Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jaki fotelik samochodowy wybrać dla starszaka (15-36kg) | Avionaut Maxspace

Jaki fotelik samochodowy wybrać dla starszaka (15-36kg) | Avionaut MaxspaceJaki fotelik 15-36 kg warto wybrać? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Jakie mamy możliwości wyboru kolejnych fotelików kiedy dziecko wyrośnie już z pierwszego fotelika samochodowego?
Na te i inne pytania odpowie dzisiaj Michał Kozioł ze sklepu Bociek w Katowciach.

SPIS TREŚCI:
0:00 – fotelik dla starszaka
0:22 – wybór fotelika z 3 różnych grup
3:50 – jak dobrać fotelik samochodowy dla starszaka?
4:40 – na co zwrócić uwagę w foteliku?
8:12 – dlaczego warto kupić fotelik zamiast boostera?
9:12 – opadająca główka w czasie spania / podróży
11:16 – co daje mocowanie isofix w większych fotelikach
12:15 – prawidłowa instalacja fotelika w samochodzie

Foteliki Bociek – sklep eksperci Katowice:
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/
WWW: https://www.bociek.eu/

Instagram: https://www.instagram.com/avionaut_driven_by_care/
Facebook: https://www.facebook.com/AvionautPL
WWW: https://avionaut.com/pl/

#AkademiaBezpiecznejPodróży #Maxspace #foteliksamochodowy

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

14 thoughts on “Jaki fotelik samochodowy wybrać dla starszaka (15-36kg) | Avionaut Maxspace

  1. Świetnie, że poruszyliście temat fotelików przodem do kierunku jazdy dla starszych dzieci 👍 bo tutaj jest ogrom błędów popełnianych każdego dnia 🥺 bardzo ważne, by dziecko siedziało prawidłowo, bo wtedy ochrona ma szanse zadziałać. Dziękujemy, że powiedzieliście o podparciu wiszących nóżek na podnóżku KneeGuardKids 😍 bezpieczeństwo idzie w parze z komfortem 👋

  2. Która grupa fotelików jest lepsza 15-36 czy 9-36? Nie do końca jestem przekonana do zapinania dziecka na pas samochodowy a przy tej pierwszej innej opcji Nie ma niestety 🙁 syn ma 16 kg i 100 cm a 2.5 roku, obecny fotelik jest do 18kg i 105 cm, więc niedługo będziemy musieli zmienić fotelik

  3. Witam, chciałbym gorąco polecić Państwa sklep! 4 lata temu byłem w Zabrzu. kolejny raz w Katowicach dobrać fotelik pod syna, drobny chłopczyk 100cm. Dostałem wszystko aby mój syn podróżował bezpiecznie i wygodnie. Kapitalna obsługa, imponująca wiedza i podejście! 10/10 polecam wszystkim, pozdrawiam.

  4. Świetny materiał! Dla mnie, jako dla matki prowadzącej auto – cenna wiedza. Szkoda, że jesteście tak daleko od Trójmiasta ;( ale mimo dzielących nas kilometrów, Pan Michał zawsze ma dla mnie wartościowe wskazówki i informacje ❤️

Dodaj komentarz

Zadzwoń!