Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Dacia Duster 2018 - test - Jest Pięknie za kierownicą

Dacia Duster 2018 – test – Jest Pięknie za kierownicąNiejeden raz w komentarzach pod testem samochodu czytałam, że lepiej, gdybym przetestowała coś przystępnego cenowo. Bardzo proszę: oto Dacia Duster. Zapraszam na 6 rzeczy, które trzeba o niej wiedzieć.

[English subtitles available]

Chcesz wiedzieć, co u mnie, czym dziś jeżdżę? Oglądaj Stories na https://www.instagram.com/amgidynska/
Mój profil blogowy na FB: https://www.facebook.com/jestpiekniepl/
i mój profil prywatny: https://www.facebook.com/anna.gidynska

Opony letnie do twojego samochodu: http://bit.ly/LetnieJP

System Sync3 w Fordzie: https://youtu.be/siHVUM7gyyY
System inforozrywki w BMW: https://youtu.be/7oC-Wkq6Y20
SUVy: http://bit.ly/2BrG8fR

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

23 thoughts on “Dacia Duster 2018 – test – Jest Pięknie za kierownicą

 1. Widzę że nie warto oglądać waszych testów tak piszę waszych bo z Markiem mówicie dokładnie albo prawie dokładnie to samo żenada a na to auto trzeba patrzeć przez pryzmat ceny wszyscy wiemy że w samochodach za większe pieniądze są sprytne schowki i inne" wygodne" fotele a bagażniki sa cudownie nie głębokie i inne tego typu pierdoły

 2. Jak dla mnie recenzja spoko bo od innych bardziej krytyczna, po za tym to nie jest najbardziej wypasiona wersja, no i kobiety mogą mieć inne wrażenia i też inne potrzeby odnośnie dustera. Może to nie jest najlepsze autko dla laseczek.

 3. Nie jest niewygodnie. Po prostu jesteś niezgrabna i nie pasujesz do wygodnego fotela. Poza tym odsuń się od tej kierownicy i ułóż ręce na kierownicy tak jak powinny być ułożone bo z nosem na przedniej szybie zazwyczaj nie jest komfortowo. Ta recenzja nic nie wnosi, jest beznadziejna jak prowadząca.

 4. 71 tys zł za takiego dustera?? Trochę przesadzona cena. Przepraszam za co tyle kasy? Wolę golfa sobie kupić albo skodę i dopłacić może 7 tys do 9 tys zł

 5. może ktoś wyjaśni jak to się dzieje,że auto o tych samych nr rejestracyjnych testuje pani jest pięknie,a także dalej pan LEFTLANE.PL,i nie nr tak się rzuca w oczy jak krzywo zamontowane orurowanie przez chyba jakichś partaczy

 6. Witam. Rozumiem, że siedzenia mogą Pani nie pasować, każdy ma inną budowę ciała, ale żeby aż tak po nich jechać? Wielu recenzentów i testerów aut wręcz odwrotnie wypowiedziało się na sam temat twierdząc, że fotele są ok i o wiele wygodniejsze niż te w poprzedniej wersji Dustera. Oglądają i słuchając Pani recenzji odnosi się wrażenie, że z góry jest Pani uprzedzona do tego samochodu co podkreśla ostatnie wypowiedziane zdanie "… bardziej przypomina mi samochód z przed 20 lat, jeśli tego szukasz jesteś w domu". Tak się składa, że obejrzałem chyba wszystkie recenzje nowego Dustera i oprócz Pani uprzedzonej recenzji znalazłem jeszcze tylko 1 również uprzedzonego grubasa, karypla zarazem, który nieudolnie próbował zagrać jak to uderza się w rzepkę a potem nie sięga stopami do pedałów 🙂 wytykając to jako konstrukcję samochodu. Bardzo słaby test i kompletnie nieobiektywna recenzja. Szczytem już było określenie tego samochodu, ze nadaje się tylko do wypadów na działkę… bo to by znaczyło, że pewnie 3/4 użytkowników aut w Polsce nie powinno wypuszczać nawet na wakacje co mówić o wyjazdach na wczasy za granicę. Niektórzy to nawet nie powinni wyjeżdżać z miasta bo w trasie dostaną skrzywienia kręgosłupa bo takie mają niewygodne siedziska. Rozumiem, że testuje Pani też modele bardziej luksusowe, ale czy aby od tego dobrobytu w d..e się nie poprzewracało? Polecam Pani obejrzeć naprawdę obiektywny materiał Pana Macieja https://www.youtube.com/watch?v=T3FBOC1iNv8&t=1s . To jest fachowiec w dziedzinie motoryzacji, posiadający olbrzymią wiedzę na temat aut a jednocześnie jest to człowiek niesamowicie obiektywny potrafiący powiedzieć o niedoskonałościach w autach za 1 000 000 zł , ale tez potrafiący docenić zalety w autach z niższych półek. Naprawdę polecam zobaczyć, może wyciągnie Pani jakieś wnioski z jego materiałów.

 7. Ta recenzja, moim zdaniem, jest bardzo "księżniczkowata", a odzywki w komentarzach są wręcz chamskie. Ty się kobieto zastanów nad swoją pracą w internecie, bo widać wielu osobom nie podoba się ani ton, ani sama forma testu – a w końcu robisz to dla widzów, a nie dla samej siebie.

  Wielu recenzentów ma wielkie "ALE" do Dustera, oczekując od auta w full opcji za lekko ponad 80 tysięcy tego, co dostaliby w aucie marek premium za 200 tysięcy wzwyż. Jednym przeszkadzają plastiki, innym fotele, jeszcze innym bagażnik czy śmieszne lampy. I za każdym razem mam ochotę zapytać – czym Wy do cholery ludzie jeździcie, że macie tak wymoszczone tyłki?!

  Ja jestem młoda, do tej pory rodziców było stać na fiaty, z salonu, nówki, ale fiaty. Tam nigdy nie było bajerów – założenie było takie, że ma jeździć, bo od tego kurna jest auto. Czy to "maluchem", czy uno, czy punto czy nową 500L zjeździliśmy całą Polskę wzdłuż i wszerz, bez kamer cofania, bez klimy w automacie, podgrzewanych foteli i miejsc na kubki. Obecnie chcę kupić auto z salonu, ale nie za miliony albo na wieloletni kredyt. Mój samochód ma jeździć, a nie być stacją wi-fi, barem, telefonem. Ma być praktyczny i taki, do którego wsiądę brudna po pracy, mając pewność, że nie uwalę skórzanej tapicerki jeansem czy nie zostaną mi przebarwienia na drzwiach od deszczu…

  Mam wrażenie, że nastały czasy, gdzie ludzie bez gadżetów nie potrafią się obyć i wszystko co będzie proste, nie będzie miało dla nich racji bytu.

  A co do samej recenzji – ja też jestem bardzo niska. Do auta się "wsuwam", lecz zachwyca mnie ono swoim wyciszeniem, cichą pracą, meeega wygodnymi fotelami (w końcu to renault 😉 ), pojemnością, wyglądem i bajerami jakich nigdy nie miałam – kamera cofania, podgrzewane fotele, czujnik martwego pola, kamery 360 czy nawigacja z prostym interfejsem. Plastiki to jest piękna sprawa, bo nie będzie problemu z utrzymaniem czystości, szczególnie jak ktoś rzeczywiście zamierza pojeździć w terenie, a nie wozić tylko zad z pracy do domu i z powrotem.

  Polecam umówić się na jazdę testową każdemu – przeżyjecie ogromny, pozytywny, szok i całkowicie zmienicie zdanie o testach tego typu. Ja swojego Dustera odbiorę na początku grudnia, ale już teraz wiem, że to będą bardzo dobrze wydane pieniądze 😉

 8. A czy nie lepiej by było powiedzieć. "Mi te siedzenia nie odpowiadają, nie jestem w stanie znaleźć odpowiedniego miejsca dla siebie. Nie wyobrażam robić nim trasy dłuższe niż 50km, ale wypróbujcie sami, może Wam będzie pasował. I nie miałaby Pani tyle minusów. I to by było bardziej uczciwe niż zjechanie foteli dustera do poziomu taboretów od których d**a boli od samego patrzenia.
  Nie każdy prowadzi kanał motoryzacyjny, nie każdy ma dostęp do tylu aut. Jak się przesiada z segmentu premium do Dustera to wcale się nie dziwię, że odczucia są z miejsca negatywne.
  Kupiłem Dokkera do firmy, ale miałem okazję też pojeździć Dusterem 1,5 dCi 110 i byłem pod wrażeniem. Nie będziecie pierwsi spod świateł ale na 3 i 4 biegu ciągnie aż miło. Do wyprzedzania tirów na krajówkach w sam raz, a chyba o to chodzi, a nie czas do 100. Prawda? Zawieszenie super, plus wysoki profil opony dodatkowy amortyzuje, co daje jeszcze lepszy komfort. Byłem pod ogromnym wrażeniem jak to jest wszystko spasowane. Czy w dokkerze czy w dusterze żadnego skrzypienia na kocich łbach słychać było tylko opony. Długo się nie zastanawiałem. Choć przyznaje, że jak szedłem do salonu Dacii, to z takim przekonaniem, że tracę czas, między innymi przez takie filmy jak ten Pani Ani itp.
  Aha, odnosząc się do foteli. Dokkerem już zrobiłem 3000 km. Najwiecej nią jechałem 5h bez przystanku, owszem trochę plecy bolały, ale wszystko w normie. Dusterem jechałem 20 może 25 minut i wydaje mi się że tam są wygodniejsze niż w moim.
  Gdybym nie potrzebował dużo większego bagażnika, to wziąłbym Dustera.
  Polecam tez zajrzeć na forum Dacii.
  Pozdrawiam.

 9. Zauważyłem prawidłowość – najmniej Duster zdaje się podobać polakom. Sprzedaje się fantastycznie w całej Europie od wielu lat, setki zupełnie pozytywnych recenzji… Jednakże – polakowi dogodzić nie sposób. No, chyba, że sprowadzonym BMW X5 zespawanym z trzech innych, w "dyzlu", z wyciętymi filtrami i chmurą czarnego dymu z rury… Takie auto dla pani "Jest Pieknie" – byłoby cudowne. Nie wymagałoby koralików a na autostradzie możnaby obtrąbić wszystkich na lewym pasie. No i przepiękny dym z wydechu przy ruszaniu zpod świateł… Wygoda i szyk. I zarobek dla Januszów i Mirków importujących tego typu wytwory na lawetach do Polski. Jeśli Pani dalej uważa, że "ma rację" w tej "recenzji" – to sugeruję przemyśleć statystykę "lajków". To jest samokomentujące się…

 10. Co do siedzenia – proponuje dobrze ustawic sobie fotel. Mi zajelo to poltora tygodnia, ale jak juz trafilem to mozna pol dnia jechac i zadnych problemow z plecami 😉

 11. To jest taki Fiat Siena, który był ze 20 lat temu.
  Takie toczydełko z pkt A do pkt B, wóz roboczy, którego nie żal jak się zniszczy czy pobrudzi. Bardzo dobra recenzja, a nie jak gdzie indziej, żeby się przypodobać firmie, która go wypożycza do testu. Pozdrawiam

 12. Duster jest najlepiej sprzedającym sie SUVem w Polsce ogladajac recenzje moglbym pomyśleć ze kupuja go nieracjonalni ignoranci ale po dzisiejszej jezdzie testowej wiem ze to jednak Autorka recenzji jest w błędzie. Moim zdaniem w przełożeniu cena/jakość najlepszy SUV na rynku.. Juz nie moge doczekac sie odbioru swojego egzemplarza…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!