Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Czy auto elektryczne pokona benzynowe V8? - Jeep Grand Cherokee SRT 6.4 V8 vs Mercedes EQC 400

Czy auto elektryczne pokona benzynowe V8? – Jeep Grand Cherokee SRT 6.4 V8 vs Mercedes EQC 400Jeep Grand Cherokee SRT 6.4 V8 AWD 468 hp vs Mercedes EQC 400 4Matic 408 hp

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

32 thoughts on “Czy auto elektryczne pokona benzynowe V8? – Jeep Grand Cherokee SRT 6.4 V8 vs Mercedes EQC 400

 1. Auta elektryczne to tandeta i nazistowska ideologia unii europejskiej. Bez infrastruktury, z bardzo wrażliwymi bateriamy na temperaturę, wyłączeniami prądu (blackdownami) i mizernym zasięgiem to nie może się udać

 2. Jestem Za Mercedesem ale w tym porównaniu zdecydowanie wygrywa srt bo ma v8 jest wielkie to nie są konkuręcyjne samochody nie jestem fanem elektrycznych aut no chyba że mild hybrid miękka hybryda która tylko wspomaga benzynę v8 i nie można jeździć tylko na elektrycznym silniku bo on tylko wspomaga przykład GLE 63 S 4MATIC + który ma 612 koni + 22 elektrycznych co daje 634 konie elektrykami będzie się cieszyś może nie następne pokolenie tylko następne po następnym a my cieszmy się benzynowymi v8 tak szybko odchodzą w206 c63 i c63s nie będzie v8 😥 tylko 2.0 L

 3. Niestety nie wspomniałeś o bateriach. Czyli o tym że wraz z upływem czasu zasięg będzie spadał oraz druga kwestia czyli utylizacja takich baterii i kupno nowych,a to raczej nie jest tanie.

 4. Merol jak kijanka, badziew z gwiazdą. W SRT jest zwłoka na reakcję kierowcy bo to EQC daje sygnał startu. Wiec kierowca EQC wie wcześniej kiedy wciska melexa.

 5. Na początku jakoś oglądałem to, ale gdy zobaczyłem gaz to parsknąłem śmiechem. Wstyd takie coś pokazywać. Jak już ma być jakieś porównanie to niech będzie benzyna vs elektryk a nie benzyno-gaz vs elektryk. Łapa w dół.

 6. 1. Montować lpg do 6.4 litrowego silnika hemi w jeepie to grzech.
  2. Srt może uzyskac czas lepszy niz 4.9s do 100km/h (moj ojciec zrobił 4.5)
  3. Przydałoby się tez porównać start kiedy w jeepie uruchomi sie procedure startu
  4. Jeep przy zapie*dalaniu potrafi palic 25/30 (srednio 😅, bo jak sie przydepnie to i więcej).

 7. Musisz kiedyś zrobić Q&A. Fajne masz podejście do motoryzacji, z wieloma rzeczami zgadzam się z Tobą- aktualnie to chyba najbardziej tożsamy z moimi poglądami kanał na YT jeśli chodzi o motoryzację.
  Powiedz jeszcze co sądzisz o systemach wspomagających. W ogóle jakoś mało o nich opowiadasz, a dobrze by było wiedzieć który model ma irytujących-pikających asystentów, gdzie można je wyłączyć, a w których modelach się przydają.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!