Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa↓↓ Więcej Informacji ↓↓
Ciężko winić auto za to, że jest piękne, ma świetne osiągi i mało pali. A jednak. Nie wszyscy entuzjaści bawarskiej marki zakochali się w BMW i8 od pierwszego wejrzenia, choć z drugiej strony auto zyskało nowych fanów. Obejrzyj nasz test i wyrób sobie własną opinię! Zapraszamy!

Spis treści:
00:40 – Stylistyka zewnętrzna
02:51 – Silnik i spalanie
05:46 – Nasz pomiar spalania
06:24 – Wrażenia z jazdy
11:00 – Test Dwumetrowca
12:43 – Bagażnik
14:02 – Test „metr osiemdziesiąt”
14:33 – Wyposażenie i wykończenie wnętrza
18:05 – Ujęcia nocne
18:41 – Test wyciszenia
19:34 – Test widoczności
20:38 – Ceny i podsumowanie

Test BMW i8 na AutoCentrum – http://www.autocentrum.pl/testy/bmw-i8-amp;-bmw-850i-zmiany-pokoleniowe/

Zobacz również:
1. Dokładny pomiar przyspieszenia – https://www.youtube.com/watch?v=fEaWwmFOEbA
2. Awaryjne otwieranie drzwi – https://www.youtube.com/watch?v=wqyEA-gWU38

Wszystko o BMW i8 na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/bmw/i8/

Pomiary przyspieszenia i głośności na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/

Subskrybuj nasz kanał, jeśli nie chcesz przegapić najnowszych testów – http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1

Nasza strona – http://www.autocentrum.pl/
Facebook – http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
Google+ – http://www.google.com/+autocentrumpl
Twitter – https://twitter.com/AutoCentrumpl

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

AutoCentrum.pl

37 thoughts on “BMW i8 362 KM, 2014 [PL/ENG] – test AutoCentrum.pl #128

 1. ten samochod wygląda kurewsko dobrze.. pewnie jezdzi sie nim marnie, co najwyzej " no niech tam mu bedzie" ale wyglad urywa łeb

 2. Jak wysoki człowiek może tam wejść

 3. piekna sprawa. jeszcze 3 lata temu mowiłem nie dla hybryd. Obecnie po doświadczeniach z jazdy hybrydami jestem całkowicie na tak. 🙂

 4. Jeździłem nim ostatnio (na kanale u mnie jest krótki film POV) i to co mnie najbardziej zaskoczyło to łatwość prowadzenia tego auta i to jak przyjemne jest w odbiorze. Pomijam z przyzwoitości wsiadanie/wysiadanie ;). Lepiej robić to w ustronnym miejscu :D.

 5. Z zewnatrz petarda i niedowierzanie, ale srodek troszke mnie zasmucil, spodziewalem sie czegos innego

 6. Autko do miasta 6,3 dobry wynik , wracając do 750 w mieście 18l

 7. Średnio 14 a jazda w trasie do 150 km/h 9,5 . Pozdrawiam

 8. Jaki bezsens !!! hybryda 7.8 na 100 km przy 90 na godzinę . Moje 750 il 4,4 prawie 500 km przy 90km/h pali 6 do 7 zależy od terenu.

 9. Te auto jest po prostu piękne… Jedyne BMW, które naprawdę mi się podoba.

 10. Skad te kłamstwa co do spalania a na waszej stronie nieprawdziwe informacje o Nm? Podajecie tylko Nm silnika spalinowego a nie łaczne 570

 11. W zimie? Zobacz film i8 zimą w lesie a zobaczysz jak bredzą! Ciekawe co BMW zrobiło zacharowi i autocentrum że tak kłamià, np. klape przednia otwiera sie od wewnątrz (to że autor jest slaby w informacjach to wstyd!) – spalanie pokazuja po żyłowanych testach, a prześwit na autocentrum jest kłamliwy bo rzeczywisty to 117mm a nie 85mm – wystarczy sprawdzic samemu lub na adac – kłamstwo to też gr,anie w bagażniku – mam więc wiem! Sprawdzilem też inne ich testy i z obiektywizmem ma to tyle wspólnego co krzesło z krzesłem elektrycznym! Ps: ich test drzwi i8 to rzenada bo wystarczy spojrzeć na odległośc w cm którą też nie pojazują !!

 12. Fit lovers jakoś jechali z otwartymi drzwiami

 13. Ile to coś kosztuje?

 14. редкое рожно, машика, для очень богатых

 15. Fura za pół bani,a po zwykłe zakupy nie pojedziesz no przepraszam pan czy pani z takim portfelem jadają poza domem.

 16. Fajne autko ale samochody z takim zasięgiem jazdy nie mają większej przyszłości

 17. Wygląda jakoś tak pokracznie, mi się nie podoba :/

 18. Wsiadanie tragedia

 19. Tesla S pozamiatała te modele szybkością, wyglądem i ciszą. I8 to męczące, niewygodne i głośne coś. Zasięg na silniku elektrycznym 15 km – to jakiś żart.

 20. 4:44
  vw 20lat temu już robiło uchwyty na ten korek…

 21. dorzucić do tego jeszcze jakieś v8 albo v12 to wyjdzie zajebisty samochód

 22. BMW postarało się samochód jest prawie idealny jak na hybryde mógł mieć zasięg na baterii ok 80km a nie 37 taki drobny minus.

 23. BMW postarało się samochód jest prawie idealny jak na hybryde mógł mieć zasięg na baterii ok 80km a nie 37 taki drobny minus.

 24. Trochę bez sensu jest robienie auta za ponad 600 tys które ma dawać oszczędności na paliwie. Moze takie auto jest bardziej ekologiczne ale czy przeciętny kupiec sie tym interesuje? Komuś kto wydaje 600tys na furę to raczej powiewa czy tankuje miesięcznie za tysiąc zl czy dwa, bo przecież nie kupują takich aut ludzie którzy zarabiają 5 tys, 10 tylko znacznie więcej poniewaz nawet rata leasingu i8 wynosi ponad 6000zl . Dysponując taka kwota można kupić bardziej sportowego GTR-a lub Audi RS6 ktore na pewno da więcej mocy i lepsze brzmienie . Wszyscy mówią o ekologii o oszczędzaniu , ale nikt nie mówi ze taki akumulator wystarcza na 7-8 lat i kosztuje okolo 30,000 zl. Ale kupując priusa czy inna miejska hybrydę używana można się zdziwić ze akumulator i koszt jego wymiany przekracza wartość 7-8 letniego auta. Jeszcze warto wspomnieć o tych którzy wola nie płacić za zutylizowanie akumulatora i sami się go pozbywają czysta ekologia.

 25. Bądźmy ze sobą szczerzy – auto świetnie pasujące dla sportowca lub biznesmena, dla mnie marzenie

 26. Jestem ciekaw jak zareaguje osoba, która nie wie o autach hybrydowych jak zobaczy samochód podłączony do gniazda elektrycznego.

 27. Kupię sobie takie jak wygram w lotka haha 😀

 28. Mam pytanie, ponieważ w 1:17 widze, że została tam chyba wprowadzona opcja z kierunkowskazami. I teraz nasuwa mi sie jedno pytanie, a mianowicie czy jest to model z najbogatszym wyposażeniem? Czy opcja kierunkowskazów jest również w standardowym wyposażeniu tego samochodu? Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam. 🙂

 29. Ja widziałem na Lea w Krakowie jak baba podjechała takim pod salon sukni ślubnych, rejestracje miała KR BMWI8.

 30. To auto to jakas kolejna pokraczna proba nawiazania do tradycji BMW tym razem do sportowej 850 ….Efekt otrzymany sami widzicie ,dokladnie to samo osiagneli kiedys amerykanie zastepujac rasowego Mustanga pierwszej generacji cherlawym kacapkiem jakim bym Mustang drugiej generacji z ktorego do dzis wszyscy sie smieja….Tych nowych stylistow zarzad BMW powinien wypierdolic na zbity pysk!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg
Call Now ButtonZadzwoń!