Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Kia ProCeed GT 2021 FL, czyli tak dużo, za tak niewiele (TEST PL 4K) | CaroSeria

Kia ProCeed GT 2021 FL, czyli tak dużo, za tak niewiele (TEST PL 4K) | CaroSeriaJakie auta będziemy testowali w kolejnych odcinkach? Dowiecie się tego z Instagrama Łysego: @lukaszbak_caroseria
Tam też macie możliwość zadawania pytań, na które odpowiemy podczas testu 😳😮
—————————
O test tego auta prosiliście w zasadzie od początku istnienia CaroSerii. Nie zaspokajały was Bentley’e, BMW, Lexusy, Mercedesy, Audi, Porsche ani Ferrari. W komentarzach pisaliście: „Kiedy będzie Kia Proceed GT?”, „Dawajcie Kię Proceed”, „Zróbcie test Proceeda”. A my odpowiadaliśmy, że tak, bardzo chętnie, ale dopiero po tym, jak auto przejdzie lifting. Liczyliśmy, że do tego czasu zapomnicie. Ale nie zapomnieliście…

W ten sposób ProCeed GT po lifcie wylądował na naszym podjeździe. Zrobiliśmy to. I nie żałujemy. Bo trudno w dzisiejszych czasach znaleźć fajniejszy samochód w tym segmencie za tak atrakcyjne pieniądze. Choć jest w nim sporo rzeczy, które irytują.

A co będzie w kolejnych odcinkach? Najświeższe i sprawdzone info zawsze na Instagramie Łukasza (@lukaszbak_caroseria) i Michała (@producent_caroseria). Tam też możecie zadawać pytania dotyczące testowanych samochodów.

@CaroSeria #kiaproceedgt #kiatest

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”
Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

23 thoughts on “Kia ProCeed GT 2021 FL, czyli tak dużo, za tak niewiele (TEST PL 4K) | CaroSeria

  1. Jakie auta będziemy testowali w kolejnych odcinkach? Dowiecie się tego z Instagrama Łysego: @lukaszbak_caroseria
    Tam też macie możliwość zadawania pytań, na które odpowiemy podczas testu 😳😮

  2. Posiadam takie autko jeszcze w wersji przed lift. Oczywiście w full opcji 204km + szklany dach. Po 8 miesiącach użytkowania nie mam się do czego przyczepić. Lubię pocisnąć więc spalanie na poziomie 12l/100km jest normą. Na suchym i zmianie biegów łopatkami da się wykręcić 7.2s. Nie jedno autko zostało z tyłu ze smutną miną kierowcy. W tej cenie wtedy 137k za wszystko, lakier niebieski, cena na sierpień/21 nie było nic lepszego. Najlepsze jest to, że mój przed lift GT ma podobny tył jak obecny polift słabszej wersji GT Line. Nie jeden się pomylił co do mocy mojego autka. Jak wyjeżdżam z garażu to zawsze uśmiech i tak trzymać, cieszmy się tą motoryzacją i uważajmy na niebieskich.

  3. Nie wiem czy to spalanie jest takie "łał". Moja babcia 528i (6 cyl 2.8l 193 KM) przy 120 km/h spala 7.5l. Przy 140-160 8.5l. A silnik ponad dwa razy większy i konstrukcji sprzed 25 lat. No i prawie pół miliona zjechane. Ciekawe czy ten dożyje chociaż 300 tysięcy. Bo 200 kucy z 1.6l …

  4. Wiedzieliście, że ProCeed jest tak słabo zabezpieczony antykorozyjnie?? Z testu długodystansowego Auto Świata ( publikacja 8 stycznia br.) wynika, że po 2 latach korozja pojawiła się np. od wewnątrz w obu podłużnicach, na podwoziu (podłoga bagażnika) czy pod blachą termoizolacyjną – tu rdza zaatakowała miejsca łączenia blachy (spawy). Trochę mi mina zrzedła po przeczytaniu powyższego tekstu, a mam chrapkę na ten samochód… Taka wada nie dyskwalifikuje tego auta? Co o tym sądzicie?

  5. Nie miałeś problemu z zajeciem pozycji za kierownicą? Mam tylko 180 a gdy odsunąlem siedzenie to brakło mi ręki do górnej krawędzi kierownicy. Musiałbym jeździć z prostą ręką wyciągniętą lub siedzenie ustawić bliżej i bardziej pionowo aby mieć wygodę na kierownicy. Przez zbyt mały zakres regulacji kierownicy odrzuciłem ten samochód i ku mojemu zdziwieniu kupiłem lepszy i tańszy bo kia niestety dawała minimalne rabaty.

  6. Ah te wspólczesne techonologie… auto pokazuje nie tylko prędkość ale i panujące ograniczenie. I tek widzimy że autor wideo jedzie 83 na 50. Szkoda że jeszcze nie mówi z koreańskim akcentem "ty tu nie pierdol tylko pacz kaj jedzies! jełopie!" to bym z tego miejsca zamówił bym jedną sztukę….

Dodaj komentarz

Zadzwoń!