Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jak dbać o zawieszenie? 5 sprawdzonych technik!

Jak dbać o zawieszenie? 5 sprawdzonych technik!

Stara reguła: jak dbasz, tak masz obowiązuje nie tylko w warsztacie, ale i na drodze…

Film powstał przy współpracy z SKF – producentem m.in. zawieszeń samochodowych
https://www.skf.pl

Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Zobacz co testuję teraz:
https://www.facebook.com/zacharoffpl
https://instagram.com/zachar_off

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Przed Zakupem – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

39 thoughts on “Jak dbać o zawieszenie? 5 sprawdzonych technik!

 1. Nie sądziłem, Zachar, że Ty to powiesz. Odpierdolcie się od polskich dróg. Są w zajebistym stanie. Coś wam nie pasuje, to pojedźcie na Słowację, Węgry, Rumunię czy Bułgarię. Wtedy będziecie szanować i doceniać Polskę

 2. No w sumie nie powiedziałeś nic nadzwyczajnego. każdy kto jeździ samochodem, po naszych drogach sam doszedł do tych porad ;-). PS. Nasze drogi w cale nie są najgorszymi. Takie np. Czechy, Niemcy czy Norwegia też mają "super" nawierzchnie, ale tylko o polskich drogach się tak mówi. Ciekawe dlaczego?

 3. 1:35 "A co jeśli zagapimy się i nie zauważymy progu? Jeśli będzie taka możliwość to można pomóc zawieszeniu przetrwać skręcając w kierunku koła którą ma najechać na przeszkodę." A niby jak mamy to zrobić skoro się zagapimy i o tym że najechaliśmy na próg dowiemy się dopiero po tym jak auto przejedzie przednią ośką przez niego. To tak samo jak błyśnie nam fotoradar i wciskamy pedał hamulca, jak by to miało w czymś pomóc… 😉

 4. Czyli mam rozumieć, że po wjechaniu w większą dziurę za każdym razem mam się zatrzymywać i sprawdzać zawieszenie lub jechać na warsztat? No chyba jakiś żart. W Polsce musiałbym codziennie odwiedzać te wartszaty 😉

 5. Po pierwsze samochod musi być dobrej marki i dbany od nowości. Obecne a4 na kołach 225 50 17 jest super. Może nie wygląda imponująco ale co tam przynajmniej nic nie stuka po londyńskich dziurawych drogach. Wcześniejsze samochody zawsze na niskim profilu (przeważnie japonczyki) i mechanik Piotrek był moim najlepszym przyjacielem. Gumowe elementy do zmiany po 10k mil czyli po około 5 miesiącach.

 6. AUTO TEAM Bronowicka 23 Szczecin.
  Cześć. Napiszę kilka zdań. Ważne jest, by mając wątpliwości udać się do kompetentnej osoby. Dotyczy nie tylko zawieszenia, ale wszystkiego co znajduje się w aucie. Historia z jesieni 2018 roku. Samochód Kia Soul, w domu od nowości więc wiadomo było że jest prosty. A jednak czułem bardzo delikatne ściąganie i słyszałem stuki z okolicy przedniego lewego koła. Pojechałem więc do warsztatu AUTO TEAM Bronowicka 23 w Szczecinie, który to warsztat ma też swoją SKP. Tam DIAGNOSTA (!!!) poproszony o zdiagnozowanie przyczyny problemu najpierw strzelił tekstem, że "to tylko kia, więc nie ma sensu zbyt wiele od niej wymagać" xD WTF?!, po czym przejechał się samochodem i uznał że on tutaj żadnej nieprawidłowości nie widzi. Dzień później w innym warsztacie ujawniono luz na drążkach kierowniczych skutkujący tym, że gdy samochód był na podnośniku, można było za pomocą rąk poruszać na boki jego kołami w zakresie takim, że aż było to aż przerażające. Tak, że gratulacje serdeczne dla zakładu MOTO TEAM Bronowicka 23 Szczecin. Wasze SKP naprawdę ZAJEBIŚCIE ogarnia temat zawieszeń samochodowych. Ciekawe ilu samochodom z podobnym, lub jeszcze lepszym zawieszeniem, diagnosta podbił dowód rejestracyjny dopuszczając je na kolejny rok do ruchu po wspólnych drogach.

 7. Guzik nie rady. Brakuje podstawowej: jak już widać że się prędkości nie wytraci przed dziurą, progiem itp to gaz w dechę bo zawieszenie najberdziej dostaje jak jest opóźnienie.

 8. Przede wszystkim nie hamować na dziurach na progach tylko zawsze przed. Jak juz sie zagapicie to lepiej wcale nie hamować niż narazić zawieszenie na dodatkowe przeciążenie przy hamowaniu

 9. Przecież w Polsce w tych Golfach i Passatach które regularnie serwisował Niemiec – co w 10 lat zrobił 178.000 km – nie ma prawa nic stukać i pukać.
  Polscy wysoko wykwalifikowani mechanicy przy jakimkolwiek zaniepokojeniu klienta zawsze uspakajają: "Jeździć, obserwować… 100 zł za diagnostykę się należy".
  Niekiedy można również spotkać na drodze inną metodę na niepokojące odgłosy z zawieszenia, tzw. audio dumping. W tym przypadku wysoko rezonujące nadwozie z hitami Zenona Martyniuka niweluje falami akustycznymi wszelkie przeszkody drogowe.
  Naprawy zawieszenia w Polsce to mit.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!