Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Czy samochodem hybrydowym trzeba umieć jeździć ❓

Czy samochodem hybrydowym trzeba umieć jeździć ❓Nie raz widzę w komentarzach tezę, że samochodem hybrydowym to trzeba umieć jeździć. Jak chce się zaoszczędzić, to trzeba być zawalidrogą. Czy to prawda ? Pokaże wam jak ja jeżdżę hybrydą, w jaki sposób można zaoszczędzić i czy w ogóle trzeba/warto to robić. 📉 Wynik spalania w końcu testu Zapraszam

ankieta 1 DOM – https://www.youtube.com/post/UgkxU8O2jFmqysFHNT0rltIjM6104UNAn_js
ankieta 2 AUTO – https://www.youtube.com/post/UgkxK74_oyaqpVQYCC2eQq_qPNOTYMvWR5r4

Link do całej playlisty związanej z tematami samochodowymi:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLfP1aEaCJGvk-rYY3CBAXRunvVYRCcAaY

kontakt również przez https://www.facebook.com/avstudiotomaszrogozinski

#hybrid #hybryda #toyota

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

10 thoughts on “Czy samochodem hybrydowym trzeba umieć jeździć ❓

 1. Jeżdżę normalnie i mam w nosie jazdę na kropelce. Wychodzi 4,2-4,5 srednio…
  To i tak po miescie super wynik podłóg innych napędów…
  No jednak ostatnio jest plaga gryzoni i tu hybryda klęka… Rodzina myszek mi sie zadomowiła. Na tę chwilę rachunek to 1800 euro ale wzrosnie bo kable radia,airbagu i ogrzewania fotela jeszcze do wymiany…
  2300 bedzie jak ta lala… No szczescie w nieszczesciu ze ubezpieczenie pokryje….

 2. Ostatnio odkryłem ciekawą aplikację o nazwie hybrid assistant, potrzeba sobie dokupić skaner na port obd2 z bluetooth wystarczy taki ze 50 PLN i pokazuje w tej aplikacji na telefonie tyle informacji o silnikach ładowaniu i baterii że szkoda gadać

 3. Dla mnie przejście na hybrydę to zmiana jakości prowadzenia, stajesz się świadomym, kierowcą i bardziej z głową operujesz gazem i hamulcem, potem to wchodzi w nawyk jest ok. Jazda hybrydalna jest mega intuicyjna, zdecydowanie mniej stresująca, zresztą lepiej 10 minut za późno niż 30 lat za wcześnie.
  Pytanie z innej beczki, wymieniasz olej w eCVT? Bo Toyota jak i Ford tego nie przewiduje w książeczce serwisowej.

 4. Musimy się w przyszłości gdzieś spotkać i porównać nasz Priusy plus ja mam zamiar swojego Priusa na taxi zaadaptować , a nie pozarabia do tego jest w końcu stworzony…😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!