Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ludzie wrzucają śmieci do drogich kabrioletów - kulisy Carspottingu 1/2 | DYSKUSJE OTOMOTO TV

Ludzie wrzucają śmieci do drogich kabrioletów – kulisy Carspottingu 1/2 | DYSKUSJE OTOMOTO TVCo to jest Carspotting? Gdzie w Polsce można spotkać najciekawsze auta? Na te i na inne pytania znajdziecie odpowiedź w naszej rozmowie z Marcinem Mroziewiczem z Royal Cars of Poland. Zapraszamy na pierwszą część wywiadu.

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://otomoto.pl
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/otomoto_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#otomoto #wywiad #rcop

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

23 thoughts on “Ludzie wrzucają śmieci do drogich kabrioletów – kulisy Carspottingu 1/2 | DYSKUSJE OTOMOTO TV

  1. Mam świeżą beemkę cabrio w m sporcie, ani to specjalnie drogie ani ekskluzywne, ale że nowa i niebieska, to też już mi ją 3 razy porysowali. 

    Ale nie ma co narzekać na Polaków, takie zawistne bydło jest na całym świecie. Jak się jednemu czy drugiemu nie chce pracować, to chociaż zniszczy temu któremu się chce, żebym poprawić sobie humor.

  2. masakra ludzie zamiast sie cieszyc ze widzisz takie auto mozesz podejsc dotknac to ci kurde smieci wrzuca ;/;/;/ trzeba pomyslec nad biznesem aby bylo cie stac spelnic swoje marzenie 🙂

  3. Wyrzygac pieniądze ojca lub wziąść w kredycie na firmę to każdy umi. No dobra czasem znajdzie się ktoś kto ma hajsy na super fure i dla takich ludzi szacun, ale to nieliczne grono. Ja osobiście wolę E36 na glebie chociażby driftowoz Youki z Wrocławia. Ciekawy projekt, babka ma potencjał. Po prostu lubię gdy ktoś wkłada w auto serce, poświęca czas. Co do niszczenia aut, nigdy nie rozumiałem ludzi zazdrosnych, ten ból dupy że ktoś ma. Ja nie pije nie pale, zamiast iść na imprezę wsiadam w swoje podrasowane S3 z zewnątrz wyglądające jak zwykła seria. Co do miejsc we Wrocławiu? Plac solny? Kpina. Tam są ale motocykle. Co on pieprzy za głupoty. We Wrocławiu są 3 inne miejsca i dwie większe grupy. Carspotting? To miejsce spotkań osób których łączy zainteresowanie to motoryzacji. Daje unsuba. Gościu wydaje mi się podstawiony. Jak zwykle to w większych firmach w ogóle wydaje mi się fejk no nie wiem sam… Chcecie spotkać ciekawe auta? Jak skyline? Wystarczy wyjechać w nocy jak nie znacie miejsc jak zaczynają wyłączać światła w weekend, zrobicie 100, 200, 300 kilometrów po Wrocławiu i obwodnicy w końcu traficie pozytywnego świra do polatania. Dużo? Jak ktoś lubi jeździć to nie problem, a można poznać ciekawych ludzi.

  4. Film super, ale.. zbyt krótki. Człowiek od wtorku odgrzewał sobie bigos, na czwartkowy seans z Otomoto, a tu trzy gryzy i po filmie.. Za to profil RCoP dodany do obserwowanych na Instagramie. Dzięki!

  5. Ludzie wrzucając śmieci do aut, które są warte setki tysięcy czy nawet miliony złotych robią to z zazdrości, bo po prostu większości nie stać na takie auta, bo nie oszukując się większość z nas jeździ autami używanymi, które często są z lat 90-tych czy początku 2000-nych, gdyż na takie większość z nas stać. Nie chcę urazić kogoś kto jeździ czymś młodszym czy też droższym, bo są takie osoby, ale takie samochody jak Bugatti Veyron wspomniane w filmie to auta unikatowe, których powstała bardzo mała ilość, ale takich aut nie kupuje się dla szpanu, czy po to, aby jechać raz w tygodniu do kościółka. Te auta kupują kolekcjonerzy, którzy po prostu trzymają takie auta w garażu. Mało kto może nawet zobaczyć takie auto w rzeczywistości, bo spotkać takie Bugatti we Wrocławiu to jest cud, gdyż trzeba znaleźć się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, bo jak wspomniał pan Marcin w filmie takie Bugatti widziano 2 razy w ubiegłym roku.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!