Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio 2.9 V6 Biturbo 510 KM, 2018 - test AutoCentrum.pl #402

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio 2.9 V6 Biturbo 510 KM, 2018 – test AutoCentrum.pl #402Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio bardzo wysoko postawiła poprzeczkę.Jazda nią to prawdziwa motoryzacyjna rozkosz. Czy tak samo będzie ze Stelvio Q, które de facto jest przecież… SUV-em? Byliśmy nieco sceptyczni…

Zapraszamy na film, a po nim na www.wygrajzmobil.pl – https://www.mobil1.pl/aktualnosci-i-wiedza/wygraj-lexus#/, gdzie możesz wygrać hybrydowego Lexusa w konkursie Mobil 1.

Zobacz także:

– Pomiar zużycia paliwa: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-spalania/alfa-romeo-stelvio-quadrifoglio-2-9-v6-biturbo-510-km-at-pomiar-zuzycia-paliwa/

– Pomiar przyspieszenia: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-przyspieszenia/alfa-romeo-stelvio-quadrifoglio-2-9-v6-biturbo-510-km-at-przyspieszenie-0-100-km-h/

– Wszystko o modelu Alfa Romeo Quadrifoglio: https://www.autocentrum.pl/alfa-romeo/stelvio/silnik-benzynowy-2.9-v6-biturbo-510km-od-2017/

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: https://www.instagram.com/autocentrum.pl/

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/usterki/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie za udostępnienie Parku Miejskiego do nagrań.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

35 thoughts on “Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio 2.9 V6 Biturbo 510 KM, 2018 – test AutoCentrum.pl #402

 1. silnik ferrari ^^
  Podoba mi się to w nim, że linie nadwozia są konkretne i przemyślane, a nie tak jak w lexusie miszmasz.. tu jebniemy linię, a tam jebniemy przetłoczenie, żeby był bardziej aero i tam jeszcze.. masakra

 2. Auto jest NIESAMOWITE. Ma dwie zalety w stosunku do świetnej Giulii – napęd na wszystko kółka oraz fakt, że można przekonać żonę, że to SUV 🙂 Poza tym oba Quadrifoglio dają tyle radości, że nic innego w tej klasie cenowej "nie daganiat".

 3. zauważyłem że prowadzący w przypadku prezentacji innych samochodów szywno trzymający się reguł, w przypadku Alfy pełen luz. Aż mnie to zachęciło by pójść na jazdę próbną. Też chcę być przez chwilę nastolatkiem!

 4. Przy takiej cenie, to troche wstyd ze tylko v6. Jakbym kupowal cos mocnego, to v8. Inny dzwiek silnika, nic udawanego. Przy calym szacunku do Alfy a zwlaszcza tej Alfy – ale v6 to juz kia stinger jest… 2,9 biturbo ale to sie bedzie psulo…

 5. Auto świetnie wygląda. Trochę gorzej z nawigacją i infotaiment. Ja osobiście uważam że Macan ma lepsze opcje (typu zawieszenie pneumatyczne), wyposażenie i co najważniejsze prowadzenie. Od 350tys mamy Macana GTS i 393tys za Turbo. Fajne auto ale konkurencja już dawno ma stabilną pozycję.

 6. Suuuper SUV ! Warto dodać,że to nie wszystko na co stać Alfę.Trwają prace nad kolejnym bardzo dużym suv-em który prawdopodobnie będzie nazywał się Kamal i również będzie w wersji Quadrifoglio.Ponoć będzie miał grubo ponad 600 KM i tez osiągi zbliżone jak tu.No,ale pozostaje nam jeszcze czekać na Kamala do 2020 roku.

 7. Wkrotce na moim kanale bede relacjonowal Paryskie targi motoryzacyjne. Zainteresowanych zapraszam. Mieszkam tu, bede staral sie pokazac najwiecej modeli.
  Targi zaczynaja sie 4 pazdziernika. Jest to najwazniejsze wydarzenie motoryzacyjne w tym roku
  Pozdrawiam

 8. Tak szczerze powiedziawszy Zachar, albo inny dzien albo to ten samochod ale jak jedziesz Alfa i innymi autami, ktore maja powiedzmy ze charakter to od razu widac emocje jakie ci towarzysza. Zupelnie innaczej niz w samochodach bezplciowych (np niech bedzie cos grupy VAG 😉 )

 9. Cześć, witam wszystkich na serwisie! Film oczywiście świetny, nie mam żadnych ale…. no może jest jedno ale, bardzo by było miło jakbyście nagrali film który porównuje silniki diesla I benzyny ( wiem, na yt jest takich filmów od ch… (dużo) ale proponuje, chodzi mi o pównanie silników po 3, 4 albo I 5 latach, koszty, kwestia użytkowanie, wygoda(dzwiek) itp…) było by bardzo miło, a tym bardziej bo mój tata chce kupic auto I chce tylko benzyne… co jest lepsze?!?! Co jest lepesze na 100 tys km?? Ponad 100tys km. Jesli macie czas I checi, prosze o film 🙂 pozdrawiam!!! Like z góry!!

 10. Panie Zachar mówienie w materiale ze dzięki napedowi na 4 koła nie ważne czy sucho czy mokro a można równie szybko jechać wzbudza Pan w ludziach jeżdżących takimi pojazdami duża fantazje podczas jazdy w każdych warunkach pogodowych. Oglądam już długo Pana materiały ale na takie słowa musiałem napisać stosowny komentarz. Pracuje przy utrzymaniu drogi ekspresowej i masa ludzi jeżdżąca takimi nowinkami zapomina że jeśli jest mokro to trzeba już uważać. A przy wypadkach są strasznie zaskoczeni że asystenci jazdy nie pomogli. A wg mnie w tym materiale troszkę Pan zachęca do ostrej jazdy czy to na suchym czy na mokrym. Mam nadzieję że sens komentarza jest zrozumiały. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!