Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Fiat Bravo II wymiana tylnych żarówek, demontaż lampy

Fiat Bravo II wymiana tylnych żarówek, demontaż lampyDo wymiany tylnej żarówki w samochodzie Fiat Bravo II konieczny jest demontaż tylnej lampy. Należy odkręcić dwie śruby, zdjąć lampę z dwóch gumowych mocowań, następnie zwolnić trzy zatrzaski, aby mieć dostęp do żarówek.

Więcej na http://mr-fix.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/mrfixpl/
Instagram: https://www.instagram.com/mrfixpl/
Pinterest: https://pinterest.com/mrfixpl/
Instructables: http://www.instructables.com/member/mr-fix/

Importowane z Youtube Sprawdzamy auta przed zakupem dla każdego klienta w Warszawie iokolicach, nasza firma sprawdza Auta Hybrydowe, Elektryczne i Auta Diesel oraz LPG. Zamów sprawdzanie samochodu z naszą firmą w Warszawie. Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

9 thoughts on “Fiat Bravo II wymiana tylnych żarówek, demontaż lampy

  1. Podam praktyczną poradę przy wymianie żarówek z przodu Bravo II! Ja zdemontowałem na czas wymiany belki konstrukcyjne przykręcone na 4 śruby tuż nad reflektorami, dostęp robi się do przednich lamp banalnie prosty! Uwaga! Największa śruba to nietypowa 15! Reszta jest ok. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!