Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Chevrolet Orlando - Tani, prosty i często z fabrycznym LPG | Test OTOMOTO TV

Chevrolet Orlando – Tani, prosty i często z fabrycznym LPG | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy Chevroleta Orlando. Wydawać by się mogło, że marka idealnie wpasowuje się w potrzeby klientów na polskim rynku. Jednak z różnych przyczyn amerykański koncern podjął decyzję o wycofaniu jej z Europy. Czy warto rozważyć zakup omawianego modelu? Jak spisuje się na drodze? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Chevroleta Orlando z 2011 r. z silnikiem benzynowym 1.8 l o mocy 141 KM.

0:00 Wstęp
0:48 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
1:53 Wnętrze i wyposażenie
7:00 Bagażnik
8:23 Wrażenia z jazdy
9:30 Przyspieszenie i test elastyczności
9:47 Test wygłuszenia wnętrza
10:14 Bezpieczeństwo
10:32 Test spalania
10:51 Ceny
11:15 Gama modeli i silników
14:10 Awaryjność i serwisowanie
15:08 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Chevroleta Orlando na OTOMOTO: https://bit.ly/187_otomoto_Chevrolet_Orlando

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/187_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/187_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#ChevroletOrlando #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

46 thoughts on “Chevrolet Orlando – Tani, prosty i często z fabrycznym LPG | Test OTOMOTO TV

 1. Żeby widzieć czemu zwinęli się z rynku europejskiego trzeba zobaczyć co w 2014 r się działo w Europie. Strajki w fabrykach opla a GM był w tedy właścicielem opla i dlatego min silniki Insigni w Orlando itd. wracając do strajków to fabryki opla w Europie a chevi robili w byłych fabrykach Daewoo w Korei a jak by nie było to Orlando był konkurencją do Zafiry. Więc proste że jednym z punktów porozumień ze związkami było zapewne zlikwidowanie konkurencji modeli wewnątrz GM. Do dziś logo chevi jest na koszulkach MU. Autko fajne i niedrogie

 2. swietne auto bardzo wygodne na tyle zajebiste ze posiadałem dwa moja zona 1,8 a ja 1,4 turbo jednak i jeden silnik i drugi po przekroczeniu 220000 km wszystko sie zaczelo sypac silnik skrzynia biegów sprzęgło dlatego sprzedalismy oba i ja mam teraz suzuki sx4 scross diesel a moja żona kupiła nową dacie duster i jestesmy teraz bardzo zadowoleni

 3. Bardzo fajny wóz, mam 1.8 benzyna w wersji LTZ ,, jak dla mnie to taki rodzinny czołg, rodzina czuję się w nim bezpiecznie,, a kolor podświetlenia to turkusowy:) bardzo fajny

 4. Kupiłbym, ale sprawdziłem dostępność części i niestety nie wygląda to dobrze. O ile hamulce i sprzęgła są kompatybilne z Oplami, tak już np. z wahaczami i wydechem jest spory problem. Nowego wydechu nie sposób kupić, jest zaledwie kilka ofert używanych części. Nowy wahacz to kwota 600+ zł. Kiepski deal, kupić auto za 30 tys i mieć problem z wymianą tłumika.

 5. Четыре года езжу на орландо 1.8 автомат LT. Отличный автомобиль! Большой плюс, что все задние сиденья раскладываются в один сплошной плоский пол и в путешествиях там очень комфортно спать вдвоём.

 6. Posiadam Orlando 1.4 Turbo. Jest o niebo lepiej niż w 1.8 pod względem dynamiki, spalania i wyciszenia wnętrza. Przy normalnej jeździe bez szaleństw wychodzi średnio 10 litrów LPG na 100 km. Wyposażenie w wersji LT+ na wystarczającym poziomie (kamera cofania, klima automatyczna, radio zestawem głośnomówiącym bluetooth i nawigacją, tempomat itd). Mimo kompaktowych wymiarów sporo miejsca w środku, dla mnie fotele są bardzo wygodne, kwestia przyzwyczajenia. Bardzo dobra widoczność dzięki dużym wymiarom szyb i lusterek. Nie żałuję zakupu, spełnia wymagania w tej cenie.

 7. Orlando 2.0 diesel. Średnio 8,0 l /100 km. Minus to była straszni sztywna, twarda sprężyna w skrzyni biegów ( mocno ściągala w pozycję 3-4). W związku z problem z ruchomością w stawie barkowym sprzedałem. Do dzisiaj załuję że nie kupiłem w automacie. Miałbym do dzisiaj jako wyprawowy.

 8. Świetny odcinek 🙂 Miałem właśnie zakupić takiego Orlando, ale wybór padł jednak na Cruze'a w kombi. Nie żałuję wyboru. Cruze w kombi ma bardziej agresywny i sportowy wizerunek, jednak Orlando jest takim minivanem w którym się siedzi wyżej co jest na plus. Niestety dla mnie na wielki minus jest pojemnośc bagażnika. Testując to auto stwierdziłem że nigdy nie byłłby wykorzystany 3 rząd siedzeń, a nawet po jego złożeniu podłoga jest bardzo wysoko, kwadratowa i niewielkich rozmiarów. W Cruzie to inna bajka.
  Dla ciekawości przesiadłem się z Hondy Civic Ufo VIII gen na Cruze'a i może każdy się zdziwi, ale nie żałuję wyboru. Love my Chevy 🙂

 9. Fajny samochód, ale dla mnie dyskwalifikujący w przypadku każdego vana jest brak możliwości przewiezienia w drugim rzędzie 3 fotelików. Wtedy to tylko zwykła osobówka, tylko trochę wyższa. Moglibyście to sprawdzać w testach vanów.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!