Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
HANDLARZ PRÓBOWAŁ MNIE OSZUKAĆ

HANDLARZ PRÓBOWAŁ MNIE OSZUKAĆSprawdź historię pojazdu:
https://tinyurl.com/raportCarVertical

W ogłoszeniu „wszystko 100% sprawne”, na telefon „wszystko w porządku”, a na miejscu? No właśnie… Zobaczcie więc jak może wyglądać spotkanie z nieuczciwym sprzedawcą, co mógłby zataić i jak go przyłapać aby nie kupić miny lub w celu solidnej negocjacji ceny. Zapraszam do oglądania!

PS. Materiał ma charakter informacyjno- rozrywkowy. Powstał aby zwrócić uwagę widza na problem z handlarzami- oszustami, wskazując tym samym jak można się przed nimi uchronić.

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Przed Zakupem – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

40 thoughts on “HANDLARZ PRÓBOWAŁ MNIE OSZUKAĆ

  1. Najpierw ten ściek z Insignią która nie chce się sprzedać, teraz wjazd na 10 właściciela z kolei auta za 5000 które miało jakąś szkodę w tył za równowartość używanego 20 letniego auta. Jak to pali i jeździ to jest warte tych pieniędzy. Xd

  2. Jakie pieniądze taki samochód ,szkoda tych paru dych na ten raport w tym przypadku jak i innych fur za 5k i 20 lat na karku bo to żadna niespodzianka że auta w takim wieku są po różnych przygodach albo raport pokaże że są bezwypadkowe bo najzwyczajniej nie były wprowadzane żadne dane w tak starym aucie .Pojedź do prawdziwego handlarza a nie kolegi i wybierz auto dajmy na to 10 letnie BMW serie 5 w budżecie około 60 k i wtedy wyjmij kamerę i udawaj zdziwionego że fura nie jest tak jak w ogłoszeniu bo tu owszem trzeba wymagać że auto w tym wieku i tych pieniądzach musi być ok jeśli tyle się ceni i podaje bezwypadkowy stan . Wtedy taki materiał jest przekonujący że warto wydać te parę dych żeby się ustrzec takiego zakupu a nie pokazywać repetę w cenie dobrego roweru .

  3. Chłopie co Ty chcesz za 5000 zł kupić? To że miał szkodę jakaś to nie znaczy że jest ulepem. 20 letnie auto musiało mieć szkodę jakaś przez te wszystkie lata. Szkoda strzepic ryja

  4. Dzwonisz do gościa, dajmy na to że nawet z tego samego miasta i ustawiacie się na parkingu koło muzeum… Jakiego muzeum? Chyba że są miasta co mają tylko jedno muzeum ale napewno nie Gdańsk 😂

  5. Scenka odegrana wyśmienicie bo tak wygląda 99% sprzedajcych samochody,wszystko idealnie a na miejscu się okazuje beło patologi kłamstwa i matactwa …jak się już coś psuje to podrobić tanim kosztem i sprzedać niech inny się martwi.Raporty mogą zaświadczyć tylko o wypadkowości ale o druciarstwie już nie.Osobiscie znam przypadki gdzie cofnięto licznik o 100tysi i usunięto historie pojazdu w SERWISIE.Dzis oprócz raportu trzeba mieć jeszcze szczęście.

  6. Hmmm, włoskie auto które ma ponad 20 lat za 5000 zł ? Trzeba się cieszyć, że trzyma się w jednym kawałku i jeździ 😂
    Ogólnie uznaje ten odcinek za taką dłuższą reklamę serwisu… 😉

  7. Przecież to zwykła reklama trwająca kilka minut. Dokładnie taki sam materiał kilka lat/miesięcy nagrał Hi_5, wy dostajecie ten sam skrypt? czy nie potrafiłeś sam wymyślić nic wyższych lotów? Jeszcze pytanie na koniec, czy chcecie więcej takich reklam XD w sumie takie czasy, że ludzie są tak durni, ze całkiem możliwe, że będzie "no dawaj, ekstra!! jechać z handlarzami" XD

Dodaj komentarz

Zadzwoń!