Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Lepszy niż Audi, BMW i Mercedes razem wzięte! Test LEXUSA RC F. Ten Japończyk jest niesamowity

Lepszy niż Audi, BMW i Mercedes razem wzięte! Test LEXUSA RC F. Ten Japończyk jest niesamowityKonkurent BMW M4, tyle, że zbudowany według zupełnie innej filozofii. Pod maską ma prawdziwe, wolnossące V8, które napędza tylne koła, wyposażone z dyferencjał o ograniczonym poślizgu z wektorowaniem momentu obrotowego. AAAAA!!! Nieźle brzmi, prawda? 🙂 Luksusowe, doskonałej jakości wnętrze i zupełnie inne wrażenia z jazdy niż samochodami z turbodoładowanymi jednostkami. Lexus RC F nie jest doskonały, ale właśnie ten brak doskonałości sprawia, że jest tak niesamowitym autem, które potrafi wstrzyknąć w kierowcę różne emocje z energią tsunami! To trzeba zobaczyć!

Jeżeli podobał Ci się film ZASUBSKRYBUJ kanał AUTOMOTYW, dzięki temu będzie coraz więcej turbofajnych materiałów!
https://www.youtube.com/c/AutoMotywcom

Więcej filmów znajdziesz na kanale automotyw klikając #Automotyw​​​

Jeżeli chcesz być na bieżąco obserwuj nas w Social Media:
https://www.facebook.com/AutoMotywcom
https://www.instagram.com/automotyw_c

Jesteśmy również na: https://automotyw.com/​​

Informacje o filmie:
#JapanCars#Lexus#LexusRC#LexusRCF#OstatniSamuraj#V8#WolnossąceV8#Toyota#LuxuryCars#SportCars#AutaZJaponii#JDM#RWD#Szpera#Brembo#MadeInJapan#IleKosztujeLexus#NajszybszeAuta#4doSetki#LFA#LexusLFA#ToyotaMotor#NoTurbo#BMWM4#Japonia#Tsunami#Automotyw

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

4 thoughts on “Lepszy niż Audi, BMW i Mercedes razem wzięte! Test LEXUSA RC F. Ten Japończyk jest niesamowity

  1. nowego bym nie kupił bo wyglada dośc staro juz, wnetrze tez nudne przestarzałe , ale jako używke jak najbardziej i to bardziej niz BMW M bo ten silnik jest duzo bardziej bezproblmowy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!