Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jak jeździ Subaru WRX STI

Jak jeździ Subaru WRX STIhttps://www.coterazdziala.pl/start – Wyzwanie sukces.pl Moja opinia, po roku używania.

#subaru #wrx #sti

A to inne moje zabawki:
1. Alpine A 110 https://youtu.be/C3R4zxdFjrM
2. Audi RS7 https://youtu.be/w404CW0Le1U
3. Nissan GTR https://youtu.be/mePR-0leDHI
4. Lancer Evo X https://youtu.be/9NDMz52b3W4
5. Focus RS https://youtu.be/yWF8hyS5EDE
6. Acura NSX film wkrótce
7. BMW zabawka na tor, film wkrótce
a to byłe, które nagrałem:
Audi A8 https://youtu.be/dH3zoe0xKJs
Subaru WRX STI https://youtu.be/306cvJma2qo
Maserati https://youtu.be/kQULPTf60rM
Mercedes AMG GTS https://youtu.be/AG8TtEsvl84

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

39 thoughts on “Jak jeździ Subaru WRX STI

  1. Kiepska ocena po co jeździsz jak tak na prawdę nie lubisz tego samochodu . Ja posiadam taki model miałem też z 2006 później Lexusa is 200 T ale na szczęście wróciłem do Subaru wrx STI co mogę powiedzieć jest czad moc i to wystarczy takie samochody się kocha bo są jedyne w swoim rodzaju to nie seryjny citroen czy to pozdrawiam

  2. Jak chcesz mocnego kompakta z napędem na 4 koła to zamiast A45 amg polecam RS3- ma najlżejszy przód przez co ma najlepszy balans, mocny 400 konny silnik 5 cylindrów który brzmi bardzo ładnie. Tylko polecam wersję po liftingową która ma nowy lżejszy silnik co jeszcze bardziej poprawia właściwości jezdne.

  3. "Głos silnika", "dźwięk silnika". Ludzie, ogarnijcie się! Za ten dźwięk nie odpowiada silnik, tylko kolektor wydechowy!!!
    P.S.
    O ile pamiętam to w 2.5 problemem była głowica, więc nie bardzo rozumiem po co robić dół.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!