Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ford S-Max 2.5 Hybrid 190 TEST Hybrydowy autobus

Ford S-Max 2.5 Hybrid 190 TEST Hybrydowy autobus2021 Ford S-Max

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

22 thoughts on “Ford S-Max 2.5 Hybrid 190 TEST Hybrydowy autobus

 1. Witam Panie Bartku. Od kilku dni jeżdżę s maxem hybrid i nie jest tak jak to w filmie Pan przedstawił w czasie 10:25 filmu odnośnie klapki wlewu paliwa, nie jest ona blokowana po zamknięciu zamków. W każdej sytuacji da się ją otworzyć, czyli tak jak w kudze. Może coś zmienili, auto wyprodukowane w styczniu, rocznik 2022. Niemniej jednak prowadzi się to auto świetnie i przy okazji oszczędnie jeśli chodzi o spalanie i wrażenia z prowadzenia, wszystko lekko, płynnie, komfortowo i przyjemnie. Pozdrawiam. Tomasz.

 2. Posiadam Galaxy 2017 2.0 td bi 210 km. zapas jest pod autem belka z bagażnika leży w domu .spalanie od 6.9 do góry pod kominem średnio 8.5 .dobrze że nie zrezygnowali z produkcji bo auto jest super

 3. Piękne auto i bardzo funkcjonalne. Zajeździłem już 2 s-max i kocham je całym sercem, ale czy będzie trzeci? Opowiem Wam krótką historyjkę…
  W marcu 2021 roku wraz z moim flotowcem zamówiliśmy wersję Vigniale w dieslu AWD- było tam wszystko, auto marzeń. Odbiór- w maju. Oczywiście, auta nie było. Podobnie jak w czerwcu, wrześniu i listopadzie. W grudniu zacząłem interesować się tematem. I co? Samochodu nie będzie. Po 10 miesiącach oczekiwania " nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi"… Nie tylko ja byłem w takiej sytuacji. W firmie, w której pracuję były jeszcze 4 zamówione autka. Zrobiła się grubsza afera, wymiana wiadomości na najwyższym szczeblu, przeprosiny i deklaracje wspaniałych ofert alternatywnych. Temat Ford Polska zrzucił na dilera. Oferta alternatywna, która się pojawiła, to "przechodzony wewnętrznie" st-line nijak mający się do zamówienia, albo nowy według specyfikacji za 10 miesięcy…
  Auto jest wspaniałe, niezawodne, funkcjonalne. Nie ma drugiego takiego na rynku. Jednak ruch Forda z likwidacją diesla, brak wersji AWD, w końcu kontrowersyjna skrzynia biegów i podejście do klienta powodują, że ja szukam alternatywy. Żegnaj S-maxie…

 4. Cztery lata jeździłem Cmaxem z 2010r., i rozważałem wymianę na Smaxa. Ostatecznie na szczęście odmieniło mi się i kupiłem CRVkę. Wyższe, przestronniejsze, 540l w bagażniku. Raczej nie wrócę już do niskozawieszonych nadwozi.

 5. Fajne autko dla rodziny, ale niestety za ponad 200 tys. dostajemy 7 letni pod względem technologicznym i designu wnętrza samochód. No może przesadzam trochę, ale jednak za tą kasę chciałoby się więcej, więcej wszystkiego łącznie z mocą czy napędem. Fajnie by było, gdyby Ford pokusił się wreszcie o nową wersję tego modelu, z pewnością chętnych by nie brakowało. Na oto można kupić ST-line za 182 tys. Za tą kasę można mieć naprawdę fajne i nowoczesne, rodzinne auto. Za wypasionego, nowego Multivana VW trzeba dać 250 tys., a to już niemalże kamper, więc te 215 tys. to mocne przegięcie.

 6. Ktoś kto kupuje SUVa, nie zna się na samochodach. A S-max akurat jest dla ludzi, którzy nie tylko się znają ale poszukują czegoś na wysokim poziomie. Sęk w tym, że nie wiadomo jak po latach będzie pracował silnik w tym aucie.

 7. Czy ktos slyszal jakies newsy na temat Galaxy? Wydaje mi sie malo prawdopodobne by mial byc wycofywany jesli dopiero co wprowadzono w nim nowy silnik.

  Czy jest szansa by na kanale pojwil sie test hybrydowego Galaxy w wersji V Line? Galaxy to nie tylko wieksza przestrzen ale tez inna charaketerystyka jazdy. Byloby ciekawe porownanie dla tych ktorzy wahaja sie miedzy jednym i drugim.

 8. Szczerze moim zdaniem lepszy jest s max z 2012 roku mam z silnikiem 2.0 w dieslu w wersji 163 km i dobrze przyspiesza i maks prędkość która osiągnąłem z zapakowanym autem narzędzi i 3 osób to 220km/h

 9. Jako samochód dla rodziny, to od pierwszej generacji dla mnie to jest jedno z najlepszych wyborów.
  Ale w tej wersji nie przeżył bym tej skrzyni. Miałem kiedyś nowego Xtrail-a ze skrzynią cvt i sprzedałem go po 4 miesiącach, bo jazda odkurzaczem denerwowała mnie okrutnie 😛

 10. Od kilku lat posiadam S Maxa tej generacji i przejechalem nim już ponad 90k km. W moim odczuciu nie ma aktualnie lepszego pojazdu rodzinnego na rynku.
  Wszystkie wymienione w tescie wady nie dotyczą "mojej" wersji – 240 konnego diesla z wyposażeniem Vignale: jest koło zapasowe, deska rozdzielcza i otoczenie wybieraka biegów są pokryte skórą, wyciszenie jest lepsze dzięki systemowi redukcji szumów, a samochód jest bardzo dynamiczny nawet po załadowaniu dzięki większej mocy i normalnej dwusprzeglowej skrzyni biegów. Diesel może ciągnąć przyczepę o masie 2 ton.
  Szkoda, że w teście pominięto naprawdę fajne adaptacyjne LEDy, czy bardzo udany system automatycznego parkowania.
  Dobry test jeszcze lepszego samochodu.
  Z mojej strony polecam mocnego diesla oraz wersję Vignale.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!