Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Land Rover Discovery - test - jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

Land Rover Discovery – test – jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]Wielokrotnie słyszałam sformułowanie – jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Raczej się z nim zgadzam. Land Rover Discovery też nie jest do wszystkiego – a komu i do czego może się przydać? Zapraszam na 10 rzeczy, które trzeba o nim wiedzieć.

(English subtitles available)

www.jestpieknie.pl
Instagram: @amgidynska

Gdzie zjeść w Zakopanem: https://jestpieknie.pl/restauracja-goralska-tradycja-zakopane/

Gdzie zanocować w Zakopanem: https://jestpieknie.pl/hotel-kasprowy-zakopane/

Co mam na sobie:

Buty The North Face: http://tidd.ly/47686e61
Jeansy Pepe Jeans Banji: http://tidd.ly/e8651777
Pasek CH Carolina Herrera, podobny: http://tidd.ly/2954a8a2
Bluza Polo Ralph Lauren, teraz 20% taniej: http://tidd.ly/a4d5e352
Kamizelka Marie Lund, podobna teraz 40% taniej: http://tidd.ly/91c492ac
Okulary Furla, podobne: http://tidd.ly/a398c858
Torebka Coach Prairie: http://tidd.ly/d0a6b757
Fitbit Alta: http://bit.ly/MojFitbitAlta

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

18 thoughts on “Land Rover Discovery – test – jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

  1. Ja nie wiem co oni z tymi samochodami…Są coraz mniejsze, a ludzie coraz wyżsi. Starsza dyskoteka była większa i na ramie.
    Pcha się też coraz więcej metalu, duraluminium i oczywiście coraz więcej * w crash-testach. Tymczasem – o ile – nowe audi Q7 jest od mercedesa klasy G szersze i pół metra dłuższe, o tyle jest 600 kg lżejsze! 600kg to proszę ja was ważył fiat 126p Maluch.
    Wiedło (góralski akcent hej!)fajne. Miło się ogląda. Łapaj (góralski akcent hej!) suba.

  2. Aniu, już kilka razy chciałam o jedną rzecz zapytać (poprosić): czy mogłabyś podczas komentowania działania nawigacji dodać słów parę o możliwości wybierania głosowego – czy w ogóle jest i jak sobie radzi z rozpoznawaniem języka polskiego? Ja bardzo często korzystam z tej opcji, ponieważ wybieranie dotykowe na panelu podczas jazdy (w dodatku gdy trafi się nie najlepszy asfalt) często mija się z celem, jest czasochłonne i niebezpieczne, bo zbyt absorbuje kierowcę. Podobnie zresztą gdy do kogoś dzwonię (chyba że mam ustawione skróty). Będę wdzięczna za rozpatrzenie mojej prośby 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!