Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Mercedes C200, czyli Czego to tak CzeszCzy?! (TEST PL 4K) | CaroSeria

Mercedes C200, czyli Czego to tak CzeszCzy?! (TEST PL 4K) | CaroSeriaZanim obejrzycie ten test to pamiętajcie, że na CaroSerii, poza testami samochodów nowych, prowadzonych przez Łukasza, możecie oglądać także serię poświęconą autom używanym, prowadzoną przez Julka – https://www.youtube.com/playlist?list=PL5VOi9CEPwBI8iRaFzHhF3DFB1J4WV6lC, a także serię o najprawdziwszych amerykańskich samochodach, które ogarnia dla nas w Stanach Zjednoczonych Tommy – https://www.youtube.com/playlist?list=PL5VOi9CEPwBJRObGppFs69BBM1dk2VUrD

Mercedes. Dawno, dawno temu kojarzył się luksusem. Jakością i solidnym wykonaniem. Z niezawodnością. Trwałością.

Potem przyszły gorsze czasy, w których klasycznego Mercedesa pokonała elektronika, a także pneumatyka, rdza, a nawet niewinne łosie. Od jakiegoś czasu motoryzacyjna gwiazda ze Stuttgartu walczy o to, by znowu zabłysnąć i oślepić konkurentów.

Niestety, po teście najnowszego Mercedesa C200 kombi mamy poważne wątpliwości, czy jej się to uda…

Co będzie w kolejnych odcinkach? Najświeższe i sprawdzone info zawsze na Instagramie Łukasza (https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria/) i Michała (https://www.instagram.com/producent_caroseria/).Tam też macie możliwość zadawania pytań, na które odpowiemy podczas testu 😳😮

@CaroSeria #mercedesc200 #testmercedes

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”
Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

32 thoughts on “Mercedes C200, czyli Czego to tak CzeszCzy?! (TEST PL 4K) | CaroSeria

 1. pomocy! po 15 latach i 3 różnymi modelami Mercedesa, czas na zmianę. Doradźcie co brać? Niemieckie czy inne? Ważne by nie sypały się jak trzy modele które miałem okazję mieć..Wytrwały więcej niż 120.000km bez większych napraw 😮

 2. komentarz dla beki!!!!!! ❤😂
  Jak Pan sobie zapuści włosy fryzurowe jakieś, to nie będzie Pan napierniczał gołą czaszką o te nie przyjazne elementy. 🎉 Włosy na głowie amortyzują dużo nie przewidzianych napięć. Zaznaczam że mam kilku ziomków którzy są łysi z powodów dalej nie zdefiniowanych 😂 Nie chce Pana obrazić, pragnę tylko wypowiedzieć swoją opinię bez żadnego hejtu ❤
  Mam nadzieję, że to działa. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów w tym kraju który jest cały oszukany ❤ Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju, chęci, mocy i wyjebki. 🎉

 3. Komentarz z innej beczki! Pan prowadzacy upral kurtke we wlasnym zakresie i ja zniszczyl. Puchowe kurtki suszymy w suszarkach (jezeli mamy) z pileczkami tenisowymi. Pileczki rozbija i rozprowadza puch rownomiernie. Jezeli nie posiada pan suszarki polecam oddac kurtke do pralni. Kurtka jest do odratowania!!!!! Pracuje w pralni dlatego wiem cos na ten temat😂

 4. Te nowe samochody to jakaś żenada. Nie dość że ceny sięgają sufitu to nie idzie za tym jakość. Masa zbędnych gadżetów, tony plastiku i ten tablet na środku. Zgroza.

 5. Ostatnio jak oglądałem Wasz materiał o BMW Grand Coupé, dziwiłem się jak można tak bardzo wszystko macać i sprawdzać czy trzeszczy, czy jest gładkie, itd. Tu nastąpiło apogeum. Rozumiem, ze jak kupujesz samochód i płacisz za niego cenę premium, to oczekujesz materiałów i wykonania premium. Ale niech ktoś mi wytłumaczy po co macanie, dotykanie, szarpanie. Brakuje, żeby ktoś zaczął wkładać wiecie co w wydech, żeby sprawdzić czy wilgoć i temperatura w normie. Ktoś kupując taki samochód serio zamierza stukać w te wszystkie plastiki? A może sztywność i spasowanie tych elementów wpływa znacząco na komfort użytkowania? Taki macanko to norma na kanałach związanych z motoryzacja, ale czy to już nie zakrawa na jakieś zboczenie? 🙂

 6. Bączku Łukaszku pamiętam cię za czasów szkolnych. Szkoła nr 29 w Radomiu. Straszna świnia z ciebie była – takim cię zapamiętałem…I widzę, że te świnie zwykle zawsze znajdą miejsce przy korycie, a dobrzy skromni ludzie zwykle z cienia nie wychodzą…

 7. Trochę przykro się ogląda. Pewnie dlatego ze bardzo mi się podoba nowa c klasa oraz dlatego ze widać negatywne nastawienie autora do auta plus brak poszanowania do testowanego modelu, rzucanie kamizelką, którą zje pies, test miotłą… Fakt za silnik c300 jest duża dopłata ale tam jest w zestawie wtedy amg pakiet. Tak samo jest z pakietami premium. 300k za 1,5l silnik to wprowadzanie w błąd. 270k kosztuje c300 4matic w bardzo wysokiej konfiguracji. 15 tyś to kosztuje pakiet premium z masą dodatków a nie same światła. Ciekawi mnie czy po latach te plastiki nie będą strzelać ale podczas jazdy bo chyba nie każdy bije auto pięściami i miotłą.

 8. śmieszne jest to, że m440i z silnikiem z 2x większą pojemnością i 2x większą mocą (prawie) paliło przy 120 6.9L, a tutaj 6.5. Nie wiem w którą stronę idzie Mercedes, ale raczej w nie za dobrą 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!