Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
LIDL - Ładowarka Akumulatora ULGD 3.8 B1 Ultimate Speed, automatyczny prostownik mikroprocesorowy

LIDL – Ładowarka Akumulatora ULGD 3.8 B1 Ultimate Speed, automatyczny prostownik mikroprocesorowyAutomatyczny prostownik mikroprocesorowy (F.L.I.R.T Full Logic Intelligent Regulation Technology) z inteligentnym systemem ładowania akumulatorów ołowiowych 6V i 12V umożliwia szybkie i w pełni bezpieczne doładowywanie akumulatorów samochodowych i akumulatorów do motocykli.

Sprawdź cenę przykładowego prostownika automatycznego na Ceneo.pl: https://bit.ly/3adzeNq

Zabezpieczenia przed przeciążeniem, zwarciem i odwrotnym podłączeniem biegunów zabezpieczają użytkownika przed błędami podłączenia. Wyświetlacz LCD informuje o napięciu akumulatora oraz stanie naładowania za pomocą 4 słupków, gdzie 4 słupki oznaczają pełne naładowanie 100%.

Zakup prostownika automatycznego to dobre rozwiązanie dla każdego posiadacza samochodu, który często pokonuje krótkie dystanse, szczególnie zimą, co powoduje, że często akumulator nie jest w stanie się doładować i może dojść do sytuacji, w której akumulator ulegnie rozładowaniu, a my nie będziemy w stanie uruchomić silnika naszego samochodu lub motocykla. Podłączenie akumulatora do prostownika umożliwi szybkie i bezpiecznie doładowanie akumulatora.

Ta ładowarka nie służy do „porządnego” ładowania, by osiągnąć maksymalną gęstość elektrolitu, ale służy do szybkiego, bezpiecznego naładowania akumulatora, by można było uruchomić silnik, a to jest najważniejsze dla 90% kierowców w sytuacji awaryjnej.

W większości każdy użytkownik tej ładowarki jest zadowolony, bo sprzęt jest „idiotoodporny”, czyli nic złego nie na prawa się stać, a nawet gdy połączymy źle, to nic się nie stanie, a nawet gdy akumulator będzie podłączony tydzień do tego prostownika, to jemu też nic się nie stanie, a w trybie podtrzymania przez dłuższy czas, będzie rosła gęstość elektrolitu oraz płyty będą w akumulatorze się odsiarczały, jeśli są zasiarczone.

Oczywiście dla zastosowań serwisowych i maniaków, ten sprzęt jest nie do przyjęcia, ale dla zwykłego Kowalskiego jest SUPER, bo robi robotę, jest tani, bezpieczny i prosty w użyciu, także bez rozłączania akumulatora od instalacji w samochodzie.

Używasz takiego prostownika / ładowarki? Jaka jest Twoja opinia?

Czy poradnik okazał się dla Ciebie przydatny?
Jakiego prostownika używasz?

#prostownik #forumwiedzy #vteka #akumulator #ulgd #samochód #poradnik #12V #tutorial #motoryzacja #serwis #6V #klema #ForumWiedzy #Informacja #YouTube #ładowarka #charging #charger #Lidl

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

36 thoughts on “LIDL – Ładowarka Akumulatora ULGD 3.8 B1 Ultimate Speed, automatyczny prostownik mikroprocesorowy

 1. Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy urządzenie trzeba mieć pod ciągłym okiem? Czy akumulator, gdy osiągnie w pełni naładowanie sam odłączy zasilanie? Czy jest to bezpieczne? Czy jest możliwość przeładowania? Czy można śmiało zostawić bez stresu na kilka godzin?
  Akumulator w samochodzie nie odłączny.
  Pozdrawiam

 2. Jak ktoś jeździ maluchem . To może wyciągnąć akumulator i lądować go prostiwnikm typu ruski kulon lub innym za pare stówek. Ale jak się ma auto za duże pieniądze to ładownię tylko z akumulatorem w aucie. I odpowiednie napiecie. Nowy agm to 600 zł. I parę lat spokoju. A prostownik nawet za 1000 zł nie zrobi z starego akumulatora nowego na następne lata. Więc kupuje nowy akumulator nawet za 600 zł. Auto służy człowiekowi anie człowiek autu

 3. Witam a co się stanie jeżeli akumulator będzie podłączony do instalacji z auta a do tego podepniemy to urządzenie. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie Karol

 4. Ja mam problem, mam aku 12V od motocykla.
  Jest on rozładowany do 8.04V, podłączam ładowarkę pod Aku klemami, włączam zasilanie i pokazuje pusty symbol akumulatora i 0,0V i nic, mierzyłem miernikiem i nic nie wychodzi z ładowarki na klemy, samo urządzenie wróciło z serwisu reklamacyjnego gdzie ponoć sprawdzili na obciążeniu i działało normalnie co więc zrobić?

 5. Podsumowując : Przedstawiony materiał poglądowy. To jest ŁADOWARKA a nie PROSTOWNIK, nie potrzeba profesjonalnego warsztatu aby dobrze naładować akumulator ( zrobić gęstość elektrolitu ) gdyż wystarczy dobra ładowarka np.genius g7200 lub prostownik np. StefPol est 305. Polecam zgłębić wiedzę w temacie na kanale mrAkumulator.

 6. Ładny bajer ale szajs .Nigdy nie zrobi gęstości elektrolitu.Te wszystkie automaty to gówno..Mam podobny jeszcze na gwarancji i użyty 2 razy..Szkoda kasy ja dałem około 100 zł .Kupiłem normalny za 150 zł i jestem zadowolony.One dobre może są ale jak masz nowy akumulator lub akumulator motocyklowy.

 7. Ta ładowarka to do zabawy! Dokładnie takiej jak pokazałeś na filmie! daje tylko poczucie, że coś masz ale jak będziesz w sytuacji awaryjnej to uwierz mi, że sam ją wypier….sz!!!!

 8. Same bzdury tu opowiadasz. Zimą typowy Kowalski paska 1.9TDI jak zostawi lampkę na tydzień to przez 3dni będzie musiał ładować by zagrzać świece! Akumulator gdy jest schłodzony zimą poniżej zera musi dostać kopa by proces ładowania był wydajny!

 9. 4:41 tym urządzeniem akumulator nigdy nie zostanie naladowany, co najwyżej doładowany. Pewnie poleciało to już we wczesniejszych komentach ale ta zabawka z lidla za 5 dych nie zrobi gęstosci nigdy, może w ultra małych aku. Zapnij cęgi zobacz prąd. Tylko C-tec albo NOCO i to w wersji 7A. A najlepiej prawdziwy prostownik transformatorowy, a nie ładowarka…

 10. Mam taką ładowarkę w domu, mam również tej samej firmy wersję droższą i większą ale najlepsze efekty daje stary rosyjski prostownik. Problemem tych urządzeń jest napięcie. Awaryjnie do auta jak najbardziej. Ale częste używanie tego urządzenia będzie przyspieszało zużycie akumulatora.

 11. Jedyne z tanich rzeczy jakie kupiłem i są cokolwiek warte to prostownik z lidla, ładuje sporo akumulatorów rocznie i super się sprawdza tylko słaby jest bo ma 12v 4 a ale daje rade 😛

 12. Przy zakładaniu akumulatora ,pierwszą zakładamy klemę dodatnią i od razu ją zakręcamy,dopiero potem ujemną .Na fimiku pokazane jest nie prawidłowo.Klemę dodatnią zakręcał pan przy założonej ujemnej ,a to grozi zwarciem .

 13. Witam. Mam taką ładowarkę, kupiłem do ładowania akumulatora w motocyklu. Do większego akumulatora to raczej średnio się nadaję. W mojej ocenie to bardzo wolno ładuję, sprawdzi się najlepiej do motocykli. Do auto to proponuje kupić prostownik.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!