Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ford Tourneo Connect - Maksimum uniwersalności | Test OTOMOTO TV

Ford Tourneo Connect – Maksimum uniwersalności | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy Forda Tourneo Connect. Jak prowadzi się to auto? Dlaczego jest to idealny samochód dla rodzin oraz osób prowadzących małą działalność gospodarczą? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku Ford Tourneo Connect z 2017 roku silnikiem diesla o mocy 120KM.

0:00 Wstęp
0:41 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
1:29 Wnętrze i wyposażenie
6:37 Bagażnik
7:43 Wrażenia z jazdy
9:24 Przyspieszenie i test elastyczności
9:38 Test wygłuszenia wnętrza
10:05 Bezpieczeństwo
10:33 Test spalania
10:40 Ceny
10:55 Gama modeli i silników
13:03 Awaryjność i serwisowanie
14:04 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Forda Tourneo Connect na OTOMOTO: https://bit.ly/142_otomoto_Ford_Tourneo_Connect

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/142_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/142_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#FordTourneoConnect #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

38 thoughts on “Ford Tourneo Connect – Maksimum uniwersalności | Test OTOMOTO TV

  1. Mam takiego tylko,że Transit Connect z 2020r.Szkynia manual,1,5 Ecoblue 120km.Cieszyłem się,że kupuję nowego i tutaj rozczarowanie.Sadza na turbinie po 2.500 tys,przebiegu.Metaliczny dżwięk w silniku,znikający płyn chłodniczy na 15.000 tys przebiegu dolałem prawie litr płynu.

  2. Weź zapytaj gdzie jest sterownik silnika i czy w przypadku uszkodzenia sterownika da się np przełączyć na N aby holować? Potem zwróć uwagę na to że to auto z kierowcą z lekka nogą pali w trybie mieszanym pod 8 l… zima leciutko 9.6-10 l… I zapytaj się czy to jest ekologiczne i po co było zmieniać silnik jaki był w wersji przed 2018 … Bo wtedy spalanie mieszane raczej nie przekraczało 6.8 … A na trasie 5.8…. ta wersja od 2018 w górę napewno nie byłaby przeze mnie kupiona drugi raz… Trzeba mi było zostać przy 2017 …

  3. Mam model Grand 7-os. z najmocniejszą jednostką 1.6 TDC z manualną skrzynią z 2015 roku. Przy trójce dzieci, w tym bliźnięta (duży wózek) pod względem miejsca jest bardzo dobrze. Dokupiona kratka cargo jeszcze bardziej zwiększyła możliwości załadunkowe ale przede wszystkim bezpieczeństwo ponieważ wersja Grand nie posiada żadnej rolety czy półki zasłaniającej przedział bagażowy. Dzięki suwanym drzwiom tylnym korzystanie z boksu dachowego przy wzroście 183 cm nie jest zbyt karkołomnym wyzwaniem i nie wymaga wożenia ze sobą drabiny 🙂 Ogólnie auto było jak dotąd bezawaryjne i oceniam je dobrze. Dobra widoczność + kamera i czujniki cofania ułatwia znacznie manewrowanie. Obiektywnie oceniając to auto nie mogę nie wspomnieć o mankentach. I tak do największych wad tego modelu zaliczam: -charakterystykę mocy silnika z mocno odczuwalną tzw. turbo-dziurą (w trasie nawet z pełnym załadunkiem jest ok, ale w dolnym zakresie obrotów jest odczuwalny brak pojemności albo po prostu mocy), -funkcję, nie wiem czy ma ona jakąś fachową nazwę,, która pozwala delikatnie ruszać bez dodawania gazu (sterownik sam zwiększa obroty przy załączaniu sprzęgła) ale w przypadku gdy trzeba żwawo ruszyć "z kopyta" trzeba dobrze depnąć w podłogę zanim zacznie się odpuszczać sprzęgło, inaczej silnik traci moc i kompletnie nic się nie dzieje, przez co zwłaszcza na początku po kupnie auta było kilka kryzysowych sytuacji przy próbie włączania się do ruchu, – efektywność spryskiwaczy przedniej szyby, które do ok. 60 – 80 km/h jeszcze dają radę ale już powyżej tej prędkości, szczególnie w warunkach zimowych gdy nie pada a drogi są posypane solą i tylko breja chlapie z kół, nie jest możliwe wyczyszczenie całej powierzchni szyby. Na górnej i środkowej części szyby powstaje rozmazana błotna kurtyna (wymiana wycieraczek nic nie zmieniła), – wlew paliwa nie jest zamykany na klucz, – po wyłączeniu silnika i otwarciu którychkolwiek drzwi zapalają się przednie i tylne światła postojowe + podświetlenie tablicy rej. + standardowo oświetlenie wnętrza i palą się przez kilka dobrych minut zanim same zgasną. Nie znalazłem jak dotąd sposobu na wyłączenie tego na stałe a jedynie dwa sposoby na doraźne obejście problemu wymagające stosowania każdorazowo tej samej procedury: 1. po zgaszeniu silnika i otwarciu drzwi trzeba "mrugnąć" dwa razy światłami drogowymi po czym usłyszymy dźwięk bip i światła postojowe zostaną wyłączone i 2 sposób to zanim wyłączymy silnik najpierw otworzyć drzwi, wtedy światła postojowe się w ogóle nie zapalą. Akumulator na pewno będzie wdzięczny. Nie wiem czy inne modele forda też tak mają.

  4. Oj Panie szanowny co to za pierdolety na samym początku filmu – Tourneo Connect jest produkowany od 2013 ? No bez jaj – to ta druga generacja a nie auto jest od 2013. Kolejny babol – facelifting był w drugiej połowie 2018r a nie 2017 jak to mówisz – mam Grand Tourneo Connect z pierwszej połowy 2018 i jest w tej samej budzie 2GEN. Dołączyłeś szanowny recenzencie również do 100% innych krajowych recenzentów w temacie nieodnalezienia schowka nad deską rozdzielczą przed kierowca z wbudowanym dodatkowo gniazdem zapalniczki oraz kolejnego pod fotelem kierowcy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!