Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Chevrolet Captiva - Taki ładny amerykański! | Test OTOMOTO TV

Chevrolet Captiva – Taki ładny amerykański! | Test OTOMOTO TVW dzisiejszym odcinku Chevrolet Captiva, czyli amerykański budżetowy SUV z globalnymi ambicjami. Miał podbić Świat! Występował pod wieloma markami. Czy ma jakieś wady? Przekonajcie się sami!

W odcinku Chevrolet Captiva z 2008 roku z silnikiem diesla o pojemności 2 litrów i mocy 150 KM.

00:00 Wstęp
00:31 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:27 Wnętrze i wyposażenie
07:28 Bagażnik
08:50 Wrażenia z jazdy
09:48 Przyspieszenie i test elastyczności
10:09 Test wygłuszenia wnętrza
10:27 Widoczność i bezpieczeństwo
10:58 Test spalania
11:15 Ceny
12:05 Gama modeli i silników
15:10 Awaryjność
15:41 Koszty serwisowania
16:03 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Chevrolet Captiva na OTOMOTO: http://bit.ly/56_chevrolet_captiva

💲 Skorzystaj z finansowania na OTOMOTO: http://bit.ly/56_otomoto_finansowanie

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/56_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/56_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#chevroletcaptiva #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

42 thoughts on “Chevrolet Captiva – Taki ładny amerykański! | Test OTOMOTO TV

 1. Mam captive, 2 litrowy silnik 150 koni automat, wcale te plastiki aż tak bardzo nie skrzypią, już wydaje mi się że fordy bardziej skrzypią, captiva całkiem udany samochód, jeżeli chodzi o koszta utrzymania auta w miarę dobrym stanie podobne będzie do na przykład forda galaxy tak że całkiem nie źle, spalanie captivy miasto 11 litrów, trasa 7,5 litra

 2. Mieliśmy taką Captive 2.0 4×4 150km vcdi z 2007 – spalanie średnie 8.9 przy delikatnej nodze (80%miasto 20 % wieś).
  Auto jak na suva tanie w utrzymaniu , dosyć komfortowe (choć naprawdę głośne ) .Silnik dynamiczny ale dopiero po pokonaniu turbodziury (przez co ciężko płynnie i szybko poruszać się autem). Fatalna skrzynia biegów (serio w polonezie plusie przyjemniej zmieniało się biegi.) i do tego za krótka (5biegow)Ubogi komputer pokładowy ale bardzo wydajna klimatyzacja . Generalnie auto kompromisowe ale
  Potrafiące jeszcze kilka lat temu wywołać wrażenie na postronnych – szczególnie na pierwszy rzut oka kiedy to ciężka sylwetka i skórzane przepastne wnętrze robiły wrażenie . Natomiast nie jest to auto dla petrolheada – nudne , miejscami tandetne , nie wywołujące żadnych emocji podczas jazdy .
  Za to na niedrogi tatusio-wóz na rodzinki w sam raz . Ja jako całość nie przepadałem za tym autem .

  PS1. Pali żarówki jak szalone ,a wymiana to lekki wrzód na tyłku (trzeba wyciągać reflektory) ale odwdzięcza się niezłym zasięgiem światła .

  PS2. Z tymi tworzywami to ciężki temat bo ich cześć jest naprawdę dobrej jakości i nie trzeszczy (miękka deska , boczki itp) nastomiast wszystkie srebrzone wstawki (włącznie z klamkami ) to straszny paździerz z nietrwałym lakierem . My to załatwiliśmy porządną okleina 3M i auto od razu zyskało na wyglądzie .

 3. Hej, lubię twoje testy generalnie są przemyślane i przygotowane ale tym razem nie do końca:

  1. Szyba tylna klapy bagażnika – można ją otworzyć zdalnie przyciskiem na kluczyku i nie ma potrzeby dojścia do drzwi.

  2. Cap holder w bagażniku nie jest po to że przy załadunku jesteśmy spragnieni i możemy sobie tam wstawić kubek tylko jest dla pasażerów (dzieci) w 3 rzędzie siedzeń a nie miałeś tej wersji.
  Generalnie pozdrawiam daję łapkę w góre i proszę o jak najwięcej testów samochodów tego typu czyli nie oklepanych na polskim rynku bo na niektóre już patrzeć nie można.

 4. Kolega nie za bardzo doinformowany odnośnie specyfikacji technicznych i jako posiadacza Captivy, trochę razi ale ogólnie… powiedzmy, że może być recenzja 😏

 5. Mam taką 2.0vcdi od 4lat najmniejszego problemu z częściami nie miałem jeszcze a trochę części eksploatacyjnych wymieniłem,klocki, filtry, tarcze, rozrząd,naprawa alternatora, czujnik abs, piasty z łożyskami. Wszystko dostępne od ręki np.w AutoPartnerze.Także śmiać mi się chce jak ludzie powtarzają coś co usłyszeli na kanale sławnego YouTubera,że do tego auta nie ma części zamiennych.

 6. Trzeba powiedzieć wprost-auto pomimo lat niewiele się zmieniło.Mimo liflingu wiele przemycali pomiędzy wersjami.Jedno co pozostało bez zmian na 100% to trzeszczące plastyki.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!