Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
HYUNDAI TUCSON 2022 NX4 | Ceny, Wyposażenie, Silniki | Poradnik kupującego | Cartografia

HYUNDAI TUCSON 2022 NX4 | Ceny, Wyposażenie, Silniki | Poradnik kupującego | CartografiaZapraszam na prezentację najnowszej generacji koreańskiego SUV-a – Hyundaia Tucsona 2021/2022. Porozmawiamy o stylistyce, wymiarach, silnikach, wyposażeniu, ile za to wszystko trzeba zapłacić i którą wersję najlepiej wybrać!
#HyundaiTucson

🚔 Dajcie znać w komentarzach, która konfiguracja wersji wyposażenia i silnika jest waszym zdaniem idealna przy wyborze Hyundaia Tucsona.

► Subskrybuj kanał Cartografia i kliknij ikonę dzwoneczka, aby być na bieżąco z nowymi filmami: https://bit.ly/3iCVWpx

► Wymiary Hyundai Tucson:
✔ Długość: 4500 mm
✔ Szerokość: 1865 mm
✔ Wysokość: 1650 mm
✔ Rozstaw osi: 2680 mm
✔ Bagażnik: 558-620l

► Cennik Tucsona 2022 zaczyna się od kwoty 111 900 zł.
✔ Ceny polecanej wersji Executive z napędem hybrydowym zaczynają się od 163 900 zł. Pakiet SAFETY kosztuje dodatkowo 6900 zł.
✔ Wersja SMART z silnikiem benzynowym 1.6 T-GDI 150 KM to wydatek 133 900 zł. Pakiet LED to dodatkowo wydatek 3900 zł.

🎯 Odwiedź oficjalne profile #Cartografia:
Facebook: https://www.facebook.com/cartografiapl
Instagram: https://www.instagram.com/cartografiapl/

_________________
0:00 Intro
0:45 Nowa generacja Tucsona
1:00 Sprzedaż w Polsce
1:15 Terapia szokowa projektantów
1:40 Stylistyka pierwsze wrażenia
1:49 Stylistyka przodu
2:04 Stylistyka tyłu
2:21 Linia boczna
2:33 Dobry blacharz poszukiwany
2:40 Tucson N Line
3:06 Wymiary
3:27 Hyundai Tucson vs Kia Sportage
3:55 Pojemność bagażnika
4:15 Wnętrze
4:38 Układ deski rozdzielczej
5:15 Ekrany
5:23 Cyfrowe zegary
5:50 Ekran systemu inforozrywki
6:15 Dotykowy panel sterowania klimatyzacją
6:32 Przydatne rozwiązania
6:59 Bazowa wersja wyposażenia
7:58 Minusy wnętrza
8:34 Systemy bezpieczeństwa
9:04 Kolory nadwozia
9:22 Tapicerki
9:27 Felgi
9:46 Dostępne silniki
10:43 Ceny
11:54 Którą wersję wyposażenia wybrać?
13:03 Który silnik wybrać?
15:27 Co wybierasz?
15:40 Podsumowanie

________________

Źródła materiałów video/zdjęć: oficjalne materiały prasowe Hyundai, cenniki i katalogi na stronie.

_________________
Muzyka:
Song: Sam Ourt & FERGO – Love Me [NCS Release]
Music provided by NoCopyrightSounds
Free Download/Stream: http://NCS.io/SFLoveMe
Watch: http://youtu.be/gB_TIdfqqo0

Song: Poylow & BAUWZ – Hate You (feat. Nito-Onna) [NCS Release]
Music provided by NoCopyrightSounds
Free Download/Stream: http://NCS.io/HateYou
Watch: http://youtu.be/tb0DXZaS1iU

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

5 thoughts on “HYUNDAI TUCSON 2022 NX4 | Ceny, Wyposażenie, Silniki | Poradnik kupującego | Cartografia

  1. Witajcie drodzy przyjaciele w sąsiednim kraju! Bardzo dziękujemy za dobrze wykonaną prezentację wideo Hyundaia TUCSON w różnych wersjach. Niestety nie rozumiem języka polskiego, ponieważ mówię tylko po niemiecku i angielsku. Jednak Twoje piękne zdjęcia i fragmenty filmów mówią same za siebie i byłyby odpowiednimi szablonami filmów reklamowych Hyundai w różnych językach! Zanim moja żona i ja podjęliśmy decyzję i przez 6 i pół miesiąca oczekiwania na naszą hybrydę plug-in Tucson w wersji prime, obejrzeliśmy wiele filmów na youtube – zdecydowanie lubimy twoją najlepszą! – Jeździliśmy BMW X3 z silnikiem wysokoprężnym o pojemności 3,0 litra (linia 6 cyl.) przez 12 lat. Teraz, po miesiącu spędzonym w Tucson, jesteśmy całkowicie entuzjastycznie nastawieni do jakości, nowoczesnego designu, który oferuje dłuższe dystanse, wielu funkcji oraz bardzo wysokiego poziomu komfortu i wrażeń z jazdy. To niesamowite, co Korea Południowa rozwinęła i buduje w Czechach. – Zdecydowaliśmy się na hybrydę plug-in, ponieważ zależy nam zarówno na e-mobilności, jak i na konwencjonalnym silniku spalinowym, który zapewnia nam bezpieczeństwo na dłuższych dystansach. Jako emeryci przejeżdżamy rocznie około 5000 km, głównie na krótkich dystansach. Omawiamy je głównie w trybie EV. Gdy bateria jest prawie lub całkowicie rozładowana, ładujemy ją w naszej skrzynce ściennej w garażu (ok. 90 do 120 minut). Jako pasażer głównie ze względu na długotrwały stan kręgosłupa szukałem samochodu z elektrycznym fotelem pasażera – i znalazłem go w Tucson (pakiet Prime)! Tucson spokojnie akceptuje wyboje na drodze. Jeździmy niezwykle komfortowo, a także stwierdziliśmy, że kilometry przejechane elektrycznie są tylko o połowę tańsze niż te z silnikiem benzynowym. Zamiast 486 euro za podatek, płacimy teraz tylko 2 euro rocznie i to do 2005 roku! – Mógłbym napisać dużo więcej, ale na tym zostawię: Cieszymy się, że wybraliśmy ten wysokiej klasy samochód! Pozdrawiamy ze środka Niemiec 🚙🌿🍀 /// 🇺🇦 ☮ Myślimy o ludziach na Ukrainie i wołamy do Rosji: natychmiast zakończyć tę wojnę!!! 🪴 🌱 🌿 ☮ 🇵🇱 🇺🇦 🇩🇪 (używany tłumacz Google)

  2. Hallo liebe Freunde im Nachbarland! Sehr bedanke ich mich für dieses gut gemachte Vorstellungsvideo des Hyundai TUCSON in den verschiedenen Ausführungen. Leider kann ich polnisch nicht verstehen, da ich nur deutsch und englisch spreche. Ihre schönen Bilder und Filmabschnitte sprechen jedoch für sich und wären geeignete Vorlage für Hyundai-Werbefilme in verschiedensten Sprachen! Vor der Entscheidung meiner Frau und mir und während der 6 1/2 monatigen Wartezeit auf unseren Tucson Plug-in-Hybrid als Prime-Version, sahen wir viele Videos auf Youtube – Ihres gefällt uns eindeutig am besten! – Wir fuhren 12 Jahre lang einen BMW X3 mit 3.0 Liter Dieselmotor (6 Zyl.-Reihe). Nun sind wir nach einem Monat mit dem Tucson total begeistert von der Qualität, dem modernen Designf längeren Strecken bietet, den vielen Features und dem sehr hohen Komfort sowie Fahrgefühl. Es ist erstaunlich was die Südkoreaner entwickelt haben und in Tschechien bauen. – Unsere Entscheidung fiel auf den Plug-in-Hybrid, weil wir beides wollen: E-Mobilität und einen konventionellen Verbrennermotor, der uns Sicherheit auf längeren Strecken bietet. Wir fahren als Rentner im Jahr etwa 5.000km, meist Kurzstrecken. Diese legen wir überwiegend mit im EV-Modus zurück. Sobald der Akku fast bzw. ganz leer ist, laden wir an unserer Wallbox in der Garage auf (ca. 90 bis 120 Minuten). Da ich meistens Beifahrer bin, suchte ich aufgrund langjähriger Wirbelsäulenerkrankung auf einen Wagen mit elektrisch verstellbarem Beifahrersitz – und den fand ich im Tucson (Prime-Paket)! Straßenunebenheiten nimmt der Tucson gelassen hin. Wir fahren aüßerst komfortabel und stellten zudem fest, dass die elektrisch zurückgelegten Kilometer nur etwa halb so teuer sind, wie die mit dem Benzinmotor. Anstatt 486,-€ für die Steuer, zahlen wir nun nur noch 2,-€ pro Jahr und das bis 2005! – Ich könnte noch viel mehr schreiben, belasse es hier aber bei der Feststellung: Wir sind froh, uns für dieses hochwertige Auto entschieden zu haben! Beste Grüße aus der Mitte Deutschlands 🚙🌿🍀 /// 🇺🇦 ☮ Wir denken an die Menschen in der Ukraine und rufen gen Russland: Beendet diesen Krieg sofort!!! 🪴 🌱 🌿 ☮ 🇵🇱 🇺🇦 🇩🇪

  3. Wszystko fajnie. Mała uwaga. Mówimy "dwa tysiące dwudziesty drugi rok", a nie "dwutysięczny dwudziesty drugi rok" – tak jak nie mówimy, że druga wojna światowa wybuchła w "tysięcznym dziewięćsetnym trzydziestym dziewiątym", tylko w "tysiąc dziewięćset trzydziestym dziewiątym". Bez hejtu – pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!