Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ford Mondeo MK3 - Ponadczasowa limuzyna | Test OTOMOTO TV

Ford Mondeo MK3 – Ponadczasowa limuzyna | Test OTOMOTO TVRazem z MIO przygotowaliśmy dla Was specjalny rabat na świetny videorejestrator Mio C570. Wpisz kod rabatowy OTOMOTO i ciesz się specjalną zniżką. Limit wynosi tylko 150.

💥Wykorzystaj tutaj: http://bit.ly/MIO_C570_TANIEJ

Macie także szanse wygrać videorejestrator firmy MIO. Wygra autor najpopularniejszego komentarza tego tygodnia – zapraszamy do sekcji komentarze.

💥Regulamin konkursu: http://bit.ly/Regulamin_MIO_konkurs

W tym odcinku testujemy Forda Mondeo MK3. Samochód, który na dobre zagościł na naszych drogach i nic nie wskazuje aby miało się coś zmienić. Jaki jest powód popularności tego auta? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego i dlaczego rozpiętość cen jest tak duża? Opowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w najnowyszm filmie OTOMOTO TV!

W odcinku Ford Mondeo z 2005 roku z silnikiem benzynowym o pojemności 2.0 litra i mocy 145KM.

00:00 Wstęp
00:53 Rejestrator MIO
01:01 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
02:09 Wnętrze i wyposażenie
06:30 Bagażnik
07:23 Wrażenia z jazdy
08:13 Przyspieszenie i test elastyczności
08:39 Test wygłuszenia wnętrza
08:52 Bezpieczeństwo
09:17 Test spalania
09:23 Ceny
09:56 Gama modeli i silników
13:45 Awaryjność i serwisowanie
15:23 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Forda Mondeo MK3 na OTOMOTO: http://bit.ly/106_otomoto_Mondeo_MK3

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/106_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/106_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#FordMondeoMK3 #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

48 thoughts on “Ford Mondeo MK3 – Ponadczasowa limuzyna | Test OTOMOTO TV

 1. 7 lat jezdze Mondeo z 2002 r. TDCi. Zatem moge cos powiedziec. Jak dbasz , tak masz. Olej co 10 000 tys i nic sie nie dzieje. Wlasnie nabywam drugi egzemplarz. A co najwazniejsze, zapomniano tu powiedziec, ze byly modele z ocynkowanym nadwoziem. Moj taki jest. Polecam zadbany egzemplaz znalezc a BEDZIE PAN ZADOWOLONY. Pozdrawiam . Mundek

 2. Ja polecam mondeo MK3 bo moi rodzice mieli i go chwalili i był w kolorze srebrnym tylko się popsuł i już nie opłacało go naprawiać ale był tak zadbany był bardzo dobrym stanie miał buta i jeszcze raz polecam mondeo i ten mondeo co jest na filmie to zajebiście wygląda pozdrawiam

 3. miałem chwilę mk3 2.0 tdci, ale niestety trafiłem na sprzedawcę jebanego oszusta, włożyłem niemałe pieniądze ale na marne, auta się pozbyłem pieniądze odzyskałem, zraziłem się do kupna auta przez dłuższy czas choć, co może być dziwne, nie przekreśliłem MK3 i zastanawiam się tym razem nad benzynowym wariantem

 4. Co do długich przedmiotów, to drzwi do pokoju kupione w mrówce zmieściły mi się w całości do bagażnika także fajnie 🙂
  Edit: W mondeo mk3 po lifcie a nadwozie to Sedan.

 5. Czy 2.0 TDCi było awaryjne? Zależy na jaki egzeplarz traficie. Jeśli Diesel był kręcony to będzie się p*******ć. Mój ojciec trafił na takiego z Mondelca z 2003 roku z 2.0 TDCi 130 koni z przebiegiem 300 tyś km, ale udokumentowanym przebiegiem i co i nic się nie działo dopóki nie zgnił 500 tyś walnął na orginalnej pompie Delphi o ile dobrze pamiętam.

 6. Kupiłem w 2008 MK3 z 2005 roku, miało 148 tys. przebiegu. Wersja 2.0 TdCi z automatem Jatco. Wyposażenie kompletne z nawigacją Denso z ekranem dotykowym i wentylowanymi fotelami. O skórze, zmieniarce i innych bajerach nawet już nie wspominam. Sprzedałem w 2019 roku z przebiegiem 340 tys. Nigdy ten "awaryjny" silnik czy skrzynia nie odmówiły posłuszeństwa. Tak więc albo miałem sczęście albo negatywne opinie są przesadzone.

 7. Miałem 1.8 (125km) 2001 kombi i palił olej jak smok (tak kupiłem). Na 33L lpg przejechałem 210km w warunkach miejskich. Teraz mam 2.0 tdci (115km) 2006 też kombi. Póki co jeździ się fajnie, auto mam od miesiąca.

 8. Pierdolenie i gadanie jakiś oklepanych zdań, mam mondeo 1.8 SCi 2004 kombi. NIe wiem czego tu się bać, silnik niezawodny, cichy i elastyczny. Koszta?? jakie???? ok – filtr paliwa 400 zl a reszta?? jak w zwykłym mondeo!!!Mam to auto już 7 lat i za te pieniądze nie zamieniłbym na żadne inne!!! jaka rdza??? jak ktoś chce chętnie prześlę zdjecia z bliska mojego forda. Co ma rdzewieć skoro jest w ocynku??!?!?!?!

 9. Co jak co bo ze wszystkim można sie nie zgodzić. Ale na temat szaf to 100% ze co 2 dni nie wozimy to mistrz :D. Chyba ze ci od SUV worzą dlatego te podroby aut stworzyli XD

 10. Jestem posiadaczem zacnego 1.8 sci z końcówki produkcji, ceny częśći troche z kosmosu jak np. 300 zł za filtr paliwa i dostępny tylko w orginale czy niedostępne nowe wtryski paliwa a używane latają nawet po 700 zł wątpliwej sprawnośći. Tak czy inaczej samochód polecam odradzam jednak silnik 1.8 sci.

 11. Co do zawodności silników diesli 2.0 tdci to problem wynikał z braku wiedzy. Producent pompy paliwa przewiduje trwałość pompy na ok. 150 000 km, max to 170 000 km, ale trzeba czytać instrukcję. Najlepiej regenerować pompę przed 150 000 i nie powinno być problemów. Koszt to ok. 900 zł.

 12. Właśnie szukam kombi V6. Faktycznie są egzemplarze bez rdzy i co mi się podoba to te blachy są grubsze niż u konkurencji, bez porównania do dzisiaj produkowanych aut z papieru a raczej gównolitu. Szukałem 2.0 Benz ale większość właścicieli ukrywa że jest tam dwumasa (nietypowe wiem) i we wszystkich ogladanych była do wymiany. Słychać rzężenie. Dwumasa, czujniki ABS i pompa ABS, zawieszenie tylne to są rzeczy, które przewyższają wartość auta przy wymianie a w większości egzemplarzy wymagają remontu

 13. Mam taki do dziś bardzo fajnie się nim jeździć. Mam Ghia X. W pełnym wyposażeniu. Jeżdżę 6 rok wymieniłem tylko dwumase i jeżdżę dalej. Poza tym zero awarii. Dziś pewnie już jej nie sprzedam bo kto kupi chyba że na części. A i tak ciężko było by mi się z nim rozstać.

 14. Drugi lift powinien mieć plaster miodu na dolnym wlocie.
  Błąd narracji – na środku jest światło wstecznego a nie kierunkowskaz.
  Dziwne że niema auto klimy, polift i Ghia – nietypowe.

 15. Super fura! W rodzinie od 8 lat! Mam wersję po pierwszym lifcie z przebiegiem 265 tysi i kierownica jest w dużo lepszym stanie niż tutaj. Nadal widać na niej ślady, choć już jest nieco starta. Tu jest łysa jak w moim poprzednim aucie, czyli Vectrze B z 97 roku, która miała 370 tysi km. Oprócz tego mieszek zmiany biegów u mnie w stanie idealnym. Tak samo jak plastiki na boczkach drzwi. Zero rys.

 16. Bardzo podobają mi się wasze filmiki. Można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o różnych Markach i modelach pojazdów oraz można dokładnie obejrzeć samochód z zewnątrz jak i od środka. Pozdrawiam i liczę że jeśli się coś zmieni to tylko na lepsze.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!