Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Porsche Panamera Turbo 0-298 km/h TEST PL & ENG subtitles

Porsche Panamera Turbo 0-298 km/h TEST PL & ENG subtitlesKasia tym razem bije swój rekord prędkości! I to jakim sprzętem: Porsche Panamerą Turbo!

Przeczytaj też test na motocaina.pl:
https://www.motocaina.pl/artykul/test-porsche-panamera-turbo-ideal-samochodu-23391.html

Chcesz być ze mną „na bieżąco”? Zapraszam na moje Insta! https://www.instagram.com/kasiafrendl.pl/

albo FB: https://www.facebook.com/kasiafrendl

Ubrały mnie marki: bluza: Colorshake / zegarek: Certina / buty: Converse / makijaż: Givenchy.

Śledź Motocaina.pl na: You Tube:
https://www.youtube.com/user/motocaina

Facebook:
https://www.facebook.com/motocaina

Instagram:
https://www.instagram.com/motocaina/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

12 thoughts on “Porsche Panamera Turbo 0-298 km/h TEST PL & ENG subtitles

  1. dzien dobry, przez maniere >mmnny, mmnny< wciaz powtarzana odlubilem. prosze samemu posluchac czyli wg.mnie nie da sie sluchac, bycie narratorem (nie lektorem) bo to poziom dla zawodowcow to nie czytanie bajek dzieciom

  2. Klasa premium zaczyna sie od porsche , navi w pl, kupuję. Silnik później zagazuję, nadaje się??? Na poważnie test wizualnie i merytorycznie ekstra klasa.Niektórzy faceci ponoć znaffco-eksperci powinni uczyć się jak prezentować pojazdy. Pzdr

Dodaj komentarz

Zadzwoń!