Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
FIAT FREEMONT - prawie Ameryka! Duży i tani SUV | Test OTOMOTO TV

FIAT FREEMONT – prawie Ameryka! Duży i tani SUV | Test OTOMOTO TVFiat Freemont, czyli europejskie wcielenie Dodge Journey. Duży, ładny SUV za stosunkowo niewielkie pieniądze. Dajcie znać w komentarzach, co o nim sądzicie, a tymczasem zapraszamy na film, w którym dowiecie się wszystkiego, co najważniejsze o tym modelu.

W tym odcinku testujemy Fiat Freemont z rocznika 2011 z silnikiem 2.0 MultiJet o mocy 170 KM.

00:00 Wstęp
00:34 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:36 Wnętrze i wyposażenie
07:20 Bagażnik
05:40 Wrażenia z jazdy
09:39 Test wygłuszenia wnętrza
10:10 Przyspieszenie i test elastyczności
10:41 Ceny
11:00 Gama silnikowa i polecane jednostki
13:35 Awaryjność
13:48 Koszty serwisowania
13:56 Test spalania
14:09 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Fiat Freemont na OTOMOTO: http://bit.ly/otomoto_fiat_freemont

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://otomoto.pl
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Zobacz więcej recenzji samochodów używanych: http://bit.ly/recenzje_uzywane_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/otomoto_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#fiatfreemont #papis #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

48 thoughts on “FIAT FREEMONT – prawie Ameryka! Duży i tani SUV | Test OTOMOTO TV

 1. MAŁE SPROSTOWANIE
  W segmencie "koszty serwisowania" wkradł się błąd. Naturalnie klocki nie kosztują 2619 zł (chyba, że zapas na lata), przypadkiem dostała się tam 9, a poprawna kwota to 261 zł.
  Dziękujemy jak zawsze za uważne oglądanie! 🙂

 2. Trzymajcie się ludzie z daleka od tego złomu! To jest Dodge Journey czyli najgorszy SUV na rynku amerykanskim. Jedyna zaletą tego wyrobu jest fakt iż ulega on błyskawicznej biodegradacji. To samochod który of 2009 roku produkowany był w niezmienionej formie jesli nir liczyc faceliftu wnetrza bodaj w 2011. Jesli mi niewierzycie, sprawdzcie jakiekolwiek ratingi Dodgea Journey. Zwlaszcza ratingi właścicieli.

  Ps. Powodzenia przy wyciąganiu alumulatora gdyby wam niedajboże padł zimą. Bez klucza do kół i lewarka sie nie obejdzie.

 3. Mam wrażenie,że we Fiacie jak i Dodgu jest silnik 2.4 vvti Gama 172KM a nie tigershark.Jeśli chodzi o klocki to polecam ebc green stuff kosztują około 400zł ale hamulce spisują się idealnie.

 4. Powiem tak, minivany są fajne, ten, bardziej suvowaty , ale ładny. Minivany które są jak dla mnie najlepsze to chrysler grand voyager, lancia voyager i – odziwo- volgswagen caddy maxi, ale to moja opinia, każdy woli inne :^

 5. Gościu! Co Ty wygadujesz? Już od pierwszych minut 😳
  "… stereotypów o amerykańskości. ",
  "typowe jak na amerykańskie auto…"
  Amerykański jest Dodge! "Typowy = Plastikowy"
  Freemond jest Włoski!!! Dlatego ma miękkie obicia, zamiast plastikowych i wiele innych udogodmień, które Włosi wprowadzili po przejęciu marki Dodge. Amerykańska jest tylko skorupa! Nawet powiększyli gamę dostępnych silników. W recenzji słychać jedynie "amerykańskie i amerykańskie". Pozwól, że oświecę Cię w kwestii zniszczonego "chyba raczej nie kiepskiego" materiału deski rozdzielczej. Nad zniszczeniem zamontowana została buteleczka zapachowa. Ponieważ kratka wentylacyjna jest pod skosem, zapach się wylewał/kapał z buteleczki. Środek zapachowy jest bardzo niszczący i rozpuszcza lakier z plastiku, czy obicia – choćby był najlepszy.

 6. Ogólnie super auto z jedną wadą…dopuszczalna masa przyczepy wynoszaca 1250 to jakiś żart. a przy silniku 3,6 dmc przyczepy 1100 kg. Przy aucie ważacym 2 tony to kuriozum w świecie motoryzacji. Dla mnie, sporadycznie ciagajacego przyczepę-dyskwalifikuje to auto ko,pletnie.

 7. Swietna sprawa z tym schowkiem w siedzisku,czy tozsamy znajdziemy w fotelu kierowcy?? Podoba mi sie takze zagospodarowanie bagaznika ,mam na mysli skrytki. Przyznam ze wczesniej nie zwracalem uwagi na ten model.

 8. Dlaczego nie ma testu Volvo xc60 np. rocznik od 2011 w górę, czy to tak kiepskie auto ,że nie warto nim się zajmować?
  Pozdrawiam, gratuluje i życzę nadal tak świetnych projektów testowych, jak do tej pory

 9. Zajezdzam freemonta na taxie 4rok i daje rade. Minusem byl egr(zacinal sie) zostal wylaczony programowo. Hamulce sa ok jak po 2012 rok zaczeli stosowac tarcze 330mm. Ja takie mam i zero problemow o ktorych mowi prowadzacy. Ceny czesci ze skrajnosci w skrajnosc rozrzad 290zl, poduszka pod silnik srodkowa 1100 gdzie nie ma zamiennikow. Da sie wyrwac za 550 ale to wciaz duzo. Wiekszosc cen czesci do zaakceptowania. Silnik 2.0mj ok. Ergonomia auta super. Kupilbym ponownie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!