Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Andropauza - gdy męskiego paliwa zabraknie...

Andropauza – gdy męskiego paliwa zabraknie…Przedstawiamy Wam jeden z naszych wcześniejszych filmów, który przeczekał ponad 8 miesięcy na dysku, bo nagrywaliśmy go jeszcze w lutym 2017. Możecie zauważyć pewne niedociągnięcia realizacyjne 😉

Subskrybuj: http://bit.ly/2mYbftC
Więcej o zdrowiu: http://zdrowie.pap.pl
Facebook: http://facebook.com/najprosciejmowiac
Instagram: http://instagram.com/najprosciejmowiac
______________________
Dziękujemy:
– Cezaremu za Porsche
– Szpitalowi Św. Wojciecha
– Poznań Film Commission za wsparcie techniczne

Film wykonany dla portalu www.zdrowie.pap.pl

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

37 thoughts on “Andropauza – gdy męskiego paliwa zabraknie…

  1. Czyli dopiero po 60tce będę mógł się skoncentrować na pracy mimo koleżanek z tymi niedobrymi spódniczkami i sporymi dekoltami 😛
    Taka andropauza to by było coś pięknego 🙂
    Czy są jakieś tabletki działające w drugą stronę? 😛

  2. Problem jest z polskimi lekarzami. Gdy przychodzisz do nich i mówisz o swoich problemach spowodowanymi przez niski poziom testosteronu to odpowiadają "to już taki wiek więc trzeba się przyzwyczajać". Tak jakby przypisanie syntetycznego testosteronu było czymś niedopuszczalnym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!