Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ford Focus MK2 - Drapieżna foka | Test OTOMOTO TV

Ford Focus MK2 – Drapieżna foka | Test OTOMOTO TVW filmie testujemy Forda Focusa MK2, który jest jak foka. Na codzień przyjazny i czarujący, lecz kiedy zachodzi taka potrzeba, potrafi pokazać pazura, być zwinny i drapieżny. Jaki jest jeszcze? Przekonajcie się oglądając nasz najnowszy film!

W odcinku Ford Focus MK2 z 2007 roku z silnikiem benzynowym o pojemności 1.6 litra i mocy 100 KM.

00:00 Wstęp
00:33 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:33 Wnętrze i wyposażenie
07:14 Bagażnik
08:01 Wrażenia z jazdy
09:05 Przyspieszenie i test elastyczności
09:27 Widoczność i bezpieczeństwo
09:39 Test wygłuszenia wnętrza
09:53 Test spalania
10:02 Ceny
10:29 Gama modeli i silników
14:49 Awaryjność
15:09 Koszty serwisowania
15:29 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Forda Focusa MK2 na OTOMOTO: https://bit.ly/51_ford_focus_mk2

💲 Skorzystaj z finansowania na OTOMOTO: http://bit.ly/51_otomoto_finansowanie

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/51_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/51_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#fordfocusmk2 #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

40 thoughts on “Ford Focus MK2 – Drapieżna foka | Test OTOMOTO TV

 1. Miałem takiego dokładnie 1.6 benzyna 100 KM. Jeździłem nim za granicę przez 3 lata nalatane juz 320tys wszystko zrobione na bieżąco nigdy mnie nie zawiódł nigdy! Świetne prowadzenie dopiero to zauważyłem jak się przesiadłem do młodszej 508 sw z 2013r. Focus oczywiście Został w rodzinie

 2. Jestem posiadaczem focusa 1.8 duratec. Kupiłem go przy przebiegu 220 tyś. po około 10-15 tyś remont silnika koszt 4 tyś. Praca silnika głośna innych usterek nie widzę. Jeśli chodzi o LPG bo takie mam trzeba znaleźć dobrego fachowca od regulacji. Ruda na nadkolach. Moc silnika wystarczająca. Z wyposażenia jestem zadowolony, podgrzewane fotele szyba z przodu tempomat. Zawieszenie twarde. Model z 2007 roku

 3. Dziś kupiłem 2010 kupiona w polskim salonie,1 wlasciciel od nowości 1.8 benzyna 129 tys….serwisowany do końca w fordzie …wyposażenie,navi,podgrzewane siedzenia,pełna elektryka ,tempo,parktronik przod,tył.
  Super fura rodzynek;))

  18tys zl

 4. Mam 1.6 tdci 90 koni z 2010 roku. Gdy go kupowałem w 2015 miał 184 tyś przebiegu. Dziś 330 tyś. Spalanie na poziomie 5.5l/100km. W tym czasie miałem tyko awarię zaworu EGR. Polecam ten model.

 5. Focusy mk2 są super, polecam szczególnie przedstawiony pancerny silnik 1,6 100KM.
  Nie wspomniałes tutaj o problemie foczek jakim jest ruda 😛 żre progi i nadkola, trzeba sie z tym liczyc, a tak to spoko autko, tanie w utrzymaniu i duzo części na rynku.

 6. Kupiłem to auto jako 12 letnie, bo jako zwykły, szary człowiek, pracując uczciwie w Polsce, wciąż nie można normalnie zarobić. Wymieniłem całe tylne zawieszenie oraz wszystkie elementy gumowo metalowe z przodu. Niestety, spośród wszystkich astr, golfów, octaw czy aurisów którymi jeździłem, Focus ma najmniej sprężyste i nieprzyjemnie tłuczące zawieszenie. Nie wiem skąd te zachwyty, ale nie jest auto na nasze dziurawe drogi

 7. Znam sytuacje, że zerwał się łańcuch rozrządu w takim aucie po przejechaniu raptem 180 000 kilometrów i wymienionym dwa lata wcześniej pasku na rozrządzie. Decyzja mechanika – kupcie sobie nowy silnik, bo nie opłaci się go naprawiać.

 8. Mam fokusa mk2 6 lat 1.6 benzyna jestem zadowolony wsilniku nic nie robiłem oprócz wiadomo rorzadu wymiana oleju plyny zawieszenie to eksplatacja ale jest naprawde jak na auto 6 lat bardzo swietne i nie zawodne jak bede kupowal to następce fokus mk3 pozdrawiam

 9. Silnik 1,8 Duratec też jest obciażony wadą zużycia oleju, tak jak 2,0. Wszystko jest uzależnione od tego jak poprzedni właściciel wymieniał olej, i jaki . Dochodzi jeszcze czasem koszt regeneracji tylnego zawieszenia. Stosując dobre materiały potrafi być kosztownie, jednak rekompensowane jest komfortem prowadzenia auta. Posiadam 1,8 przedlifta…..Polecam

 10. Mam 🙂 MK2 kombi z 2008. Kupiłem używane i jestem bardzo zadowolony. W 3 (ok 22-23k przejechane) lata wydałem może 1200 pln na wszystkie naprawy i wymiany. Chodzi elegancko, dobre spalanie w trasie, troszkę wyższe w mieście. Diesel i zero jazd z odpalaniem na mrozie. Idealne na pierwsze auto.

 11. mam wersję sprzed lifta i powiem tak
  – awaryjność nie istnieje (no prawie, u siebie musiałem oddać samochód do serwisu bo układ wspomagania odmówił posłuszeństwa)
  – wygodny tak że nawet po bardzo długiej trasie nie czuć dyskomfortu
  – dobrze wytłumiony w przeciwieństwie do Skody Fabii co huczy w śroku jak w potępieni w piekle
  – jako typ co go matka natura wzrostem nie obdarzyła to przy wzroście 165 nie miałem problemu z widocznością i nie musiałem siedzieć z kierownicą pod brodą by cokolwiek widzieć

 12. Mam Ford Fokusa MK2 1.6 benzyna po liftingu od 2 miesięcy kupiony od pierwszego właściciela z polskiego salonu ,przebieg 135 00,rocznik 2008 i teraz dopiero pierwsza wymiana rozrządu ,auto od początku jeżdżone na oleju Ford 5w 30 .Auto niestety jest głośne podczas jazdy ,wczesniej miałem opla vectrę kombi 1.6 16 benzyna 100 KM i jest ogromna różnica. Pozatym wszystko jest okey.Ford w mieście spala 9 litrów benzyny teraz w zimie.Tylko dziwne jest to że podobno te auta nie posiadają filtr paliwa,tak czytałem na forum Forda ,nie wiem ile w tym prawdy bo inni mówią że jest coś podobnego koło baku ale się nie wymienia bo to jest tak trwałe że przeżyje auto.Może ktoś coś wie w tym temacie bo sam już nie wiem.Tu link do forum Forda w którym piszą o tym filtrze paliwa. https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=146146

Dodaj komentarz

Zadzwoń!