Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaMazda CX-30 to kompaktowy crossover i hit sprzedażowy Mazdy. Zapraszam na test Mazdy CX-30 z silnikiem Skyactiv-G o mocy 150 KM. Tego silnika Maździe brakowało. Dlaczego?

↔ Mazda CX-30 wymiary:
✔ długość: 4395 mm
✔ szerokość: 1795 mm
✔ wysokość: 1540 mm
✔ rozstaw osi: 2655 mm
✔ bagażnik: 430 L

💲 Mazda CX-30 cena od: 105 000 pln

💲 Mazda CX-30 Skyactiv-G 150 KM cena wersji testowej: 139 000 pln

🎯 Podoba się? Zasubskrybuj tutaj: https://bit.ly/SubMarekDrives

💥 Możesz mnie śledzić na:
https://www.wieruszewski.com
https://facebook.com/marekdrives
https://twitter.com/mwieruszewski
https://instagram.com/marek_drives

📢 📢 Razem z Anią mamy drugi kanał – https://bit.ly/AniaiMarekJada. Opowiadamy tam na luzie o naszej pracy, odpowiadamy na bardziej złożone i powtarzające się pytania, publikujemy pierwsze wrażenia o nowych samochodach, zanim nagramy test. Zajrzyj i jeśli Ci się spodoba, zostaw suba: http://bit.ly/DajNamSuba

🚙 Obejrzyj też:
Citroen C4 https://youtu.be/QXNRMLGUpnM
Cupra Formentor https://youtu.be/GhNVQ-mffSQ
Hyundai i30 vs. Peugeot 308 https://youtu.be/5GaRzeaWA0Y
Hyundai Tucson https://youtu.be/jKLjBM0d5YY
KIA Xceed https://youtu.be/WF2u2QpbUN8
Mazda2 https://youtu.be/FRsKlVOys6Y
Mazda3 Skyactiv-G 122 KM https://youtu.be/6Kzki_KYbpg
Mazda3 Skyactiv-X Sedan https://youtu.be/2Nosh8wEVlk
Mazda6 https://youtu.be/FEx9lcfIkIU
Mazda CX-3 https://youtu.be/lM2LGdMa9h8
Mazda CX-30 https://youtu.be/VPWLezVk-wA
Mazda CX-5 https://youtu.be/IQQKlebKcJM
Mazda MX-5 https://youtu.be/UczlO-EVYyQ
Mazda RX-7 https://youtu.be/IlOMEACdhvI
Nissan Qashqai https://youtu.be/19Bty0T9zfI
Opel Grandland X https://youtu.be/jR4umf08Vlk
Toyota C-HR https://youtu.be/MizUmVPK0SU
Volkswagen Tiguan https://youtu.be/mQF3zXagmdU

#MarekDrives #MazdaCX30 #SkyactivG

📌 Dzięki za oglądanie testów na kanale Marek Drives. Jeśli Ci się podobało, być może zainteresują Cię AutoCentrum, Jest Pięknie, Moto doradca, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Zachar OFF i Złomnik.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

Marek Drives

25 thoughts on “Mazda CX-30 Skyactiv-G 150 KM – innej Mazdy nie chcesz (PL) – test i jazda próbna

 1. Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach mailem:
  https://marekdrives.tv/pl

 2. Witam serdecznie, wersję którą testujesz na swoim kanale mam przyjemność posiadać o 14 miesięcy wersja kanjo z pakietem sport i automatem. Zrobiłem 28 tyś. Km. Przez rok miasto plus trasa dość agresywna jazda i spalanie średnie pomiędzy 8,0 – 8,1 litra nie oszczędzam pedalu gazu. Nie zamienilbym tego samochodu na chwilę obecną na żaden inny dostępny w podobnej klasie. Jedna poważna awaria termostatu, niestety komputer nie wychwicil tylko wskazówka zaczęła szaleć podczas długiej trasy. Nie dogrzanie układu. Samochód zastępczy na tydzień w wersji z manualną i silnikiem X . Dla mnie dramat głośno i dziwna reakcja na gaz Ale może ktoś kto nie maił okazji pojeździć G 150 KM i nie wie o czym mówię. Polecam ten zestaw ośka automat 150 KM i wersja KANJO + PAKIET SPORT. POLECAM

 3. 6,10 pierdolisz farmazony

 4. Może przestań poprostu testować Mazdy wszystkim nam ulży. Zajmuj się tylko niemieckimi samochodami które widzisz ciągle w warsztatach samochodowy ,które odwiedzasz.

 5. Generalnie, to z tymi zestawami Origami do bagażnika to coraz częściej "otwór" 😉

 6. Automat i… moja żona byłaby zadowolona .

 7. Podoba mi się mazda tak samo jak Pana uroda a jaką urodę Pan ma to wszyscy wiedzą.

 8. czy ten samochód jest lepszy niż BMW X2 w odniesieniu do przyjemności z prowadzenia i widoczności?

 9. Marek , co byś wybral. Mazdę cx 30 150 km w tej wersji co testowałem , czy lexus ux 200 ale w wersji f sport . Bo mam dylemat

 10. Świetnie p. Marku, świetnie. Zawsze z przyjemnościa oglądam (jak mam czas). Są fakty, są śmiszne minki oczkami i dobra realizacja wideo. Brawo! Pomyślności.

 11. Może mi jeszcze ktoś tu odpowie 😅 mam dylemat. Mazda cx-30 150 czy może cupra formenor 150? Oba w automacie. Proszę pomóżcie

 12. Dla mnie super. Wolę silnik 2,0 niż doładowany karton mleka pod maską, który chodzi jak kosiarka.

 13. Ta …po ośmiu latach wymiana baterii za … 100000 zł.

 14. Fajnie, że autor nie zachwyca się sztucznie nad autem jak sponsorowany przez salon test.
  Nie zachwyca się nad nim więc jaka alternatywa dla cx30?

 15. mam "stara" cx7,nie ma za duzo elektroniki ale 260KM 🙂

 16. Przy super pracującej skrzyni MT jest sens wybrać AT czy lepiej napęd AWD.
  Chyba, że w wersji eSky-X jest sens na skrzynię AT?

 17. Witam ,gdybym miał kupić jakikolwiek samochód marki Mazda ,który pan testował i opowiedział swoje wrażenia nigdym bym się nie zdecydował na zakup. Ponieważ widać i słychać jak nie lubi pan tej marki w dodatku robi z siebie pajaca bo zawsze lepiej jest coś poznać przed użyciem(przeczytać instrukcję) niż krytykować bez wiedzy. Na szczęście jestem posiadaczem CX5 i jestem mega zadowolony pod każdym względem .Ale z pana klaun motoryzacyjny :)Pozdrawiam

 18. Niezły z Pana krytyk, no ale to się ceni!…Oglądałem test tego samego pojazdu na kanale "Pertyn", i muszę przyznac że nieco łaskawiej obszedł się z tym autkiem 😉

 19. Dlaczego do cholery Mazda nie wprowadzi 2.5 Turbo do oferty w Europie ? Jest duża szansa na wzrost sprzedaży, bo główny zarzut i szyderstwa pod adresem Mazdy dotyczy właśnie mułowatości silników wolnossących (są też żarty o korozji, ale na to raczej narzekają osoby kupujące starsze egzemplarze, dla kogoś kupującego nowe z salonu rdza stanowi odległą perspektywę). Ja wiem że dołożenie turbo zwiększa emisję co2, ale o aż tyle? Skoro oferują w Polsce wolnossące 2.5 za które jest duża akcyza, a i tak jest mułowate (czyli szczególnie nie zachęca do zakupu), to naprawdę nie rozumiem braku 2.5 turbo. Akurat dla momentu obrotowego 430 Nm w 2.5 turbo, dostępnego całkiem nisko, myślę że całkiem dużo osób będzie w stanie dopłacić za akcyzę.

 20. Powaznie taka slaba elastycznosc? 2 litry w niezbyt ciezkim aucie powinny dawac rade.
  Male turbo wcale nie dziala lepiej:
  https://youtu.be/IbokGsIH–k?t=607

 21. Witam, Panie Marku testuje Pan auto z silnikiem Skyactiv-G 150 KM? czy nowy silnik 150 KM który pojawił się z początkiem roku w salonach z oznaczeniem e-Skyactiv-G??? bo na filmie 2:24 i pozostałym materiale widać stare oznaczenie…

 22. Chcę inną, np. Cx-5 2.5 l i ją mam 😎

 23. Eko-niańka to bzdura.

 24. Wlasnie wczoraj kupilem sobie w Australi to auto Mazda CX 30 standart z automatyczna skrzynia biegow Ja mieszkam w Sydney, w miescie polecam tylko automatic.. Niesamowite jest ze data produkcji to 25 kwiecien 2021 a od wczoraj tj 15/05/21 juz w moim garazu. Zaplacilem 31,600 tys dol za standart ale w tej cenie otrzymalem dodatkowo orginalne 4 mats,4 scuff plates, welcome illumation caly bak benzyny, biale numery prywatne rejestracyjne, 2 bryloczki diamentowe i ubezpieczenie w NRMA na rok. W polisie ubezpieczeniowej full cover i co ciekawe do 2 lat przy nawet malej stluczce samochod nie jest reperowany a otrzymujesz nowy. natomiast co do kola zapasowego wszystkie auta takie posiadaja i nie podlega negocjacji.Autko jest wspaniale prawdziwy cud swiata i zrobione w calosci w japoni a nie jak inne auta czesci z calego swiata.Polecam kazdemu Mazda CX 30 moim zdaniem to marzenie a wygode odczujesz juz w siadaniu czy zwyklym wychodzeniu. pozdrawiam polskich kierowcow i zycze kazdemu aut Mazdy CX30 a przede wszystkim zycze rodakom tj Wam duzo zdrowka i radosci w tym zwariowanym dzisiejszym swiecie choc tutaj w Australi to zycie wyglada zupelnie inaczej.wiem bo bylem teraz 2 lata w Polsce. Niebo a ziemia/hm jeszcze cos ,jedynie ujemna strona moich marzen to osobiscie te plastyki wokol auta sa za wysokie ale po wczorajszej nocy spedzonej w garazu juz sie do tego przyzwwyczailem.Pozdr.

 25. Tańsza wersja Lexusa UX?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg