Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Co ASUS Planuje w Modelach na 2022❓❓ SZALEŃSTWO !

Co ASUS Planuje w Modelach na 2022❓❓ SZALEŃSTWO !Witajcie, szybki news, ponieważ wielu z was cały czas poszukuje Laptopa i rozważacie wstrzymanie się ta wiadomości was ucieszy ! A mianowicie Plany ASUSA na 2022 rok !!

Link do szerszego omówienia https://www.youtube.com/watch?v=Mm8chCoRefU

#windtechnologia #ASUS2022 #rog2022 #laptopsin2022

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

23 thoughts on “Co ASUS Planuje w Modelach na 2022❓❓ SZALEŃSTWO !

  1. Wszystko zależy od cen , bo jak 2022 rog15 z rtx3070 będzie kosztował tyle co model 2021 to gitara jak z 1 czy 1,5k więcej to chyba i tak zdecyduje się na starszy model , o ile jeszcze będzie dostępny.

  2. Nawiasem, któś próbował w swoim ROG STRIXIE wyłączyć zintegrowaną kartę w menadżerze urządzeń i to coś dało? W sensie wzrost FPS? Zastanawiam się, czy jeszcze taka opcja by była jakimś rozwiązaniem na brak MUX'a

  3. W skrócie, jak obejść finalnie muxa na ASUS Rog Strix 15 Ryzen 7/16GB/512GB SSD/RTX 3050? Co muszę dokładnie kupić. Jesteś w stanie podać dokładnie linki? Bo już się pogubiłem we wszystkich filmikach z muxem.

  4. Witam po aktualizacji biosu z pańskiego poradniku w legionie 5 rtx 3060, przestał działać skrót klawiszowy fn+q (tryb turbo) muszę go włączać z poziomu Lenovo voltage i zdarzają się teraz bluescreeny podczas grania. Jakieś porady co robić dalej?

  5. Ja w 2022r zostaje z Legionem 5600h i 3060 . Od kilku lat co roku wymieniam laptopa w okolicach 5000 zł , Jednak patrząc po inflacji, cenach produktów, kosztów życia i wgl przewidywanej drożyzny na 2022 , czas zapiąć pasa 🙂 Najwyżej w nowych grach trzeba będzie schodzić na detale normalne 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!