Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Kup fotelik w sklepie stacjonarnym - zobacz dlaczego.

Kup fotelik w sklepie stacjonarnym – zobacz dlaczego.Fotelik samochodowy zawsze najlepiej kupić w sklepie stacjonarnym aby móc go odpowiednio dobrać zarówno do dziecka jak i do samochodu. Mamy wtedy pewność, że będzie najlepiej dopasowany do naszych potrzeb. Dzisiaj jesteśmy w sklepie Julando w Zalasewie gdzie pytamy jak powinien wyglądać proces zakupu fotelika. Link do odcinka w komentarzu.

0:00 – dlaczego warto kupić fotelik w sklepie samochodowym
0:28 – mówimy językiem rodziców
0:59 – wiedza na temat fotelików samochodowych
2:00 – dopasowanie fotelika do samochodu
2:42 – zapinanie pasów
3:46 – ile trwa wizyta w sklepie
4:39 – fotelik MaxSpace w samochodzie

JULANDO ZALASEWO:
Facebook: www.facebook.com/julandopl/
WWW: https://julando.pl/

AVIONAUT:
Instagram: https://www.instagram.com/avionaut_driven_by_care/
Facebook: https://www.facebook.com/AvionautPL
WWW: https://avionaut.com/pl/

#AkademiaBezpiecznejPodróży #MaxSpace #foteliksamochodowy

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

5 thoughts on “Kup fotelik w sklepie stacjonarnym – zobacz dlaczego.

  1. Pani Sabinka ma ogromną wiedzę na temat fotelików. My naszego syna odebraliśmy w pożyczonym foteliku, zupełnie niedopasowanym, od kiedy trafiliśmy do Julando już jeździmy bezpiecznie w Pixelu i to był świetny wybór 😊

Dodaj komentarz

Zadzwoń!