Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Mazda CX-9 - Japoński SUV z amerykańskimi genami | Test OTOMOTO TV

Mazda CX-9 – Japoński SUV z amerykańskimi genami | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy Mazdę CX-9 pierwszej generacji, czyli model, który powstał z myślą o Ameryce, ale trafił także na rynek europejski. Jak wygląda awaryjność w przypadku tego auta? Czy warto rozważyć jego zakup? Jak spisuje się na drodze? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Mazdę CX-9 z 2010 roku z silnikiem benzynowym 3.7 l o mocy 277 KM.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Ruszamy na pomoc naszym ukraińskim sąsiadom! Jako Grupa OLX stworzyliśmy specjalną kategorię „Dla Ukrainy” / Для України, którą znajdziesz na stronie głównej OLX. Dysponujesz samochodem lub busem, czasem oraz chęcią pomocy uchodźcom z Ukrainy? Wybierz podkategorię Transport | Транспорт i dodaj ogłoszenie za darmo!

Nie zwlekaj i przejdź na stronę:
https://www.olx.pl/dla-ukrainy/transp

Poznaj kilka zasad:

✅ usługa oferowanego transportu powinna być bezpłatna
✅ ogłoszenia można dodać w języki polskim i/lub obcym
✅ dodawanie ogłoszeń w tej kategorii jest darmowe

Oprócz transportu chcesz zaoferować nocleg, pomoc medyczną lub prawną czy przekazać artykuły spożywcze i higieniczne? Dodaj ogłoszenie!Każda pomoc ma znaczenie!

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

0:00 Wstęp
0:54 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
2:03 Wnętrze i wyposażenie
8:39 Bagażnik
9:51 Wrażenia z jazdy
10:50 Przyspieszenie i test elastyczności
11:18 Test wygłuszenia wnętrza
11:33 Bezpieczeństwo
12:21 Test spalania
12:39 Ceny
13:02 Gama modeli i silników
14:30 Awaryjność i serwisowanie
16:19 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Mazdę CX-9 na OTOMOTO: https://bit.ly/207_otomoto_Mazda_CX9

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/207_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/207_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#MazdaCX-9#test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

39 thoughts on “Mazda CX-9 – Japoński SUV z amerykańskimi genami | Test OTOMOTO TV

 1. Hej, bardzo lubię Twoje filmy.
  Rzetelne, konkretne.
  Może zechciałbyś pokazać amerykańskie auto starszego typu?
  Coś innego, ludzie boją się amerykańskich wynalazków, gdzie istnieje przekonanie, że nie ma części.
  To nie lata 90te.
  Chrysler Sebring (jr) 2.7 V6, 2003r.
  Sportowa limuzyna o niesamowitym komforcie.
  Gdybyś zechciał pokazać, udostepnię auto.

 2. Siema,a może teraz zrobisz odcinek z Audi a5 bo z tego co wiem nie było jej na kanale? ;d
  A z miłą chęcią bym zobaczył prezentacje i oględziny tego pięknego autka pozdrowionka 😉
  Z góry dziękuję.

 3. Kiedyś dla mnie auto marzenie… niestety niespełnione bo auta z USA na które trafiałem były po sporych szkodach a na te oferowane w Pl stać mnie nie było… Choć pamietam że kosztowały patrząc na dzisiejsze ceny aut tylko ok 160-170 tys i była tak mała ilość oferowana w Pl w dwóch rzutach że ciężko było je kupić.Po latach widać że to co było kiedyś zaletą i wyglądało "na bogato" dziś wygląda tandetnie. Inne suvy nie zestarzały się aż tak wizualnie jak ta mazda. W środku jest jeszcze gorzej. Na plus to świetny silnik.

 4. Czepiasz się jak żadnego innego pojazdu, nie wiem co Cie śmieszy w tym panelu centralnym.. cx-9 na żywo i w użytkowaniu robi fajna robotę. Niedoceniane auto.

 5. Miałem taką Mazdę kilka lat i uważam, że to genialne i niedoceniane auto. Bardzo polecam.
  Problem z Power Transfer Unit polega na tym, że nie ma w nim korka spustu oleju a więc nikt go nie wymienia. Z czasem z oleju robi się masło i prowadzi to do uszkodzenia skrzyni. Obejściem tego jest odsysanie oleju w PTU przez korek wpustowy. Jest sporo filmów o tym pod hasłem "CX-9 PTU failure".

 6. #marcinprzetestuj
  1. Renault Laguna 2 generacji po face liftingu z silnikami : 1.6 107KM , 1.8 120KM , 2.0 135KM , 2.0T 170KM , 2.0T GT 205KM a w dieslach to 1.9DCI 130KM , 2.0DCI 150KM z bogatym wyposażeniem Initiale Paris lub Privillege
  2. Volkswagen Golf 4 generacji z silnikami : 1.6 105KM , 1.8T 150KM , 2.8VR6 205KM , 3.2VR6 240KM z w miarę dobrym wyposażeniem
  3. Audi S6 C5 z silnikiem 4.2 V8 z bogatym wyposażeniem
  4. Audi A6 C5 z silnikami : 1.8T 150KM , 2.4 170KM , 2.8 V6 190KM , 3.0 V6 220KM z bogatym wyposażeniem
  5. Peugeot 308 SW z silnikami : 1.4VTI 95KM , 1.6VTI 120KM , 1.6THP 156KM z bogatym wyposażeniem

 7. Być może z moim gustem jest coś bardzo nie tak (uwielbiam np. Citroena C6, który jest dość ekstrawagancki i również obły), ale moim zdaniem ten model wśród dużych SUV-ów to jeden z najładniejszych oferowanych wówczas na rynku… Także w mojej ocenie wymienianie wyglądu wśród głównych minusów jest nie w porządku.

 8. 1. Był tylko jeden silnik 3.5 potem zamienił się w 3.7
  Ten sam silnik był w mustangu V6
  Była w nim wtopa inżynierów mianowicie łańcuch naciągał wirnik pompy wody i płyn lał się do oleju trzeba na to uważać
  2. Bagażnik po złożeniu siedzeń nie ma 470 litrów tylko 600-800 zależnie od wersji
  3. Wersja fwd waży 1944 kg a 4wd 2040kg
  4. Fwd robi 8.5 do setki a 4wd 7.5
  A 4wd z padniętym transferem (moja) 8.5 do setki mierzone gpsem
  5. Spalanie mieszane 15.5 litra LPG
  W trasie da się zejść do 12
  O 7 litrach można zapomnieć

Dodaj komentarz

Zadzwoń!