Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Aerograf - Część 2 - Który wybrać na początek? Przegląd aerografów

Aerograf – Część 2 – Który wybrać na początek? Przegląd aerografówWybieramy odpowiedni aerograf na początek

Aerografy w naszym sklepie – http://agtom.eu/180-aerografy
Zestawy z kompresorem – http://agtom.eu/309-zestawy

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

23 thoughts on “Aerograf – Część 2 – Który wybrać na początek? Przegląd aerografów

  1. Jaki na dzień dzisiejszy polecisz do 100zl? Potrzebuje na mini zaprawki i rysy. Walał mi się aerograf Geko odziwo robote zrobiłem, lepiej wyszlo niż pędzelkiem. Przydałby się lepszy.

  2. dzieki za film…
    mozesz podpowiedziec gdzie moglbym znalesc informacjie na temat … jaki aerograf do malowania profesionalnego obrazów, motywów, wzorków, ornamentów na duzych powieżchniach samochodow, motocykli, kasków, itd…
    moze ewentualnie podpowiesz… sprzet z sredniej i wyzszej pułki… najlepiej cały potrzebny zestaw, komplet….

  3. Od 20 lat nie miałem do czynienia z modelarstwem i cholernie się cieszę, że przyszło mi do głowy odkopać temat w czasie, kiedy działa Twój sklep i kanał na YT. Bez nich na pewno byłoby mi nieporównywalnie trudniej choćby myśleć o wzięciu się za to na poważnie. Dzięki!

  4. Ultre po obozie wojskowym z TG-130 można pominąć. Infinity jako drugi. 1. Nie trzeba myć wszystkiego, bo przed spustem jest uszczelka z małym otworem i nie dostaje się do spustu farba ani płyn. 2. Regulacja z zapamiętywaniem ustawienia strumienia farby. 3. Osłona dyszy bardzo dobra, nie ma szans z nią uszkodzić iglicy. 4 Solidny koncowka spustu przy złączce. Nie blokuje sie. Bardzo ślisko działa. I o to chodzi. 5. Nie ma prawie czego myć. 6. Wszystkie punkty powyżej są problemem w TG-130, ale obóz wojskowy z tym aerografem konieczny: pierwszy utopiłem we wrzątku, drugi w rozpuszczalniku, w trzecim zmasakrowalem iglice, w czwartym zatkalem całego glutkami.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!