Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
BMW F650GS - Test i Opinia [ENG SUB]

BMW F650GS – Test i Opinia [ENG SUB]Z czym się je BMW F650GS? Dziś testuję małego Adventure Bike z bawarskiej stajni.

➡SUBSKRYBUJ KANAŁ!
https://bit.ly/2IHnXLH

Zobacz też:
➡Jakie enduro do 10 tys złotych:
https://www.youtube.com/watch?v=b2vS00-DjnU&t=18s

Media Społecznościowe:
➡Facebook: https://www.facebook.com/AlienADVlog/
➡Insta: https://www.instagram.com/michal_alien/
➡Snapchat: https://www.snapchat.com/add/alien_mk

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

25 thoughts on “BMW F650GS – Test i Opinia [ENG SUB]

  1. Mam około 172 cm wzrostu i zastanawiałem się nad nim,jednak jakoś nie mogłem się pogodzić z przodem tego moto. Wygląda jak Gawron z jednym dużym okiem. Jeśli masz czerpać przyjemność z jazdy to ,to na czym jeździsz nie może cię odstręczać. Pozdro dla autora filmu.

  2. hejka, super video dzieki z gory, mam pytanie i przepraszam za nie naj lepszy polski.. wlasnie chce kupic ten motor ale strasznie malo ich jest na sprzedaz. teraz znalazlam jeden niestety wszystko bylo robione prywatnie i nic nie bylo wpisywane. ma 44 000 km. czytalam ze rocznik 2000 powinien dostac nowe nowe oprogramowanie dla elektroniki silnikowej oraz powinno sie umocnic tylny zacisk(??) hamulca bo sie czesto przekrecal. czy moze ktos mi na ten temat cos powiedziec ? 😀 dzieki

  3. Cześć. .dzięki za info o tym motocyklu, kupiłem takiego GS dzięki twojej opinie. .zacząłem szukać i kupiłem za 8 tys 05 r z przebiegiem 21 tys w Holandii. .pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!