Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaW tym odcinku testujemy Lexusa GS trzeciej generacji. Dowiecie się w nim wszystkiego na temat jego niezawodności, praktyczności, gamy silników i wyposażenia oraz na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego. Zapraszamy do oglądania najnowszego filmu OTOMOTO TV!

W tym odcinku testujemy Lexusa GS MK3 z 2009 r. z silnikiem benzynowym 3.0 o mocy 249 KM.

0:00 Wstęp
0:54 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
1:41 Wnętrze i wyposażenie
7:30 Bagażnik
9:10 Wrażenia z jazdy
10:10 Przyspieszenie i test elastyczności
10:35 Test wygłuszenia wnętrza
10:50 Bezpieczeństwo
11:25 Test spalania
11:40 Ceny
12:02 Gama modeli i silników
14:17 Awaryjność i serwisowanie
16:05 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Lexusa GS MK3 na OTOMOTO: https://bit.ly/173_otomoto_Lexus_GS

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/173_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/173_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#LexusGSMK3 #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

OTOMOTO TV

33 thoughts on “Lexus GS MK3 – Dlaczego jest lepszy niż BMW 5 i Audi A6? | Test OTOMOTO TV

 1. Wybaczcie mi przyjaciele ale muszę, by być pewnym. Ja jako młody chłop chce kupić sobie coś fajniejszego po paru latach jeżdzenia Hyundaiem. Wole japońce od niemców nie chce audi bmw czy merola, Lex to jest szczyt moich pragnień. Potrzebuje konkretnej odpowiedzi, czy to auto mnie zmiecie? Warto w ogóle kupić to na daily licząc się z kosztami większymi niz w nizszych klasach? Bać się tej konsumpcji oleju w 300? W ogóle bać się czegoś mocno, mając z tyłu głowy rozrząd czy amory? Czytam o tym juz tyle i dalej sam nie wiem, a tak podoba mi się to auto..

 2. Ej to niezłe to wyciszenie, niemal identyczne jak w Mercedesie C klasy xD

 3. Gs 430 ma 300 koni🤣🤣od kiedy?

 4. Patrzę o nowy film ale prowadzący kozak już nie "ten sprzed 2 lat"… Ale to TYLKO BRODA 😁 Pozdrawiam!!!

 5. Fotele sa bardzo wygodne? Fotele w tym aucie to porazka, podobnie jak wykonanie na poziomie kompaktu/klasy sredniej. Szukalem tego auta kilka miesiecy i po przejazdzce zrezygnowalem wlasnie ze wzgledu na fotele. W stosunku do poprzednika, ta generacja byla zdecydowanie krokiem w tyl. A jakby ktos sie przymierzal do zakupu to odradzam GS300. Jesli juz ta generacja to tylko GS430 (ewentualnie GS450h), ktory jest szybszy, solidniejszy, pali tyle samo i dobrze znosi LPG. Nawet czesci do V8 sa tansze.

 6. Miałem GS 450h to był pocisk na kołach eCvt to mistrzostwo inżynierów niezniszczalna przekładnia planetarna. Made in Japan

 7. To toyota trochę lepsza wyposarzona bo wiem ta stad że produkowaliśmy silniki do aut 😉

 8. W takim aucie żeby nie dalo sie zlożyć tylnej kanapy, przy tak malym bagazniku….porażka.

 9. Wnętrze nie ma startu do wnętrza Lancii Thesis, zarówno pod względem stylistyki jak i jakości użytych materiałów.

 10. Wyświetlacz główny można ustawić w dowolnej formie. Tzn. może nie wracać do informacji z komputera pokładowego wystarczy pogrzebać w ustawieniach.
  Zegarek ma funkcję zima/lato plus automatyczny czas więc nie ma potrzeby ustawiać manualnie.
  Polecam każdemu ten samochód, mimo drogich części zamiennych wbrew pozorom i tak wychodzi taniej w stosunku do niemieckiej konkurencji .
  Mój ma już prawie 300tys przebiegu i nie ma problemu z silnikiem czy skrzynia co w moich poprzednich niemieckich samochodach już nie było takie oczywiste.

 11. Co może wkurzać w tym modelu?jego naprawa.co byś nie chciał rozkręcić rozbierz pół samochodu.zawiecha pneumatyczna w naprawie kosmiczny wydatek.wole mieć na warsztacie bmw lub audi niż ten japoński wynalazek

 12. Lexus najlepsza marka świata

 13. Rany te tępe przyciski jak z traktora i design z lat 80 🤣
  To jest lepsze niż A6 ??

 14. Mercedes E – Klasa też tak miał , płyta kaseta

 15. Do awaryjności na pewno należy skrzynia biegów/ osprzęt skrzyni../GS 300 /Oczywiście ciężko wspomnieć o tym jak się ma samochód na jeden dzień i jeździ bezproblemowo..
  I jak na ten segment nie ma w nim dużo miejsca.

 16. Prócz niezawodności nic więcej nie potrafią zaoferować japońskie auta chodź też są usterki jak w każdym aucie. Wygląd jak muzeum i multimedia w których można zrobić nic dosłownie.

 17. Mój typ… Limuzyna z pazurem…

 18. Nie wiadomo dlatego bo nie jest

 19. #marcinprzetestuj może czas na audi a4 b8 sedan klasyk na drogach i teścior na pewno się przyda

 20. Że co lepszy od audi a6 i bmw ?? Daj spokój beż propagandy!

 21. Nie odpowiedziałeś na clickbaitowy tytuł. W czym niby leksus lepszy audi czy bmw? Obiektywny był tutaj faktycznie tylko test walizek.. W środku auto archaiczne jak na swój wiek, brak diesli czy słaba dostępność zamienników, awaryjne ksenony.. nie ma się czym zachwycać a co najważniejsze nie jest lepsze ani od audi ani od bmw. Jest po prostu inne a pod wieloma aspektami gorsze. Jak zwykłe subiektywny film autora.

 22. Po prostu brzydki 💁🏼‍♀️

 23. Nadal gorszy od E klasy 🥰

 24. Gówno dla starego dziadka

 25. Najlepszy V8 dostępny w Polsce w przystepnej cenie w tej budzie to 4.3 3UZ, jest to kontynuacja słynnego 1UZ z LS400.
  Ten silnik w GS MK3 czyni go samochodem bez wad, nie bierze oleju i jest idealny do gazu. Spalanie 10l- trasa autostrada, miasto-14l. LPG trzeba doliczyć 3 litry. Ceny części przystępne, oprócz amortyzatorów wszystko dostępne w zamienniku.
  No i najważniejsze nie kupują go sebixy do opalania tylko świadomi użytkownicy dzięki czemu samochody są zadbane.

 26. 160000 km w GS z tego roku?? Taki duży chłop, a w takie bajki wierzy..

 27. Dlaczego jest lepszy? Bo nie miał dizla!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg
Call Now ButtonZadzwoń!