Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Kia EV6, czyli nie mam żadnego „ale” (TEST PL 4K) | CaroSeria

Kia EV6, czyli nie mam żadnego „ale” (TEST PL 4K) | CaroSeriaKilka miesięcy temu w opisie Hyundaia Tucsona pisaliśmy, że koreańskie auta są fajne, ale… bo zawsze jest jakieś “ale” (https://youtu.be/8_74zqV2FY8). No i chcieliśmy wam powiedzieć, że podczas testu Kii EV6 pierwszy raz mieliśmy poczucie, że w tym aucie nie ma żadnego “ale”.

Koreańczycy spojrzeli na elektryki na świeżo, bez zbędnego bagażu emocjonalnego, nie jak Niemcy, Japończycy którzy myślą, “Nie chcem, ale muszem”. Kia mówi: “Chcem!”. I nie montuje tu starego radia, czy panelu klimatyzacji z lat 90. Tu wszystko jest nowoczesne, fajne, przemyślane.

Dlatego Kia EV6 jest zaskoczeniem. Przy swoich rozmiarach, osiągach, zasięgu i cenie, jakości wykonania i gwarancji stała się najrozsądniejszym elektrykiem oferowanym na naszym rynku. I piszemy to bez lodziarstwa. Jeżdżąc nią naprawdę nie chcesz wkładać papierowego worka na głowę. To pierwsza Kia, której nie pointują słowa, “fajnie się jeździ, ale trochę wstyd przed kolegami”. To pierwsza Kia, której będą wam zazdrościć.

@CaroSeria #kiaev6 #electriccars

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

Info o nowym teście zawsze tutaj: https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”
Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

33 thoughts on “Kia EV6, czyli nie mam żadnego „ale” (TEST PL 4K) | CaroSeria

 1. Oj się Panie przyjebales do tych kroków na ładowaniu, policzyłem ile muszę zrobić żeby zatankować moje auto i jest to 2 razy więcej niż Ładowanie EV6 mojej żony ( jedyna zaleta mojego auta brzmi fantastycznie )

 2. Dlaczego nikt nie wspomina o kiepskim Track Control. Gdy testowałem ten samochód od razu zauważyłem, że przy uślizgu kół podczas ruszania samochód bardzo mocno odcina moc. Gdy testowałem samochody elektryczne niemieckich Marek wszystko było Ok. Uślizg, delikatna reakcja czujnika i mocne przyspieszenie. W kia podczas uślizgu tak odcinał moc ze czułem się jakbym jechał samochodem 100 konnym. Na początku myślałem że jest to wadliwy egzemplarz ale testowałem w innym salonie i było to samo. Ponoć w trybie sport i wersja awd tego nie ma. Zauważył tez to ktoś?

 3. Zanim pomyslicie o zakupie radzę jechać zobaczyć jak to wygląda w środku.. Łysy pan trochę się rozjechał z rzeczywistością.. w środku totalny piórnik, wyciszenie wnętrza tragedia słychać każdy kamyk i piasek po nadkolach.. zawieszenie trzepie się na dziurach.. prowadzący twierdzi że wnętrze, materiały petarda.. jak dla mnie test sponsorowany..

 4. Obejrzałem drugi raz, siedziałem w samochodzie, i jedno mi bardzo przeszkadza – wysokość tylnej kanapy. Z przody też jest z tym problem, bardzo słabo się siedzi, na dłuższe trasy jak dla mnie ciężko.

 5. Ale zaraz – przecież krowy emitują do atmosfery niebagatelne ilości CO2. Czyli teoretycznie zabicie stada krów na skórzane fotele byłoby z korzyścią dla środowiska ,a nie odwrotnie.

 6. Tak się zastanawiam co by było gdyby na orlenach były przyczepki z akumulatorami. i np jedziesz sobie taką kia na wakacje i np w Krakowie zapinasz taka przyczepkę z naładowanymi akumulatorami gdzieś koło poznania na orlenie wymieniasz rozładowaną na naładowaną a koło szczecina oddajesz te druga. na wakacjach nad morzem poruszasz się na akumulatorach z samochodu a na drogę powrotna dzierżawisz przyczepkę z akumulatorami od orlenu i tak dojeżdżasz do Krakowa. Przyczepki mogłyby być uniwersalne czyli pasować do wielu modeli. ty nie tracisz czasu na ładowanie… a jazda z przyczepka nie jest jakoś strasznie uciążliwa. Na resztę tras jakie pokonuje przeciętny kowalski w tygodniu baterie w takim aucie są wystarczające.

 7. No i wlasnie dlatego inni producenci nie robia ladowarek zaraz pod reka – ZEBY NIE PATRZEC NA TELEFON W TRAKCIE JAZDY. Koniec kropka. strasznie wszyscy narzekaja, na te ladowarki do telefonow, jak ktos ma ochote uzywac tel w trakcie jazdy to komunikacja miejska zaprasza.

 8. Po teście wydaje się naprawdę rozsądnym samochodem w grupie tych z elektrycznym napędem. Coraz większy wybór cieszy w tym rodzaju napędu.

  Jedyne co mnie wciąż drażni w elektrykach to zasięg i niewspółmierna cena do tak naprawdę klasy auta. Wiem, nowe technologie ceni się wyżej. Jednak wracając myślami do Waszego testu "golasa" Lexusa za 219k nie sposób się zastanowić nad ceną jakiegokolwiek elektryka. Nie tylko EV6 i co te auta mają do zaoferowania w bezpośrednim porównaniu z taką właśnie podstawową konfiguracją Lexusa o zbliżonej jak nie niższej cenie.

 9. Urzekło mnie to, że ktoś wpadł na pomysł "dajmy elektrycznie otwieraną i zamykana klapke wlewu", będzie auto lżejsze, bardziej eko i napewno się nie zepsuje przez 40 lat jak zwykła klapka… Geniusz to malo powiedziane 🤣

 10. ludzie zupełnie nie biorą pod uwagę sprawności akumulatorów podczas
  mrozów i zabijaniu ich przy ładowaniu w takich warunkach. Kia pewnie liczy, że
  każdy co kupuje kijanke za ponad 200 koła posiada ogrzewany garaż. Wyjazdy w dłuższe trasy w zimie pewnie odpadają bo znalezienie jakiejkolwiek szybkiej ładowarki to już problem a co dopiero ładowarki co jeszcze znajduje się w ocieplanym pomieszczeniu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!