Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa[EDIT: Mercedes w czasie pomiędzy nagraniem, a emisją filmu zaprezentował jednak wersję AMG 🙂 Nic nam nie pozostaje, jak tylko wziąć ją na test :))]

Co – według Mercedesa – oznacza pojęcie „sportowa klasyka”? Czy model E400 Coupe zda test Dwumetrowca? I co wspólnego ma to auto z samolotem?
TEST: Mercedes-Benz E400 Coupe 3.0 V6 333 KM, 2018.

Spis treści:
1:18 – nadwozie
2:44 – wnętrze
4:46 – test Dwumetrowca
8:00 – tylna kanapa
9:17 – bagażnik
10:56 – silnik
12:22 – wrażenia z jazdy
17:23 – konkurencja

Zobacz także:

– Pomiar zużycia paliwa: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-spalania/mercedes-benz-e400-coupe-3-0-v6-333-km-at-pomiar-zuzycia-paliwa/

– Pomiar przyspieszenia: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-przyspieszenia/mercedes-benz-e400-coupe-3-0-v6-333-km-at-przyspieszenie-0-100-km-h/

– Wszystko o modelu Mercedes E400 Coupe: https://www.autocentrum.pl/mercedes/klasa-e/w213/coupe/

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: http://www.instagram.com/zachar_off

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/autorentgen/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie za udostępnienie Parku Miejskiego do nagrań.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

AutoCentrum.pl

49 thoughts on “Mercedes-Benz E400 Coupe 3.0 V6 333 KM, 2018 – test AutoCentrum.pl #371

 1. Cześć Zachar! Dziękuję za Twoją prezentacją. Jedna z najlepszych jakie oglądałem. Nie mogę zgodzić się z jednym. Mercedes strzeliłby sobie w stopę gdyby nie te zaczepy ISOFIX z tyłu. mam trzyletnią córkę , jestem po rozwodzie i rozważam kupno tej wersji. Mam znajomą, która ma starszą coupe E i ma 6 letnią córkę. To Piękne, praktyczne auto dla aktywnego rodzica. Myślałem też o C coupe, ale własnie wydaje mi się za mała.
  Pozdrawiam

 2. V6 i v8 tylko tutaj 😁🔥

 3. Klasa E coupé to kwintesencja elegancji i klasy. Jest idealny. Lepsza może być tylko S klasa coupé, ale mi wystarczyłby dokładnie ten model z testu.

 4. Ja w cls woze dziecko mysle o drugim aucie i dlatego szukam informacji o e coupe po to by rowniez mic przewozuc dziecko
  Czy oosiadacze mercedesa nie moga miec dzieci ???
  I jeszcze jrdno mam cls z malym 207km dieslem i moim zdaniem jest to madra opcja bo male oolaty niski tax maly insurance i nieduzo pali

 5. Stylisci Mercedesa chyba mocno zapatrzeli sie na Lagune Coupe… Chociaz musze stwierdzic, ze jesli chodzi o design i jego spojnosc to Renault wyglada jednak lepiej…

 6. Super auto bez gwiazdy nie ma jazdy pozdrowionka

 7. 13:40 – a co tam robi młody gościu z Breaking Bad?

 8. 6:31 – czy można wycofać się do przodu? 🙂

 9. Well, i have arrived at the right age. And I will order mine soon. Thanks. Great review!

 10. jeszcze jest d450 który ma 367km

 11. Hehe a kolega wlasnie kupil i na pytanie jak dziecko do tylu bedzie wkladal powiedzial ze ma isofix wiec wyposazenie w tym przypadku jak najbardziej na muejscu

 12. I wyjdzie e63 amg s coupe?

 13. Kiedy wersja AMG wyjdzie?

 14. Mówi się "opCJI" a nie "opCYJ". "PozyCJI" a nie "pozyCYJ".

 15. Zainspirowales mnie i jezdze takim od pol roku,super auto

 16. 8:54 najgłupsze stwierdzenie jakie kiedykolwiek słyszałem.

 17. W tytule, jak i filmie jest błąd. To jest silnik R6.

 18. Wspaniały samochód.
  Przedstawiony tak niesamowicie profesjonalnie że Zachara można słuchać i słuchać jak muzyki a kiedy porówna się go do tych pozostałych "chłystkow" którzy prezentują jakieś tam wozidła to widać właśnie jak im daleko to tego skrajnie profesjonalnego języka i opisu jaki Zachar prezentuje.

 19. Zachar ja mam 31lat i rozważam zakup tego modelu i po obejrzeniu tego filmu mam wątpliwości…

 20. Te auto jest prze śliczne
  😍 Generalnie, mógłbym nabierać na takie auto, ale mi się nie chce

 21. Zachar, isofix jest potrzebny. Coupé jak i cabrio może służyć rodzinie. To nie samochód dla singli.

 22. Kolego mój drogi, którego wszystkie testy oglądam 🙂 bardzo dobrze że isofix się znalazł, ja właśnie szukam coupe, gdzie foteli da się przypiąć 🙂

 23. Ja mam 31 lat I dzieci nie hce mieć i nie będe miał dzieć to kual u nogi płaczom srajom I podobno utrzymanie 1 do 18 kosztuje 200 000 € jeżdze mercedesem c coupe z dislem używanym żony też nie mam bo to gula u nogi ale mam 3 dziewczyny a napisałem o € bo mieszkam w belgii

 24. Właściciel prędzej będzie woził z tyłu foteliki niż dwumetrowca, dlatego ten test mogłeś sobie darować… Osoby powyżej 180 cm. to niewielki procent osób oglądających twoje materiały. Zapewniam, że większość osób to irytuje!

 25. Tej wersji silnikowej nie ma w aktualnej ofercie. Ciekawe dlaczego?

 26. z zewntarz wygląda na prawdę imponująco, dla mnie niewszytskie nowe auta są ładne, ten jednak ma w sobie cos….ale jak zobaczyłem środek…bajka się skończyła. Zdecydowane przegięcie..i nawet jesli ktos oferowalby mi przejazdzke..po prostu bym zrezygnowal.

 27. przód jak cla prawie 😛

 28. Widząc jak Zachar niemalże zmieścił się w tym coupe sam za sobą, nie widzę zastrzeżeń dla wożenia dzieci z tyłu w tym aucie, fajne połączenie sportowego charakteru z praktycznością 😃

 29. 13:46 Czy Wy nagrywacie mercedesa z otwartego bagażnika? Xd patrzcie na cień

 30. super samochod jak i prezentator. Nawet z mniejszym silnikiem E 300 Coupe i z CODE U 21 sportowym wydechem jest fenomenalny

 31. A te iso fixy to coś ujmują temu coupe ,nie pojmuję logiki .

 32. "wycofał się do przodu" – sprytny ten fotel, pozdro!

 33. Testuj jakieś auta na kieszeń Polaków bo większość to za ceny nie osiągalne dla mieszkańców Polski.

  Może audi a3 do 2000 roku
  Golf 4
  Passat b5
  Renault Clio

  Itp itd.

  Na takie auta stać Polaków.

 34. I ten moment, kiedy obejrzysz cały odcinek, po czym czytasz wyedytowany dopisek autora, że wbrew jego wyimaginowanej teorii, związanej z ideologią Mercedesa, jednak powstanie wersja AMG… I już wiesz, że to wszystko było tylko pieprzenie dla samego pieprzenia, nie mające żadnego podłoża w realnym świecie…

  Ludzie! Testujecie ponad 300 konne Coupe, aby przez cały odcinek opowiadać o bagażniku, Isofix i tym jaki to łagodny i stateczny samochód, bez wersji AMG. Nawet ten jakże 'stateczny' Mercedes, w wersji z najsłabszym dieslem pewnie miałby więcej wigoru niż ten cały odcinek…

 35. Jakiej firmy jest zegarek?

 36. Dlaczego E400 skoro tam jest silnik 3.0? takie dziwne nazewnictwo ma związek z napędem 4Matic?

 37. mercedes jest aktualnie w najlepszej formie najładniejsze auta w klasie

 38. Polecam auto sam mam i jestem zadowolony

 39. Piękna maszyna ale mnie nie stać więc poczekam jak się trochę zestarzeje to go kupię .

 40. jezdzilem 300 cupe i uwiwlbiam

 41. Wydajesz majątek, jest gwiazda na masce, jest prestiż. Mocne auto ładne itd. A w tyle zostawia Cię KIA…daleko, w tyle.

 42. Piekny, i to mowie jako kierowca BMW.

 43. FAJNY OPEL INSIGNIA Z TYLU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg
Call Now ButtonZadzwoń!