Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Instalacja dodatkowych aplikacji - Honda Civic X 2016

Instalacja dodatkowych aplikacji – Honda Civic X 2016Gościnnie na kanale kolejny samochód – Honda Civic.
Filmik prezentujący sposób instalacji dodatkowy aplikacji w komputerze samochodu zamieszczony na prośbę kolegi Kuriana z www.civicforum.pl. Dlatego wszelkie pytania dotyczące prezentowanych funkcji najlepiej kierować bezpośrednio do niego, z poziomu wspomnianego civicforum.
Pisemny opis działań (lista kroków) również dostępna na forum
http://www.civicforum.pl/showthread.php/49507-Honda-Connect-Wgrywanie-Aplikacji-i-Ukryte-Opcje?styleid=19

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

12 thoughts on “Instalacja dodatkowych aplikacji – Honda Civic X 2016

  1. 03:02 – dobrze by było – by mieć 100% pewność jako amator – dodać info które porty w którym miejscu są, szczególnie dla amatorów którzy pierwszy raz mają z tym do czynienia

    [+ dodać OSTRZEGAWCZE info że nie posuwacie się do odpowiedzialności ze względu na to, że to edukacyjny materiał – takie PRAWNE ZABEZPIECZENIE]
    [chodzi o zabezpieczenie przed DEBILAMI + fakt że są JESZCZE WIĘKSZE ZJEBY-RODZICE co mają dzieci/bachory i również mogą im zepsuć auto bo RODZICE nie ograniczyli materiały jakie im puszczają na telefonach/smartfonach/tabletach wykorzystując YT].

  2. 02:19 – ""przycisków jasności + zasilania + menu", a na filmie to tylko "power audio" + "menu"… ktoś się jebnął przy tworzeniu "napisów w filmie"? Łatwiej skorygować błędy przez napisy w YT…

    Nie mniej dzięki za materiał, z ciekawości sprawdzę u siebie w wolnej chwili.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!