Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Fiat 500e 2021 - m̶e̶r̶a̶v̶i̶g̶l̶i̶o̶s̶a̶ creatura (PL) - test i jazda próbna

Fiat 500e 2021 – m̶e̶r̶a̶v̶i̶g̶l̶i̶o̶s̶a̶ creatura (PL) – test i jazda próbnaNowy Fiat 500e to elektryczna wersja popularnej 500-ki. Produkowany w Tychach Fiat 500 to obecnie tzw. miękka hybryda. Nowy Fiat 500e to model inny niż oferowany w Stanach Zjednoczonych 500e zbudowany w oparciu o wersję 500-ki z 2007 roku. Na pierwszy rzut oka Nowy Fiat 500 to kolejna kuracja odmładzająca istniejącego modelu. Zmienione reflektory, gładki przód i duży znaczek 500, z boku wystające spod maski kierunkowskazy w miejscu małych lampek za nadkolem, z tyłu zmienione lampy i pozbawiony wycięcia na wydek zderzak. Wymiary zmieniły się, ale nieznacznie. Nowy Fiat 500 jest od tradycyjnej 500-ki o 6 cm dłuższy, o 5 cm szerszy i 4 cm wyższy. Rozstaw osi wydłużył się o raptem 2 cm, a pojemność bagażnika się nie zmieniła.

📢 💲Link do kalkulatora OC na Rankomat.pl: https://rankom.at/marekdrives 📢 💲
Formularz do odbioru 150 zł z kodem 💥 MDRI150 💥 (ważny do końca 2021 roku)
https://rankomat.pl/motozwrotka/zgloszenie
Oferta obowiązuje przy zakupie polisy na kwotę min. 500 zł

↔ Fiat 500e wymiary:
✔ długość: 3632 mm
✔ szerokość: 1683 mm
✔ wysokość: 1527 mm
✔ rozstaw osi: 2322 mm
✔ bagażnik: 185 L

💲 Fiat 500e cena od: 95 000 pln

💲 Fiat 500e Icon cena wersji testowej: 160 000 pln

Dziękuję 🏟️ PGE Narodowy 🏟️ za udostępnienie terenu do zdjęć.
https://www.pgenarodowy.pl

🎯 Podoba się? Zasubskrybuj tutaj: https://bit.ly/SubMarekDrives

💥 Możesz mnie śledzić na:
https://www.wieruszewski.com
https://facebook.com/marekdrives
https://twitter.com/mwieruszewski
https://instagram.com/marek_drives

📢 📢 Razem z Anią mamy drugi kanał – https://bit.ly/AniaiMarekJada. Opowiadamy tam na luzie o naszej pracy, odpowiadamy na bardziej złożone i powtarzające się pytania, publikujemy pierwsze wrażenia o nowych samochodach, zanim nagramy test. Zajrzyj i jeśli Ci się spodoba, zostaw suba: http://bit.ly/DajNamSuba

🚙 Obejrzyj też:
Abarth 500 https://youtu.be/Uxou_9RXzeE
BMW i3 https://youtu.be/sNe1OmgEwLo
Fiat 500 https://youtu.be/FMo35q-9vq8
Fiat 500L https://youtu.be/Ca-7wu_ll98
Fiat 500X https://youtu.be/vtUjE6g0IJ8
Honda e https://youtu.be/U0QZIz2u6OE
Mazda MX-30 https://youtu.be/xIp17Q4r3sM
MINI Cooper SE https://youtu.be/H2CO4Ghgqa4
Opel Corsa https://youtu.be/AqJPPTCn4kI
Peugeot 208 https://youtu.be/LTuIzQkWzW4
Renault Zoe https://youtu.be/pixd384yOJg
Skoda Fabia https://youtu.be/AhEOU0G1D1U
Smart fortwo EQ https://youtu.be/3DAQdwpIavw
Toyota Yaris https://youtu.be/9buQ3yQA73s
VW e-Golf https://youtu.be/TD993n86spc
VW ID.3 https://youtu.be/OUhglvz-o5s

#MarekDrives #Fiat500e #samochodelektryczny

📌 Dzięki za oglądanie testów na kanale Marek Drives. Jeśli Ci się podobało, być może zainteresują Cię AutoCentrum, Caroseria, Easy Rollin’, Moto doradca, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Zachar OFF i Złomnik.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

33 thoughts on “Fiat 500e 2021 – m̶e̶r̶a̶v̶i̶g̶l̶i̶o̶s̶a̶ creatura (PL) – test i jazda próbna

 1. To czym ty chłopie jezdzisz?? Kazde auto jakie prezentujesz ma cos w stylu bez sensu albo nie przydatne czy jak to wyglada nie jest to funkcjonalne. Porażka…

 2. Samochod elektryczny? Jak najbardziej ale nie z tymi akumulatorami… LiIon powoduje, ze auto elektryczne to kiepska proteza auta spalinowego. Kiepska bo drozsza i gorsza. Gorsza bo ma mniejszy zasieg dramatycznie spadajacy ze wzrostem predkosci jak i zmiana temperatury.
  W cenie auta spalinowego klasy B a moze i C dostaje sie cos o walorach nawet nie klasy A.

 3. Patrzę i nie wierzę.. Jaki jest sens produkcji takiego auta gdzie musisz jezdzić 80 km/h bo możesz nie dojechać.. Jaki sens płacić takie pieniądze za tą nie pewność czy przypadkiem wracając do domu gdzieś nie staniemy bo zrobiło się chłodniej.. Czy producenci nie mogą już ofiarować pełnej technologii a nie wersji demo? Czy na auto elektryczne z zasięgiem 800km trzeba będzie czekać jeszcze 10 lat? Po obejżeniu tego materiału raczej będę oglądać się z zaciekawieniem kto się sfrajerzył kupując taki bubel. Sorry ale jeśli nie będzie dopłat od rządu na to cacko to tylko należy omijać to z daleka. W Holandi w 2008 roku państwo dopłacało 40% do elektrychnych aut miejskich. Jedno napewno muszę przyznać. Fiacik 500 jest pięknym błyszczydełkiem cieszącym oko i napewno tylko dla tego designu chciałbym mieć taki w salonie… ale nie w garażu.

 4. Niesamowite jak nacja która nie wnosi do światowej motoryzacji nic poza tanią siłą roboczą potrafi testować auta i krytykować np.jeździ się jak hulajnogą!!!!Albo te teksty przy autach 200 konnych że za słabo się zbierają!!!????😂😂😂😂😂
  W głowach się wam poprzewracało niedawno jeździliście syrenkami !!!!

 5. Patrze na te wszystkie elektryki i widzę…kastraty. Ten Fiat wygląda jak przechodzone mydło w mydelniczce. Żadnych wstawek, ozdobników, wlotów powietrza, dyfuzorów – nic ; jest antena. Wygląda jakby na siłę chcieli uzyskać jak najlepszy CX.
  Wnętrze…lepszy nastój jest w dębowej trumnie. Ale to nie jest przypadłość tylko tego Fiata a wielu aut.
  Może na kimś robi wrażenie tablet wielkości TV ale nie rozumiem w jakim ( prócz cięcia kosztów na siłę ) kierunku to zmierza.

 6. Samochód do miasta powinien kosztować max 50.000 w salonie i tyle w temacie a tu jest oferta cenowo jak limuzyna ale nie wsiadaj do tyłu, nie wjeżdżaj na autostradę, nie włączaj klimy i ogrzewania i jeszcze najlepiej nie otwieraj okien żeby nie zwiększać oporów. Jadąc jak cipa mój Golf 8 1.5 eTSI 150 koni pali 4,8 l poza miastem i mogę przy tym nie marznąć.

 7. Mamy 500tke (zwykłą) od kilku lat w domu i taka uwaga: mam 182 cm, wiele razy podróżowałem z tyłu (miasto, krótkie dystanse) i nigdy nie zająłem takiej pozycji z wykrzywioną głową jak prowadzący. Naprawdę. Wyczuwam manipulację ze strony prowadzącego, a jeśli nie to brak ewentualnego miejsca z tyłu wynikać może nie tyle ze wzrostu, co ilości nadprogramowych kilogramów.

 8. Dlaczego badziew?.fiat 500 za 160tys????????! Naprawde???malutki samochodzik z zasięgiem 250km i ciągłym zastanawianiem się czy wystarczy mi prądu??eko terroryści i koncerny samochodowe chcą nam wmówić że to jest dla nas najlepsze.ciekawe kto to naprawi za 10 lat???

Dodaj komentarz

Zadzwoń!