Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Citroen Xsara Picasso - arcydzieło czy bohomaz? | Test OTOMOTO TV

Citroen Xsara Picasso – arcydzieło czy bohomaz? | Test OTOMOTO TVRozpoznać prawdziwe dzieło sztuki to niezwykła umiejętność! Dziś testujemy Citroena Xsarę Picasso, sprawdzamy co duch słynnego malarza dodał temu modelowi. Czy 90 koni mechanicznych to wystarczająca moc, żeby przyjemnie przemieszczać się tym niemałym samochodem? Przekonaj się oglądając nasz film!

W odcinku Citroen Xsara Picasso, rocznik 2009 z silnikiem HDI pojemności 1.6 litra i mocy 90 KM.

00:00 Wstęp
00:34 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:45 Wnętrze i wyposażenie
06:39 Bagażnik
07:14 Wrażenia z jazdy
08:10 Przyspieszenie i test elastyczności
08:48 Bezpieczeństwo
08:53 Test wygłuszenia wnętrza
09:14 Test spalania
09:40 Ceny
10:05 Gama modeli i silników
11:08 Awaryjność
12:06 Koszty serwisowania
12:31 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Citroena Xsarę Picasso na OTOMOTO: https://bit.ly/otomoto_citroen_xsara_picasso

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/39_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/39_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#otomoto #test #xsarapicasso

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

44 thoughts on “Citroen Xsara Picasso – arcydzieło czy bohomaz? | Test OTOMOTO TV

 1. Biedna wersja, w wersji full schowki na desce były zamykane, była dodatkowy bolec / blokada skrzyni biegów przeciw kradzieży. Lodówka w schody od pasażera.
  Fotele z tylu były przesuwne, okna z tylu byly na guzik. Pod siedzeniem kierowcy albo pasażera były schowki na dokumenty.
  W bagażniku koszyk na zakupy. Składane automatycznie lusterka

 2. 4:06 – są zamykane, jest taka opcja 🙂
  6:21 – mozna przesuwac, kazdy fotel da sie regulowac niezaleznie tyl/przod

  Generalnie fajne auto, ale:
  Tylna belka – zwrocic uwage.
  12:06 – tylna belka nie jest nietrwala. Przy 160kkm (znalem przebieg 100%) robilem remont tylnej belki, koszt ok 450zl. Problem pojawia sie gdy ktos kupuje auto za 5000zl i nagle wpada koszt remontu/wymiany 1000zl, bo nikt wczesniej sie tym nie zainteresowal.
  Progi z przodu – gnija na potege (wada fanryczna).

 3. Mistrzu, 5:54 wieszak ów nie jest dziwnie umiejscowiony tylko Ty zwyczajnie nie wiesz, że służy on do wieszania zapinki pasa po złożeniu bądź wymontowaniu fotela a nie koszuli do garnituru. A umiejscowienie gniazda zapalniczki z tyłu docenisz gdy małolatowi w trakcie wielogodzinnej podróży padnie smart albo tablet. Albo gdy do bagażnika dasz lodówkę. A wtedy skąd weźmiesz prąd?? Z zapalniczki przed kierowcą?? I jeszcze jedna uwaga: środkowy tylny fotel da się przesuwać!

 4. 11:44, jakie ponadnormatywne zużycie oleju. Co z brednia. Mam 4 lata ten model z 1.6 16v. Wymiana oleju co 15 tyś . Total 5w40 zero jakichkolwiek dolewek oleju. Nigdy nawet kropli. Do kolejnej wymiany poziom na bagnecie niższy o ok. 0,5 cm. Tyle że jazda wyłącznie na benzynie.

 5. Witam. Mam taką Xare z 2007, troszkę bardziej wypasiona, ma podłokietniki w przednich fotelach i lepszą klimatyzację. Ma już swoje lata i trzeba o nią dbać na bieżąco, ale ceny części są bardzo przystępne i jest ich dużo (peugeot i cytryna to to samo). Auto jest wygodne i komfortowe, mój silnik to 1.6 16v benzyna LPG spalanie około 9l/100. Duża zaleta to praktycznie zero korozji, wada to to że, się nie "zbiera" i ma pole skrętu autobusu, parkowanie należy opanować i bez czujnika parkowania to tragedia (u mnie działa). Ale ogólnie wyjazd że Śląska nad morze to komfortowa i przyjemna podróż. Tempomat w takich sytuacjach robi robotę. Mój egzemplarz do 140 km/h spoko ale cokolwiek powyżej tej prędkości to już paranoja auto staje się nie pewne. Z racji tego że buda jest wysoka to zapomnijcie o dynamicznym wchodzeniu w zakręty, ale chyba nie po to stworzono. Ogólnie jak szukacie fajnego taniego autka rodzinnego to pomimo minusów polecam.

 6. Хороший, практичный, недорогой в обслуживании семейный автомобиль. Езжу на таком четвёртый год. С удовольствием купил бы его сейчас новым, если бы их ещё производили.

 7. Przesiadłem się na Picasso z Seata Leona jakieś 7 lat temu ze względu na dzieci i montowanie fotelików i tak już zostało.Brzydal jakich mało ale strasznie wygodny, przejrzysty,żywotny 2.0Hdi nie do zajechania.Rocznie na naprawy max 300 zł . Olej filtry wymiana co max 15 tys km.Już dawno bym go wymienił ale jest przyjacielem rodziny.

 8. Dużo brakuje w prezentacji zalet tego auta ale miło obejrzeć mi bo od kilku lat jeżdżę takim autem. Mój egzemplarz jest z 2004 roku i sporo lepiej wyposażony od przedstawionego w filmie. Chociaż podłokietniki których nie ma w filmie i nie było wspomniane że występują. Podobnie jak inne wyposażenie bardzo bogate w innych egzemplarzach. Np mój nie ma szarego panelu klimatyzacji tylko wszystko w karbonie jak i inne dodatki. Po za tym jest bardzo mało awaryjny a mój silnik 2.0 Hdi ma przejechane 320 tysięcy kilometrów i ma się dobrze. Zero wycieków. Olej bez dolewania od wymiany do wymiany. Chyba najlepsze auto jakie miałem mimo że ma swoje lata.

 9. Miałem ten samochód w wersji 1 6 88KM.Wady-duży promień skrętu,drobna elektronika,słabo zabezpieczone progi, trochę mułowaty.Poza tym pojemny i dość trwały samochód.Spala sporo benzyny.

 10. Jestem w trakcie zakupu tego auta i trochę mam już obawy, zaryzykuje bo mam na oku wersję z automatyczną wersja klimatyzacji 4 elektryczne szyby, koszyk w bagażniku. Życzcie mi powodzenia w zakupie 😁

 11. Posiadam Xsara Picasso z 2001r 2.0 hdi ……..od 2009 roku tak się "zakochałem" ze gdy nadszedł czas zmiany auta to…….. nie mogłem się z "Pikuśiem" rozstać kupiłem Volvo XC 90 dla rodziny a Xsara dostała serwis za więcej niż jest warta i śmigam nią dalej lubię to auto

 12. Czy ktoś może coś powiedzieć o automatycznej skrzyni biegów w tym modelu? Wspomniano na filmie ze silniki 2.0 byly łaczone tylko z automatyczna skrzynia a ja znalazlem xare 2003r z 1.8 z automatem na otomoto czy to coś nie tak? Szukam xary z automatrm w benzynie ale nie moge nigdzie znaleźć nic o automatach w tych autach. Warto czy nie ?

 13. Mam Picusia 4 lata. Motor 1,8 benzyna za gazowalem. Po za dość kosztowej regeneracji belki skrętnej i wymianie amortyzatorów wszystko dziala jak należy. No oczywiste błędy sondy lambda są dniem powszednim. Miękkie rzeczywiście zawieszenie nie raz zadziwia pasażerów. Ogólnie jest tani w eksploatacji żre olej ale w granicach rozsądku. Wygodny przestronny. Bagażnik ok. Zawsze można kupić coś na prawdę lepszego. Ceny tez są lepsze. Wychodzę od mechanika place zwykle 300-400zl czesc napraw sam wykonuje. Nie psuje się zbyt często ale trzeba pamiętać o wymianie filtrów i oleju i czasem innych plynow.
  Samochód dupy nie urywa ale jest wdzięczny gdy się o niego dba. Polecam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!