Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
BMW M5 E60 - Nie taki Diabeł straszny

BMW M5 E60 – Nie taki Diabeł strasznyZ przyjemnością przedstawiam BMW M5 E60 z 2006 roku dostępne w Reforged Cars oraz parę moich przemyśleń na temat tego modelu.

Samochód jest dostępny na Reforged Cars:
https://reforged-cars.com/vehicle/bmw-m5-e60-2006-70-00-km/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

27 thoughts on “BMW M5 E60 – Nie taki Diabeł straszny

 1. Chlopie ty zes chyba z kootasa spadl, kup auto za chooj wie ile, wymieniaj czesci co podroz do sklepu i to jest normalne? To jest bubel jak masa innych silnikow z bawarii. To tak jak bym kupil karbonowy rower i mi rama pekala co 1000km i mowil ze to normalka, ze trzeba rame wymieniac co 1000.

 2. Auto już widzę się sprzedało a z ciekawości za ile było wystawione? Patrząc na otomoto nie ma ciekawych egzemplarzy a ten wydawał się całkiem sensowny

 3. Zacznijmy od tego nie jest to samochód dla biednych osób i dusigroszy. BMW M5 to tylko nazwa nie jest to zwykłe BMW 5. Dowiesz się autorze że BMW nie jest bez wad panewki to jest porażka!!! i dla tego ceny używanych są dość niskie) W Polsce jest jakoś utarte kupuję markę premium i mam tanią jazdę wygodną. Zapominają marka premium nie oznacza bez awaryjności wręcz usterkowość jest wyższa bo siada elektryka i mechanika która jest tu mocno rozbudowana i nie prosta) Rozbawiło mnie hasło lokata przy M5 smochód mega ale nie dla biedaków)

 4. Fajne są M5 e60 v10 ale awaryjna strasznie jednostka nawet ludzie bogaci narzekają na te modele wystarczy zobaczyć ogłoszenia te samochody mają strasznie małe przebiegi juz lepiej zainwestować w M5 f10 v8 lepsze osiągi mniejsze spalanie i w f10 już nie ma problemu z panewkami

 5. Byku fajny film ale tak naprawdę to z każdym autem jest podobnie jak kupuje ktoś ponad stan. Powinno się kupić auto nie na kredyt i mieć te pieniądze a nie musieć odkładać. (kolego pozycja za kierownicą? Poprawna? Dawaj przykład, sam wyjaśniasz ze to sportowe auto)

 6. Polowałem na takie w Stanach dokładnie taka sama kolorystyka 😉 z przebiegiem 56tys km , niestety aukcja zniknela i decyzja padła na 335i '08r z przebiegiem 40tys km californii auto w niemożliwy stanie technicznym auta w Europie po roku gorzej wypadają jak w Stanach po 12 latach 😉 co do samych stanów tylko cieple Floryda californii itp gdzieś w NY tak sama walą solą jak w Europie tak dla informacji 😉 jakby ktoś kiedyś chciał importować auto , co do aut sportowych do zgodzę się z tobą w każdym zdaniu ludzi nie stać na M5 i tego typu podobne wynalazki , Ludzie nie chcą DOBRYCH aut !!! Taka jest polska rzeczywiście , wystawiłem swoją 335i na OtoMoto za 59tys jeden telefon i pytania że mógłbym się rozłączyć po 20sekundach… rozmowy , ludzie chcą kible i tyle kupic takie auto za 30ty i wsadzić w nie 15tys to pakiet startowy 🙂 panewki przy 200 już są wytarte wtryski tysiąc zł sztuka X6 rozrząd z robotą 1500 ,turbiny zawory upustowe do regeneracji 3000tys zł a nie wspomnę o pozostałych podzespołach 🙂 Ludzi trzeba jebać jak się da sprzedając tanie auto pozdro 🙁

 7. 1. Rzetelny test, jeszcze przez posiadacza zrobiony. Gratulacje. Będą kolejne części, podsumowanie kosztów, naprawy…?
  2. A co do mitów z for specjalistów, to tak samo miałem w przypadku VW Touarega z pneumatyką. Pneumatyka?! – Panie wszystko się psuje, naprawa 20 tys., silnik V6?! – Panie wszystko się psuje, kopci, dymi, koszty niesamowite. Po prostu trzeba było pojechać do serwisu wymienić piecoelektryczne wtryskiwacze (tanie to nie było, ale to jest właśnie rzecz EKSPOATACYJNA a nie, że się psuje). A żeby miechy w zawieszeniu się nie psuły, trzeba uszczelki powymieniać po 150zł każda.
  3. TRZEBA DBAĆ I JUŻ

Dodaj komentarz

Zadzwoń!