Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaMercedes trochę zaspał. Obudził się za późno i ze zdumieniem stwierdził, że wszyscy mają już elektryki, a on jeszcze nie. Postanowił więc improwizować – wziął popularnego GLC, wsadził do niego baterie, dwa motory elektryczne, zmienił nadwozie. Następnie zaczął udawać, że to zupełnie nowy model, pochwalił się super osiągami, dużą mocą i zasięgiem. Czy to działa? Cóż… To to trochę tak, jakbym swojemu rudemu kotu namalował czarne paski i wmawiał Wam, że kupiłem tygrysa…

@CaroSeria #mercedeseqc #testmercedes

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

Info o nowym teście zawsze tutaj: https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”

Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

CaroSeria

44 thoughts on “Mercedes EQC, czyli kłamstwo niedoskonałe (TEST PL) | CaroSeria

 1. Super recenzja, szrot totalny za chore pieniądze, jazda z dusza na ramieniu i max ekologicznie bo inaczej zasięg słabiutki. Póki co żenada totalna.

 2. Ktoś przetestuje w końcu EQB?

 3. Z calym szacunkiem do prowadzacego na temat zuzycia to trzeba przejechac powyzej 100 km aby spadlo zuzycie.

 4. Wymyślić taką technologię aby ładować go telefonem.

 5. 26:55 – taka ładowarka musiałaby mieć moc ok. 800kW.

 6. pół bańki za auto w którym drzwi nie pasują do okien 🙂

 7. 26 minuta kompletnie mnie rozjebała 🤣 będę żarł co półtorej godziny, CO? Gdzie mój hotdog. 😂
  Cała prawda o dalekich podróżach elektrykami

  Na miasto, kródkie dystanse do pracy, do sklepu jak najbardziej. Trasa – porażka

 8. Mam dobry pomysł dla producentów wszystkich ładowarek dla "elektryków"
  …otóż większość właścicieli pojazdów zasilanych prądem to majętni ludzie, a do tego statystycznie są singlami z tzw. "odzysku" na skutek procesu po recyklingu małżeństwa (ROZWÓD).
  Wspomniany w tym materiale problem oczekiwania na wolną ładowarkę i realnym zagrożeniem przybrania masy ciała na skutek obżarstwa, łatwo i intratnie można rozwiązać infrastrukturą!!! BUDUJCIE W POBLIŻU ŁADOWAREK BURDELE!!!… umili to czas oczekiwania podczas ładowania pojazdu, oraz podniesie morale zawodu prostytutki do rangi
  ECO- ZAWÓD… a z upływem czasu może nawet pojawią się jakieś dotacje z Unii europejskiej??? 😆😂✌️

 9. Brzydki, ale za to niepraktyczny.

 10. Tragedia 12 godzin ładowania i zasięg ok 250km , żeby normalnie użytkować taki samochód trzeba mieć drugi na czas ładowania ,porażka i jeszcze raz porażka ….. i nic mi tego nie zrekompensuje -nawet przyspieszenie w sekundę do 100km .

 11. 2:00 no w końcu niemieckie auto to co się dziwić 😂

 12. Takie spalanie to problem wyłącznie Mercedesa EQC. No i jeszcze pierwszej generacji Audi e-tron. Są elektryki dużo większe, a palące dużo mniej – choćby Tesla Model X, spokojnie zrobi 350 km.

 13. 19:10 beda miliony takich aut, to i czas ladowania zostanie skrocony do tego czasu bo beda inne, nowsze modele…

 14. Witam, kiedy planujesz test mercedesa nowej klasy C?

 15. Czy Ty prowadzisz samochód na drodze publicznej i jednocześnie czytasz coś z kartki ?…

 16. kuzwa co sie usmialem, dobry z Ciebie swirek paletka xd

 17. Produkuję felgi które są na filmiku 🙂 Polecam najwyższa jakość ☝️👏👏✌️

 18. Po 10 latach Mercedes, Audi, BMW nadal nie mogą powąchać technologii Tesli. E-tron był najbliższy ale ktoś wpadł na pomysł by stworzyć czołg drogowy zamiast auto elektryczne.

 19. co do końcowej wypowiedzi… jeszcze dałbym nr 4
  – pod warunkiem, że szybkie ładowanie (zwykle w instrukcjach max 3 razy w ciągu) nie będzie degradowało baterii… bo nagle po takiej trasie do Chorwacji, SoH baterii zleci z 5%

 20. Drzwi , prześwit i fartuchy podwozia , manko w Mercedesie …….. Coraz bardziej podoba mi CaroSeria . Szacunek dla tego co robisz . Pozdrawiam

 21. Te podniesione boczki w drzwiach są po to, żeby można było jechać na zimnym łokciu i nie pobrudzić sobie koszuli zewnętrzną częścią drzwi 🙂

 22. Acha jeszcze jedno masz bardzo trafne techniczne spostrzeżenia jeśli chodzi o samochody interesująco opowiadasz o plusach i minusach, tylko ten więzienny prosacki wtręt co pewien czas…..

 23. Jesli chcesz uchodzic za eleganckiego faceta musisz poza otoczeniem i własnościa nabyc umiejetności komunikowania się z ludzmi /nie mów ja piernicze/, prawidzwy uznany dzentelmen z pieniędzmi inaczej sie zachowuje. Treść merytoryczna jest ok natomiast okreslenia prostackie /wciskamy buta/, to jest nie po polsku, to jest wiezienna narracja……

 24. Ta wystająca tapicerka drzwi to dobre na zimny łokeć

 25. Marzy mi się infrastruktura ładowarek jak w Norwegii i ładowarki 320kW czekam na to a nie jakaś ebana Izera

 26. To jest przereklamowany klocek. Najgorszy i najdroższy elektryk! Zasięg ma max 312 km.
  Bąku masz linka od testów, które zrobił carwow.
  https://www.youtube.com/watch?v=ZH7V2tU3iFc

 27. Te elektryki to wam bokiem wyjdą

 28. No właśnie gdzie pluszak

 29. U Bąku uwaga o ignorowaniu kobiety może w tych czasach ściągnąć burzę.. pozdro

 30. elektryk ewentualnie po mieście i okolice,a w trasę jednak V8 turbo…:))

 31. Ale miejsca mało w srodku

 32. Ktoś tu napisał niżej, że ten kanał jest jak moto-stand up. I to by się zgadzało. Tylko mistrz Pacześ zawsze powtarza, że ani jego żona, ani teściowa się nie obrażają za to co gada na występach, bo wiedzą, że to jest na niby i dla beki!
  Więc jest fajnie, zabawnie i na luzie, ale to nie jest na serio 😉

 33. Wojciech Cejrowski w świecie samochodów

 34. To uginające się na 5cm coś na desce mistrzostwo 😀 tyle pieniążków i taki szajs 😀 Jak tym ruszałeś to prawie odpadło hahahahaha

 35. Czy to Supra przed bramą? 😮

 36. Przetestujcie Tesle model X

 37. Jeżdżę elektrykiem 3 lata
  Objechałem pół Europy
  Najdalej byłem na sycyli / narty do Austrii
  Ba mam tesle wiec robiąc jyz 70tys km nie wydałem ani 1zl na ladowanie ….
  co najlepsze na ladowanie przeznaczam znacznie mniej czasu niż przeciętny spalinowy …
  Prad mam ze słońca / ładuje np gdy jestem w pracy …
  Statystycznie większość z jeździ wokół komina wiec ladowanie na full jest kompletnie nie potrzebne ..
  ten pan po prostu za duży teoretyzuje o nie ma pojęcia o faktycznym użytkowaniu aut elektrycznych .

 38. Ten Pan się kompletnie nie zna na jedzcie elektrykami z punktu widzenia praktycznego.
  Nie umie tez liczyć – pisze o czasie ładowania .
  Widać ze nie posiada elektryka

 39. A może teraz test Audi Q7 7 osobowa 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg