Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Mitsubishi Pajero IV - Rodzinny czołg | Test OTOMOTO TV

Mitsubishi Pajero IV – Rodzinny czołg | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy Mitsubishi Pajero czwartej generacji, czyli 7-osobowego SUV-a o bardzo dobrych właściwościach terenowych. Czym różni się od poprzedników? Czy warto rozważyć jego zakup? Jak spisuje się podczas codziennej jazdy? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Mitsubishi Pajero z 2013 roku z silnikiem diesla 3.2 l o mocy 200 KM.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Ruszamy na pomoc naszym ukraińskim sąsiadom! Jako Grupa OLX stworzyliśmy specjalną kategorię „Dla Ukrainy” / Для України, którą znajdziesz na stronie głównej OLX. Dysponujesz samochodem lub busem, czasem oraz chęcią pomocy uchodźcom z Ukrainy? Wybierz podkategorię Transport | Транспорт i dodaj ogłoszenie za darmo!

Nie zwlekaj i przejdź na stronę:
https://www.olx.pl/dla-ukrainy/transp

Poznaj kilka zasad:

✅ usługa oferowanego transportu powinna być bezpłatna
✅ ogłoszenia można dodać w języki polskim i/lub obcym
✅ dodawanie ogłoszeń w tej kategorii jest darmowe

Oprócz transportu chcesz zaoferować nocleg, pomoc medyczną lub prawną czy przekazać artykuły spożywcze i higieniczne? Dodaj ogłoszenie!Każda pomoc ma znaczenie!

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

0:00 Wstęp
0:48 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
2:00 Wnętrze i wyposażenie
10:00 Bagażnik
11:55 Wrażenia z jazdy
13:57 Przyspieszenie i test elastyczności
14:22 Test wygłuszenia wnętrza
14:42 Bezpieczeństwo
14:58 Test spalania
15:28 Ceny
16:05 Gama modeli i silników
18:05 Awaryjność i serwisowanie
21:16 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Mitsubishi Pajero na OTOMOTO: https://bit.ly/206_otomoto_Mitsubishi_Pajero

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/206_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/206_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#MitsubishiPajero #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

44 thoughts on “Mitsubishi Pajero IV – Rodzinny czołg | Test OTOMOTO TV

  1. Cześć bardzo dobry filmik. Miałem Discovery 2 oraz land Cruisera j95. Teraz posiadam patrola y61 długiego oraz Pajero 4. Moim zdaniem Pajero bije wszystkie auta pod względem wygody bezawaryjności i funkcjonalności. Jeśli potrzebujemy wozu do ciągnięcia przyczep Łodzi albo po prostu do turystyki ogrodowej to chyba żaden z wymienionych wyżej lepiej się nie nada. Pozdrowionka

  2. Jak kupiłem P4 trzy lata temu zastanawialem się po co mi ten czołg. Teraz szczerze mówiąc uwielbiam ten samochód. On jest do wszystkiego. I pobawić się w terenie, pobawić się bez topienia oczywiście bo ja mam zwykle opony, góry, strome podjazdy, wyciąganie kłody z lasu co mierzy 12metrow i z tego zrobiłem 1,5kubika drzewa, bagażnik po zawaleniu siedzeń niczym mały pokój, ładowność, woziłem w nim 5 krawężników dużych drogowych po 100kg każdy ani się nie ugiął. Nic w moim egzemplarzu nie skrzypi. Spalanie zaskoczę was średnio w terenie górzystym 11-12. Autostrada jak jadę 140-165 spalanie 8,6l. On jest bardzo cichy. To auto z każdym miesiącem i użytkowaniem uwielbiam. Ciągnę za nim jacht o masie 1,5tony przyczepą 600kg i jedzie jak by był pusty. Do wody wjeżdża że całe koło tylne znika pod wodą jacht wychodzi w jezioro. Nie ma problemu u mnie z bakiem bo patrzyłem specjalnie do baku pół roku temu. Wlew paliwa zero korozji, więc nie wiem skąd te opinie. Żadna żarówka mi się nie spaliła. Zawieszenie rewelacja. Pamiętajcie tj rasowa terenówka a nie crossover co udaje terenówkę. Do topienia to sobie kupcie samuraja a nie czołg Pajero

  3. Stwierdzenie że auto ma bardzo dobre właściwości terenowe niestety nie jest prawdą ,bo je mocno ogranicza w pełni niezależne zawieszenie .Auto jest dość drogie w serwisowaniu ,no i posiada kilka kosztownych w usunięciu mankamentów w wersji z silnikiem diesla , między innymi awarie układu paliwowego wraz z awariami pompy comon rail ,z winy łuszczącej się powłoki znajdującej się wewnątrz zbiornika paliwa ,który najlepiej zaraz po zakupie wymienić na taki który nie posiada takiej powłoki ,kolejna wada auta ,to rdzewiejący wlew paliwa ….Moje zdanie jest takie ,że jak ktoś szuka nowszego auta terenowego ,to dużo lepszym wyborem będzie Land Cruiser 120

  4. Z awarii nie powiedziałeś o łuszczącym sie zbiorniku paliwa Diesla co później uszkadza pompe i wtryski, brak zabezpieczenia antyrozyjnego… Po 3 latach od nowości odpadają tarcze kotwiczne bo z tylu jest jeszcze tarczo-bęben, zawieszenie skonstruowane bardziej na trase… I pod przyczepe kempingowa…

  5. Pozwolę sobie zauważyć iż takową Furą podróżował Pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina. I wszystko w temacie . Test jak zawsze na najwyższym poziomie. Proszę o test Gs 3 gn lub RX 1-2 gdyż na takie mnie tylko stać .

  6. Kooocham Mitsubishi, to jest moja ulubiona marka. Mam Lancera 7gen. który był przez moją rodzinę brany w salonie i uwielbiam go. Obecnie mój tata ma najnowszego Outlandera i też całkiem spoko. Marzę o Evo… Ale na razie nie mam wolnych 110k-200k 😬

  7. Super recenzja, chciałem się rozejrzeć za takim egzemplarzem, ale chyba spasuje chyba że trafie w benzynie z Dubaju 😂 a może jeszcze byście się zastanowili nad recenzją Mazda cx9, lub Ford Explorer, kryzys z paliwem w końcu się unormuje 😂

  8. Mnie osobiście do marki Mitsubishi zniechęca jakość wykonania. Mitsubishi Lancer 2008. Lakier może porysować się od samego patrzenia. Wnętrze tandetnie plastikowe i trzeszczy przy 98 tyś km przebiegu. Podłoga wymagała interwencji i konserwacji ze względu na korozję. Silnik 1.8 mivec dość glosny i paliwożerny, być może dzięki zastosowaniu 5 biegowej manualnej skrzyni. Podsumowując więcej na pewno nie wrócę do tej marki.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!