Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Fotelik tyłem do kierunku jazdy -  RWF dlaczego warto? | OSIEM GWIAZDEK ŁÓDŹ | AVIONAUT PIXEL

Fotelik tyłem do kierunku jazdy – RWF dlaczego warto? | OSIEM GWIAZDEK ŁÓDŹ | AVIONAUT PIXELW tym filmie omawiamy najbezpieczniejszy sposób podróżowania dzieci, czyli w fotelikach typu RWF. Podróżowanie w foteliku tyłem do kierunku jazdy jest bezpieczniejsze o ponad 80%. O tym, że warto wybierać foteliki tyłem do kierunku jazdy, czyli RWF przekonuje Jakub Paluch, który na co dzień pracuje w sklepie Osiem Gwiazdek w Łodzi. Kuba jest również administratorem forum Społeczność Osiem Gwiazdek – Profesjonalne Sklepy z Fotelikami Samochodowymi. Przez rodziców Kuba jest kojarzony jako „Kapitan 8*”, który jest znany ze swojego poczucia humoru, jak i olbrzymiej wiedzy w zakresie doboru fotelików samochodowych. Fotelik tyłem do kierunku jazdy? Czy warto? Co z nogami? – w tym odcinku na pytania o RWF-ach odpowiada „Kapitan 8*”!

Oglądajcie i dajcie znać w komentarzu jak Wam się podobał nasz odcinek!

0:00 – wstęp
0:39 – wczesny rozwój fotelików RWF
2:35 – co z nogami dziecka podczas jazdy
3:55 – co się dzieje z głową dziecka podczas wypadku
5:45 – wskazówki dotyczące wyboru fotelika

Macie pytania – piszcie śmiało – ten kanał chcemy Tworzyć z Wami i dla Was, aby na drogach podróżować bezpiecznie!

Instagram: https://www.instagram.com/avionaut_driven_by_care/
Facebook: https://www.facebook.com/AvionautPL
WWW: https://avionaut.com/pl/

#AkademiaBezpiecznejPodróży #RWF #8gwiazdek

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

6 thoughts on “Fotelik tyłem do kierunku jazdy – RWF dlaczego warto? | OSIEM GWIAZDEK ŁÓDŹ | AVIONAUT PIXEL

  1. Jakoś inaczej wyobrażałem sobie tego "kapitana". A skoro już mowa o wymianie fotelika po kolizji to co z samym systemem isofix bądź top tether w samochodzie? Też podlega wymianie?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!