Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
DRUŻYNA WILKA cz. 4 - podsumowanie

DRUŻYNA WILKA cz. 4 – podsumowanieW ramach projektu „Drużyna Wilka” zainicjowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu nauczyciele kornowackich szkół i pracownicy GOK mieli okazję nauczyć się jak wykorzystywać mechanikę gry w edukacji o Powstaniach Śląskich.

Warsztaty poprowadził absolutny specjalista w tej kwestii czyli Michał „Baniak” Bańka. „Baniak”, który od 2013 roku prowadzi kanał filmowy youtube o nazwie „Baniak Baniaka”, który jest poświęcony w 100% grom fabularnym. Po kilku latach działalności zdobył tysiące fanów, dzięki regularnym publikacjom, humorowi i oferowaniu wsparcia dla Mistrzów Gry. Sam często podkreśla, że tworzy pomoc tylko dla początkujących MG, lecz oglądają go także doświadczeni gracze, ze względu na przystępną i ciekawą formę opowiadania o tym niszowym hobby. Jest autorem serii poradników, filmowych konkursów, prezentacji oraz sesji RPG prowadzonych także na żywo, podczas których publiczność współtworzy przedstawianą fabułę.

Szkolenie z zakresu prowadzenia gier fabularnych ma na celu przybliżenie tematyki RPG (Role-Playing Games) nauczycielom i pracownikom kultury w taki sposób, by uzyskali wiedzę i narzędzia do samodzielnego przeprowadzenia rozgrywki dzieciom i młodzieży. Wykorzystanie gier wyobraźni jest stosunkowo nowatorską metodą w edukacji, lecz także szybko rozwijającą się. Dzięki serii spotkań fabularnych nauczyciele zdołają w prosty i zapadający uczniom w pamięć sposób zapoznać młodych uczestników z historyczną wartością 3. Powstania Śląskiego i jego lokalnego bohatera – Teodora Wilka. Za pomocą gry fabularnej gracze poznają wydarzenia z „pierwszego rzędu” – wczuwając się i przeżywając emocje, które towarzyszyły młodym powstańcom sto lat temu. Szkolenie prowadzi Michał „Baniak” Bańka oraz Mistrzowie Gry z kanału filmowego „Karczma Baniaka”.

Dofinansowano ze środków @Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu @Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021”. Operatorem programu w województwie śląskim jest @Instytut Korfantego.
#bmk #nck @korfanty #slaskie #bardzomlodakultura

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!