Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ford Mondeo ST220 | Moja droga do 5,5s od 0-100km | Vlog #1 | Jaki wynik, Ile mocy, Co zmieniłem |

Ford Mondeo ST220 | Moja droga do 5,5s od 0-100km | Vlog #1 | Jaki wynik, Ile mocy, Co zmieniłem |Zapraszam do mojego vloga w ktorym zobaczycie moja droge do uzyskania 5,5s od 0-100km opisze wszystkie zmiany w aucie pokaze testy…

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

11 thoughts on “Ford Mondeo ST220 | Moja droga do 5,5s od 0-100km | Vlog #1 | Jaki wynik, Ile mocy, Co zmieniłem |

  1. Fajny film, ciekawe mody;) moja rada ściągnij jeszcze uszczelkę nad grillem ona też blokuje dopływ chłodnego powietrza, jak to zrobisz to zimne powietrze będzie wpadać pomiędzy grill a maskę i będzie chłodziło cała gorę silnika:) ja zrobiłem tak w swoim ST220 i sądzę że jest lepiej 😉

  2. Fajna sprawa, szkoda że w PL nie można tak modzić wydechu bo niestety limity db i przegląd ciężko by było już przejść. U siebie mam pełny przelot w 2.5 V6 ale katy zostały, chciałem decaty włożyć.

  3. Witam. A gdzie dostanę ta listewke pod przednim zderzakiem? Widziałem filmik z przed 5ciu miesięcy jak ten tlumiczek pracuje. Marzy mi się coś takiego chciałem po nowym roku coś pomyśleć. Pytanie czy o procz decatow masz wymieniony cały wydech ? I jakie tego koszta?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!