Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
FIAT PANDA II - auto za jedną wypłatę! | Test OTOMOTO TV

FIAT PANDA II – auto za jedną wypłatę! | Test OTOMOTO TVFiat Panda II – w dniu nagrywania filmu na zewnątrz było 35 stopni! Nasz egzemplarz nie posiadał klimatyzacji, więc test dosłownie rozgrzał nas do czerwoności! To nie jedyna rzecz, którą Panda może zaskoczyć na rynku wtórnym. Czym jeszcze? Zapraszamy na kolejny film!

W tym odcinku testujemy Fiat Panda 2 z silnikiem 1.1 o mocy 54 KM z rocznika 2010.

00:00 Wstęp
00:31 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:41 Wnętrze i wyposażenie
05:54 Bagażnik
06:30 Wrażenia z jazdy
07:17 Test wygłuszenia wnętrza
07:45 Test spalania
07:55 Przyspieszenie i test elastyczności
08:16 Ceny
08:45 Gama silnikowa i polecane jednostki
10:01 Awaryjność i usterki
10:58 Koszty napraw
11:11 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Fiat Panda II na OTOMOTO: http://bit.ly/otomoto_fiat_panda_2

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://otomoto.pl
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Zobacz więcej recenzji samochodów używanych: http://bit.ly/recenzje_uzywane_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/otomoto_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#fiatpanda #aaaauto #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

38 thoughts on “FIAT PANDA II – auto za jedną wypłatę! | Test OTOMOTO TV

 1. Posiadam pandę już ponad rok, przejęłam po rodzicach i nigdy mnie nie zawiodła, a w mieście jest cudowna, wszędzie jestem w stanie zaparkować. Do tego mam gaz założony, więc za +/-270 zł jeżdżę cały miesiąc (ok. 1000 km). A na dłuższe trasy też się sprawdza, nad morze całą familią pojechaliśmy (650 km), dała radę bez problemu.

 2. Jakaś biedna wersja tej Pandy . Ja mam z napędem na 4 koła , wszystkie hamulce tarczowe z ABS , radio fabryczne sterowane z kierownicy , licznik z obrotomierzem i komputerem pokładowym , lusterka sterowane elektrycznie i podgrzewane , szyby sterowane elektrycznie , dach panoramiczny z elektrycznie otwieranych szyberdachem , silnik 1,2 benzyna , wspomaganie kierownicy , klimatyzacja , fabryczne światła przeciwmgielne przednie , centralny zamek z pilotem , bagażnik też otwierany pilotem , wersja Climbing —- trochę inne zderzaki i listwy plastikowe na nadkolach i drzwiach . Moja Panda jest najwolniejsza , najcięższa , i najwięcej pali z Pand II generacji (przez napęd na cztery koła).

 3. Mam ten samochód. Fajny, wysoko się siedzi. Przyjemnie się jeździ oczywiście jak na tą klasę. Nie będę go porównywał np do mercedesa bo to przepaść niestety,ale jest jak na fiata jest bardzo dobrze. Mam silnik 1.1 ale jeżdżę nim wszędzie po Polsce i jak narazie nic się nie dzieje. Wymieniam elementy eksploatacyjne jak w każdym aucie no i płyny- olej itd. Dobrze że mam wspomaganie więc jest przyjemnie.

 4. Trzeba było by jakąś topowa wersję zaprezentować a nie wersję dla dostawcy pizzy, był by normalny uchwyt na kubki w nawet klimatyzacja automatyczna nie mówiąc o obrotomierzu

 5. Pandolotem żona zrobiła 80 tys., chciała sprzedać aby kupić Toyotę, przekonałem, aby mi pandolota zostawiła do jazdy po mieście. Obecnie na liczniku 250 tys. Z poważniejszych usterek, które miały miejsce w tym czasie jazdy to: wymieniona przednia szyba, mechanizm wycieraczek, czujnik skrętu koła, miska olejowa + ssak po uderzeniu w kamień. Niestety, po 16 latach eksploatacji auta (jesteśmy 2 właścicielami) progi zżera już korozja i zastanawiam się nad ich wymianą u blacharza-lakiernika. A tak poza tym auto nie do zajechania, oczywiście przy w miarę rozsądnym użytkowaniu i doglądaniu przez mechanika. Auto bardzo zwrotne, zawrócisz i zaparkujesz prawie wszędzie. Co ciekawe, dobrze zadbane 10-letnie miśki nadal trzymają wysoką cenę!

 6. Krótkie przebiegi XDD, tymczasem jeszcze nowsza Panda, na której uczę się aktualnie jeździć u mojego instruktora zrobiła już pół miliona kilometrów, a druga, którą ma od dwóch lat, już ma ponad 130 tysięcy XDDD

 7. Ciekawy samochód do obejrzenia to Audi A2 ma mnóstwo dziwnych/ciekawych rozwiązań zadziwiająco dużo miejsca w środku oraz bagażnik pakowniejszy niż się może wydawać, zwłaszcza jak złoży się tyle siedzenia

 8. Nice review! I have this car, mine is a 2011 1,2L 69hp. It's a bit different with a different grill and only 4 seats. It has some extra's like A/C, cloth headrests, 3 real cupholders, electric windows, 60/40 split folding rear seat and a 12v port in the front ;p.
  Average with 70% city driving is 5,8L/100km!

 9. Mam pande jako 2 auto miała być dla żony ale została że mną 150 k ma już nakręcone tygodniowo około 600km sobie i nic się nie psuje,dosłownie nic,silnik suchy, nawet oleju nie dolewam,raz w roku przegląd, jakieś filtry,płyny wymieniane są i tyle.Silnik 1,2 benzyna nie wiem ile to ma koni dość bogata wersja z Klima al szyby z przodu zamek z pilota 2009 r.Jako 2 auto jest idealne.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!