Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Audi A4 B6 2002 | Czy to nadal dobre auto? | Ocena użytkownika | MOTOHOLIZM | (Test PL)

Audi A4 B6 2002 | Czy to nadal dobre auto? | Ocena użytkownika | MOTOHOLIZM | (Test PL)Czy Audi A4 B6 to nadal dobre auto? Czy w ponad 20 letnim kombi klasy premium coś się psuje? Czy Adam Małysz używał swojego A4 wygranego w konkursie czterech skoczni? Odpowiedzi znajdziecie w tym filmie. Zapraszam

Witaj na kanale Motoholizm

Jestem pasjonatem motoryzacji w każdej jej postaci. Jeżdżę samochodami, motocyklami, ciężarówkami. Nagrywam, fotografuję i opisuję wszystko co się z tym wiąże.
Uważam, że każdy pojazd, który ma silnik, koła i daje się prowadzić może przynieść, czasem zaskakującą, przyjemność z jazdy.

Co tu zobaczysz?

00:00 – intro
00:50 – historia modelu
02:50 – opis Audi
03:38 – nadwozie
04:12 – silnik, skrzynia biegów, nadwozie
05:50 – wnętrze
06:27 – awarie
10:00 – Małysz
11:20 – to o czym teraz?

Szczegóły pojazdu:

Audi A4 B6
– 2002
– 2.0 B+G ALT
– Manual
– 130 KM (96kW)
– 195 Nm
– 0-100km/h 9,9 s
– Vmax 212 km/h
– 260 000 km
– 4x 225/45/17

Wejdź na kanał, obejrzyj pozostałe filmy i jeśli uznasz, że warto kliknij przycisk Subskrybuj lub łapka w górę pod filmem, który Ci się spodobał.

Nowe materiały będą się tu pojawiać regularnie, więc zadbaj o to, żeby nic Cię nie ominęło.

Do zobaczenia 🙂
Jarek

———————————————————————————————————————–
Zdjęcia wykorzystane w materiale pochodzą ze stron:

Wheelsage.org
LINK: https://tiny.pl/9l1vk

Pexels.com
LINK: https://tiny.pl/rs8r6
———————————————————————————————————————–

Fragmenty video wykorzystane w filmie:

Audi multitronic
YouTube: caroto.gr
LINK: https://tiny.pl/94kz1

Paweł Dłużewski
Kabareton Opole ’94
Produkcja TVP
YouTube: mikesz80
LINK: https://tiny.pl/94kz6

Kurier 3
YouTube: FrancescoPoland
Produkcja TVP 3
LINK: https://tiny.pl/94kzb

TVP Sport
Bischofshofen 2001. Tak Adam Małysz znokautował rywali
Produkcja TVP
LINK: https://tiny.pl/94k3h

————————————————————————————————————————————————————–
Muzyka:
Youtube Studio

w tym:

Utwór Circus Tent – Netherworld Shanty autorstwa Kevin MacLeod jest dostępny na licencji Licencja Creative Commons – uznanie autorstwa 4.0. 
https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100769
Wykonawca: http://incompetech.com/

Utwór All Good In The Wood autorstwa Audionautix jest dostępny na licencji Licencja Creative Commons – uznanie autorstwa 4.0. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
Wykonawca: http://audionautix.com/

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Przed Zakupem – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

2 thoughts on “Audi A4 B6 2002 | Czy to nadal dobre auto? | Ocena użytkownika | MOTOHOLIZM | (Test PL)

  1. Jak zastąpili TipTronica skrzynią multitronic skoro ta 1 dalej była oferowana? Wprowadzenie w błąd. Dodatkowo czemu to czerwone A4 ma znaczek quattro i tyle sline nalepionych? 😛

Dodaj komentarz

Zadzwoń!