Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Citroen C4 2021 - "niemiecki" hatchover (PL) - test i jazda próbna

Citroen C4 2021 – "niemiecki" hatchover (PL) – test i jazda próbnaCitroen C4 2021 to kompaktowy hatchback o proporcjach crossovera. C4 to dziesiąty kompakt w historii Citroena począwszy od oryginalnego C4 z 1928 roku, przez Ami 6, Ami 8, GS, BX, ZX, Xsarę, znów C4, aż po C4 Cactus. Ale Citroen C4 to nie bezpośredni następca C4 Cactus. Gabarytowo to coś między C4 Cactus a C5 Aircross. Citroen nie ma już w gamie klasycznych hatchbacków, liftbacków, kombi. Wszystko ma podwyższony prześwit, wszystko ma odważny design i wszystko jest bardzo nastawione na komfort.

📌 Pobierz wtyczkę alerabat.com i oszczędzaj na zakupach w sieci! 📌
🎯 https://bit.ly/2My3JXW 🎯

↔ Citroen C4 wymiary:
✔ długość: 4360 mm
✔ szerokość: 1834 mm
✔ wysokość: 1525 mm
✔ rozstaw osi: 2670 mm
✔ bagażnik: 380/1250 L

💲 Citroen C4 cena od: 73 000 pln

💲 Citroen C4 cena wersji testowej: 110 000 pln

🎯 Podoba się? Zasubskrybuj tutaj: https://bit.ly/SubMarekDrives

💥 Możesz mnie śledzić na:
https://www.wieruszewski.com
https://facebook.com/marekdrives
https://twitter.com/mwieruszewski
https://instagram.com/marek_drives

📢 📢 Razem z Anią mamy drugi kanał – https://bit.ly/AniaiMarekJada. Opowiadamy tam na luzie o naszej pracy, odpowiadamy na bardziej złożone i powtarzające się pytania, publikujemy pierwsze wrażenia o nowych samochodach, zanim nagramy test. Zajrzyj i jeśli Ci się spodoba, zostaw suba: http://bit.ly/DajNamSuba

🚙 Obejrzyj też:
Citroen C4 https://youtu.be/9c-BtucSFXE
Citroen C4 Cactus https://youtu.be/FydzcKTseuI
Citroen C5 Aircross https://youtu.be/0BXD2uJrz8U
Honda Civic https://youtu.be/rR_mqO2WVJg
KIA Xceed https://youtu.be/WF2u2QpbUN8
Mazda CX-30 https://youtu.be/VPWLezVk-wA
Mitsubishi Eclipse Cross https://youtu.be/El8u6xx-cUw
Peugeot 2008 https://youtu.be/7ItZiTPKE80
Toyota C-HR https://youtu.be/MizUmVPK0SU

#MarekDrives #Citroen #CitroenC4

📌 Dzięki za oglądanie testów na kanale Marek Drives. Jeśli Ci się podobało, być może zainteresują Cię AutoCentrum, Jest Pięknie, Moto doradca, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Zachar OFF i Złomnik.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

44 thoughts on “Citroen C4 2021 – "niemiecki" hatchover (PL) – test i jazda próbna

 1. Panie Marku komentujesz bardzo nagannie kokpit fortepianowa czerń ja bardzo lubię i wielu kierowców trzeba dbać o czystość samochodu a będzie wyglądał jak dżwięk fortepianu posiadam dach w tym kolorze proszę spuścić z tonu w sprawie gustu się nie dyskutuje nie wszystko musi być jak Pan lubi Pozdrawiam.

 2. Witam mam pytanie do posiadaczy c4 2021 😉
  Planuje kupno 1 września mam okazję kupić w silniku 1.2 110km. mamual Co o tym sądzicie? Za każdą radę bardzo dziękuję. Pozdrawiam

 3. Panie Marku,
  mam zamiar zakupić w sierpniu auto i bazując na recenzjach jak i własnych doświadczeniach zawęziłem listę do Citroena C4 vs Hyundai Ioniq hybrid. Kwotowo są bardzo zbliżone, przyjmując że cytrynka będzie w wersji FEEL Pack z automatem a Hyundai w wersji Premium z automatem + rabatem. Jakość elektroniki bardziej jest po stronie Hyundaia, natomiast jakość wnętrza wydaje mi się że jest lepsza w Citroenie. Gabarytowo raczej są zbliżone, spalanie na plus dla Hyundaia. Które z tych aut Pan by wybrał?

 4. Tylko akurat pokrętła do zmiany temperatury są kompletnie nieużywalne w trakcie jazdy o.O
  Sam takowe mam i muszę dłoń położyć na lewarku zmiany biegów, bo inaczej zmieniam temperaturę o losową ilość stopni. Fizyczne przyciski już za to zdają tu egzamin.

 5. Ciekawe czy pierdoły w trakcje kilku letniej eksploatacj nie odbiorą przyjemności używania tego ładnego samochodu tak jak w moim przypadku Citroen Xsara Picasso którym jeździłem prawie 6lat od nowości a potem skodą hejtowaną przez 11lat i było super tylko eksploatacja prawie jak toyota 😁

 6. By the way. Jeżdżę 20 letnią xsarą, 1 (słownie "raz" mnie zawiodła gdy się kabelki przetarły), rdza do tej pory się z nią nie przywitała. Nie myślałem o zmianie, jeździ tymi swoimi 110 kucami, przeglądy przechodzi, bagażnik pojemny. Ale z ciekawości we wtorek przymierzyłem się do nowego c4…i prawdę mówiąc kopara mi opadła. Ni to hatchback ni to suv. W sam raz dla kogoś kto nie lubi napompowanych bulwarówek pompujących ego. Czyli dla mnie. Udała się Francuzom 🙂

 7. Hej! W Citroenie C4 I gen 04-10 roczniki też wszystko było na kierownicy 😉 Posiadam wersję "Exclusive" i mam na kierownicy obsługę radia, tempomatu, trybu nocnego, jasności wyświetlaczy, obiegu zamkniętego oraz obsługę komputera pokładowego 😉

 8. Fajnie że podajesz dmc przyczepy jaką może pociągnąć. Coraz więcej osób ciągnie przyczepy i to jest bardzo ważna informacja. Dobrze by było jakbyś zawsze podawał takie dane

 9. Te twoje przyczepki do kontrolerów za kierownicą stają się już nudne 😉 Jedyna osoba którą oglądam z testujących która ma z tym permanentny problem bo nie widzi co naciska… Ciekawe że przy wszystkim musisz wszystko widzieć żeby trafić w niektóre elementy itp ? chyba rozumiesz moją aluzję. Jest coś takiego jak pamięć ruchowa i mięśniowa dzięki której wykonujemy niektóre czynności automatycznie i pamiętamy gdzie dotknąć lub jaki ruch wykonać. Mam do czynienia z francuskimi autami od lat i nigdy ale to nigdy nie musiałem patrzeć na manipulator od sterowania multimediami żeby przełączyć funkcję radia stację czy zmienić głośność nie odrywając rąk od kierownicy. Dla mnie gorszym jest to co robi teraz grupa VAG czyli wciskanie na siłę przycisków dotykowych w durnych miejscach jak sterowanie ogrzewaniem tylnej lub przedniej szyby z lewej strony na panelu dotykowym… Normalnie wzór ergonomii który warto naśladować. Dziwnym trafem niemieccy producenci teraz wrzucają sterowane dotykowo panele klimatyzacji itd a francja wraca do klasycznych rozwiązań w wielu modelach chociażby testowany C4 czy Renówki po lifcie 😉 Dodam tylko że niesamowicie jara mnie nowa Octavia 😉 I fajnie ze nie przejęła całości durnych rozwiązań z Uber Golfa 8 😉 Ale warto się takiej dupereli przyczepić. Abstrachując od całości jak zwykle dobry test z nutą psztyczków w nos ale ten jest wybitnie irytujący. Grzana kierownica jest rzadkością chyba w grupie PSA 🙂 Spokojnie nowe 308 nie odbiega i ponownie mamy w nim brak sterowania klimą z panelu klasycznego. PSA jest bardziej niekonsekwentne w swoich poczynaniach niż Renault z jakością wykonania zależnie od zmiany w fabryce xD

  Pozdrawiam 😉

 10. IMPORTANT !!! – Prosze – powiedz co nieco apropo braku tylnich wycieraczek – ktorych nie ma… Samochod w pelni elektryczny odbieram za 2 miesiace. Niestety nawet dealer nie jest w stanie mi odpowiedziec na tepytanie. Gdzie wycieraczki, dlaczego ich nie ma – jak sobie radzi z zabrudzona tylnia szyba????

Dodaj komentarz

Zadzwoń!