Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Citroen C3 - test - Jest Pięknie za kierownicą

Citroen C3 – test – Jest Pięknie za kierownicąCitroen C3 to mały samochód miejski, w sam raz dla kobiety. C3 jest zwinne, pakowne, ale czy wygodne? Na test Citroena C3 zaprasza Anna Gidyńska – Jest Pięknie.

Dobre ceny na ten i inne modele znajdziesz tutaj:

http://bit.ly/32CSoJ9 C4 Cactus
http://bit.ly/2XSfU6o C3 Aircross
http://bit.ly/2LtG7Sh C3

(English subtitles available)

www.jestpieknie.pl
Instagram: @amgidynska

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

26 thoughts on “Citroen C3 – test – Jest Pięknie za kierownicą

 1. przy przesuwaniu fotela kierowcy należało pokazać czemu paznokieć się złamał – przypadek, czy dźwignia blokady została źle zaprojektowana? Tego się nie dowiedzieliśmy, a być może to ważna info dla innych użytkowniczek. Zajmując pozycję za kierownicą nie skorzystała Pani (przynajmniej nie widzimy tego na video) z jej osiowej regulacji – czemu? To ważny element wyposażenia i z tego co wiem, ten model jest w nią wyposażony. Jest bardzo przydatny, ułatwia bowiem doprecyzowanie najodpowiedniejszej pozycji dla kierowcy, a mam wrażenie, że Pani siedziała nienaturalnie blisko kierownicy.

 2. yyyy to jakiś kabaret XD
   Pani nawet nie wie gdzie jest schowek żeby znaleźć miejsce dla okularów. Może w instrukcji nie napisali ze tam jest specjalistyczne miejsce dla nich XD… Proponuje ponowną ocenę po miesiącu użytkowania :))

 3. 30 lat jeżdżę różnymi autami, nigdy nie uszkodziłem sobie paznokcia!!!!.
  —————–
  Odpuść sobie testy???? Słownictwo szlachcianki.
  Przesiądź się na szczotkę!!!!! – bo odkurzacz!!!! będzie zagrożeniem!!!!!.

  – Wielki szacunek dla Ojca???? – wiedział w jakie ręce oddaje auto??????.

 4. Bardzo pozytywnie 🙂 Dopiero dziś obejrzałem.Super test funkcjonalności.Zwłaszcza odgłos po rzuceniu termosem na tył kanapy 😉 Na marginesie: do testu bagażnika w hatchbackach dołożyłbym test "łatwego zamykania klapy" przy maksymalnym otwarciu a właściwie dosięgnięcia uchwytów lub cięgien.W niektórych autach dla niższych osób może to stanowić problem o ile nie ma elektronicznego zamykania klapy. W tym modelu jest jeszcze jeden feler i dotyczy to ustawiania lusterek.Pozdrawiam.Czekam na kolejne odcinki.

 5. Tragedia te testy. Obejrzałem 3 i mam dosyć. Mało rzeczowych i praktycznych testów. Tylko biadolenie Pani, której głos niestety nie nadaje się do mediów. Ciężko się tego słucha. Oczywiście to nie wina tej Pani, że ma taki głos, który nie nadaje się do dłuższego słuchania, ale powinna zdać sobie sprawę, że nie wszyscy muszą coś nagrywać, skoro nie mają predyspozycji.

 6. Super Aniu, ze zalozylas kanal, bardzo lubie ogladac Marka i jego merytoryczne, fajnie zmontowane recenzje, u ciebie widze te babskie "5 groszy", ktore bardzo mi odpowiada 🙂 C3 bardzo mi sie podoba, a te bumpery nadaja samochodowi to cos. Powodzenia!

 7. Jest pięknie- Mi się podoba ten pomysł. Ale uważam, że fajnie by było, żeby ten program był uzupełnieniem prezentacji Marka. Np. Spalanie, przewydywana żywotność silnika w przyszłości, ceny poszczególnych części, własne spostrzeżenia, może rozmowa z przedstawicielem dilera. Bo lubię oglądać nowe auta ale kiedyś chciałbym kupić jedno z nich. Fajnie jeśli mi ułatwisz wybór. Pozdrawiam i sukcesu życzę.

 8. Super, że zaczęłaś. Wielka prośba: zostaw Markowi, co markowe, a Ty proszę, patrz przede wszystkim po Waszemu (z pełnym dla Waszego szacunkiem). Mam przykład w domu jak celnie potraficie zauważyć rzeczy, które w naszych zero jedynkowych głowach często nie istnieją: np czy tapicerka nie śmierdzi, czy ogólnie jest ładny, funkcjonalny wg Was itp . Super fragment z paznokciami. Powodzenia, pozdrowienia i do pracy 🙂

 9. Coś nowego na polskim YouTube! Podziwiam profesjonalne podejście przy jednoczesnym pozostaniu ciepłą, sympatyczną osobą. Poza tym bardzo miło wreszcie móc dopasować żywą i ruchomą twarz do słowa pisanego:) mocno trzymam kciuki za kanał.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!