Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Mazda CX-5 - Raj czy bujanie w obłokach? | Test OTOMOTO TV

Mazda CX-5 – Raj czy bujanie w obłokach? | Test OTOMOTO TVWracamy do Was z testami! Dziś Mazda CX-5 – na pierwszy rzut oka ładna, z ciekawymi silnikami i sporym bagażnikiem. Czy siedząc za jej kierownicą bujamy w obłokach i przenosimy się do raju? Żeby poznać całą prawdę oglądajcie film do końca! Zapraszamy!

W odcinku Mazda CX-5 rocznik 2011, z silnikiem benzynowym 2.0 SkyActive-G o mocy 160KM.

00:00 Wstęp
00:25 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:29 Wnętrze i wyposażenie
08:14 Bagażnik
09:20 Wrażenia z jazdy
10:24 Przyspieszenie i test elastyczności
10:43 Test wygłuszenia wnętrza
11:04 Bezpieczeństwo
11:31 Test spalania
12:04 Ceny
12:14 Gama silnikowa i polecane jednostki
14:20 Awaryjność
15:45 Koszty serwisowania
16:02 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Mazdę CX-5 na OTOMOTO: https://bit.ly/otomoto_mazda_CX5

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/28_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/28_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#mazdaCX5 #skyactive #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

48 thoughts on “Mazda CX-5 – Raj czy bujanie w obłokach? | Test OTOMOTO TV

 1. Co za bzdura!!!! Te silniki nie mają zapłonu samoczynnego tylko iskrowy. Jezeli dochodziłoby do samozapłonu to w silniku benzynowym jest to niepożądane i szkodliwe. Przestancie piepszyć bzdury!!!!!! Konstrukcja tych silników powoduje że mieszanina paliwa i powietrza spala sie dłużej podczas suwu pracy nie jak zwykle w silnikach benzynowych szybko. Zapłon zawsze zaczyna sie od ISKRY ŚWIECY ZAPŁONOWEJ. DO CHOLERY!!!!!!!

 2. Jak silnik i skrzynia w tym samochodzie ?? Chodzi mi o skrzynie automatyczne? Lepsza niż w hondzie Cr-V generacja IV? W tej wersji jest skrzynia bezstopniowa ale widziałem i czytałem zę do 2017 r. były robione skrzynie 6 biegowe automatyczne

 3. Pomyliłeś skyactive g z “x”. G ma duży stopień sprężania ale zapłon iskrowy, przeciwdziała spalaniu stukowemu przez cykl atkinsona poprzez opóźnienie zaworów wydechowych. Skyactive x dostepny od 2020 ma już zapłon samoczynny w silniku benzynowym hcci.

 4. Jeżdżę czasami taką Mazdą i system iStop można wyłączyć jak w każdym innym aucie. Przycisk należy jednak przytrzymać (przez około sekundę), a nie tylko wcisnąć. Po wyłączeniu na zegarach widoczna jest kontrolka "iStop off". System włącza się ponownie dopiero po ponownym włączeniu silnika lub wciśnięciu przycisku iStop.

 5. Wydaje mi się ze zapłon samoczynny następuje w skyactiv X a nie G. Bardzo Miło się ogląda 🙂 . Coraz więcej filmów się pojawia . Oby tak dalej !

 6. 3:29
  Panie redaktorze:
  ależ oczywiście, że ta skrzynia ma dodatkowy program : Snow. /co prawda dotyczy diesla/
  Tylko trzeba wiedzieć jak go uruchomić i rzeczywiście jest nie opisany "na blacie"
  RTFI = czyli po polsku: czytaj instrukcje.
  😉

 7. #Marcinprzetestuj honda cr-v III vs honda cr-v IV.
  Fajnym pomysłem była by nowa seria porównawczych testów starego modelu z nowym.
  Co się zmieniło na plus a co na minus i jak się zmieniły osiągi cena wyposażenie i usterkowość.

  PRZY OKAZJI CHCIAŁEM ZAPYTAĆ kiedy aplikacja otomoto poprawi ostatnią swoją aktualizację która spowodowała że na urządzeniach z Androidem 5.0.1 nie idzie uruchomić aplikacji otomoto???

 8. #marcinprzetestuj Hyundai Matrix. Wiem, że żadkość, ale mama takim jeździ już z 4 lata i nie sprawia problemów. Od początku produkcji (2k03) nie była potrzebna żadna większą inwestycja. Pozdrawiam 😁
  PS: tak mi brakowało testów 👍🏼
  PSS: Godne uwagi autko 😁👍🏼

Dodaj komentarz

Zadzwoń!