Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
BMW X4 xDrive20d - oszczędny diesel? (PL) - test i jazda próbna

BMW X4 xDrive20d – oszczędny diesel? (PL) – test i jazda próbnaBMW X4 to odpowiedź na problemy pierwszego świata. BMW twierdzi, że X4 to coś więcej niż po prostu X3 z uciętym bagażnikiem, bo w standardzie klient “dostaje” inteligentny napęd na wszystkie koła xDrive, sportowe zawieszenie M czy sportowy układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu. BMW X3 rzeczywiście można wybrać z napędem tylko na tylną oś, ale większość wersji silnikowych ma napęd na wszystkie koła. Różnica między X3 a X4 ze 190-konnym dwulitrowym dieslem i napędem na wszystkie koła wynosi 14 tysięcy złotych. Standardowe w X4 sportowe zawieszenie M i sportowy układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu są w X3 częścią kosztującego 30 tysięcy złotych pakietu M Sport. Pakiet M Sport dla X4 kosztuje 25 tysięcy złotych i poza “standardowymi” w X4 elementami zawiera mniej więcej to samo, co w X3. Jedyne, co BMW X4 ma, czego X3 to niższy środek ciężkości. X4 jest od X3 o 5,5 cm niższe.

📢 Partnerem tego odcinka jest SJS DRIVING ACADEMY

SJS Driving Academy to akademia jazdy wywodząca się ze Szkoły Jazdy Subaru. Zapewnia bardzo szeroki wachlarz szkoleń: od doskonalenia techniki jazdy dla osób indywidualnych, przez szkolenia dla właścicieli samochodów elektrycznych i hybrydowych, szkolenia flotowe, aż po treningi dla osób z aspiracjami w różnych dziedzinach motorsportu. Pokazują, jak czerpać przyjemność z jazdy, przy zachowaniu bezpieczeństwa własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego.
Jeśli chcecie podnieść swoje umiejętności za kierownicą, koniecznie zajrzyjcie na ich stronę i wybierzcie dla siebie szkolenie ➡ https://cutt.ly/MD-DAeko

↔ BMW X4 wymiary:
✔ długość: 4752 mm
✔ szerokość: 1918 mm
✔ wysokość: 1621 mm
✔ rozstaw osi: 2864 mm
✔ bagażnik: 525-1430 L

💲 BMW X4 cena od: 207 400 pln

💲 BMW X4 xDrive20d cena wersji testowej: 334 000 pln

🎯 Podoba się? Zasubskrybuj tutaj: https://bit.ly/SubMarekDrives

💥 Możesz mnie śledzić na:
https://www.wieruszewski.com
https://facebook.com/marekdrives
https://twitter.com/mwieruszewski
https://instagram.com/marek_drives

📢 📢 Razem z Anią mamy drugi kanał – https://bit.ly/AniaiMarekJada. Opowiadamy tam na luzie o naszej pracy, odpowiadamy na bardziej złożone i powtarzające się pytania, publikujemy pierwsze wrażenia o nowych samochodach, zanim nagramy test. Zajrzyj i jeśli Ci się spodoba, zostaw suba: http://bit.ly/DajNamSuba

🚙 Obejrzyj też:
BMW X3 https://youtu.be/1ZTMLEENsZw
BMW X3 pierwsza jazda https://youtu.be/W06ykiQWAUs
BMW X4 https://youtu.be/zmKYmK5Akfg
BMW X5 https://youtu.be/XwFnjEenT2g
DS7 Crossback https://youtu.be/wJRGCwp0gd4
Hyundai Santa Fe https://youtu.be/p-CNEZRAb5Y
KIA Sorento https://youtu.be/C7AUL79bVL4
Mercedes-Benz GLC Coupe https://youtu.be/GyO3VhDV9oA
Volkswagen Tiguan https://youtu.be/mQF3zXagmdU
Volvo XC60 https://youtu.be/fOpKY55jBrI

#MarekDrives #BMW #BMWX4

📌 Dzięki za oglądanie testów na kanale Marek Drives. Jeśli Ci się podobało, być może zainteresują Cię AutoCentrum, Caroseria, Easy Rollin’, Moto doradca, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Zachar OFF i Złomnik.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

29 thoughts on “BMW X4 xDrive20d – oszczędny diesel? (PL) – test i jazda próbna

  1. Od samego początku wejścia na rynek SUV-ów coupe "grana" jest ta sama gorzka melodia, że tego typu nadwozie jest bez sensu, stylówka, szkoda kasy itd…. Przykre jest Marku, że w tym bierzesz udział (chociaż Twoje kocie ruchy były lux malina :). Czyż samochód nie ma sprawiać właścicielowi frajdy w każdym calu??? Jeśli nadwozie mimo mniejszego bagażnika jest dla kogoś poprostu ciekawsze i bardziej interesujące to dlaczego każecie kupować mu klasycznego SUV-a. Pewnie – lepiej niech kupuje od razu dostawczaka typu fiat doblo bowiem raz w tygodniu jedzie do zieleniaka po 2 kg ziemniaków i 4 pomidory, a wszystkie supercarsy jak np. lambo aventador należy zakończyć produkcję, bo siedzi się niewygodnie, dach jest nisko i brak bagażnika ( a huk Panie !!!). Przypomnijcie sobie "krytycy" jakie plakaty motoryzacyjne rozpalały waszą wyobraźnię będąc dziećmi – z pewnością te z gumy Turbo a nie kwadratowe kombi. Wyluzujcie zatem. Z pozdrowieniami.

  2. bardzo fajne auto ale widac ze juz swoje lata ma, przedni desing trący serią 1 z 2013 roku (porownajcie foty w google) ponadto tez znajomi ktorzy wybieraja z 3 niemcow skraza sie ze bmw s rodku to tandeta audi to szarosc a w MB podobno czuc roznice ze to MB, nie wiem nie znam sie ja tylko ujeżdżam służbowe auta – lepiej w realnut ale za darmo 🙂

  3. Bagażnik ma większy niż audi a6 c7 avant, z tyłu na kanapie między 2 fotelikami też jest szerzej, kolega ma 1.9m i ma z tyłu nad głową jeszcze trochę miejsca, dziwne to auto

  4. mam używam 2.0D – jestem bardzo zadowolony w porównaniu do f10 2.0 d owszem pali trochę więcej ale tu jest x drive więc musi palić trochę więcej car play działa bez zarzutu , reszta tez jak na razie przebieg 7tys km polecam

  5. Naprawdę niewiele jest samochodów, które uważam za brzydkie. Nawet, jeśli wersja podstawowa nie grzeszy urodą, to usportowiona jest zazwyczaj sporo ładniejsza. X4 w absolutnie każdej wersji i kolorze jest designerskim koszmarkiem… Nawet nowy Civic jest szczytem wyrafinowania i elegancji przy tym niemieckim modnym wozidełku. Projektant płakał jak rysował…

  6. Jak bym musiał wybrać miedzy X3 a X4 wybrał bym trójkę kombi 😄 Nie widzę większego sensu kupowania SUVa, jak popisywanie się przed innymi rodzicami na parkingu przed szkołą 🤣 W tej próbie X4 bije X3 wyglądem 👍

  7. Nie wiem co się stało BMW, ale hurtowo psują tyłki swoich samochodów. X4 ten tył jest dyskwalifikujący, wygląda jak niedoprojektowany kloc. Ale i w mniejszych modelach jest coraz gorzej, czego przykładem seria 2.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!